معرفی اسکنر نگاتیو جدید کداک
کداک اسکانزا؛ یک اسکنر همه کاره

اسکنر کداک
کداک اسکانزا؛ یک اسکنر همه کارهReviewed by نورنگار on Jan 13Rating: 5.0اسکنر کداک ؛ اسکنر Scanza دارای سه جعبه آداپتور متفاوت | مجله عکس نوریاتوشرکت Kodak از اسکنر کداک به نام Scanza رونمایی کرده است. این محصول برای کاربران معمولی طراحی شده است. این اسکنر میتواند تعداد زیادی از فرمت های فیلم را دیجیتالی کند. در محدوده ی 35 میلیمتر برای تصاویر ثابت و 8 میلیمتر برای تصویر فیلم متحرک..کداک اسکانزا؛ یک اسکنر همه کاره

ترجمه اختصاصی نوریاتو: شرکت کداک از یک اسکنر نگاتیو جدید به نام Scanza رونمایی کرده است. این اسکنر کداک برای کاربران معمولی طراحی شده است. این اسکنر می‌تواند تعداد زیادی از فرمت‌های نگاتیو را دیجیتالی کند(در محدوده ی ۳۵ میلی‌متر برای تصاویر ثابت و ۸ میلی‌متر برای تصاویر نگاتیو متحرک)

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، اسکنر Scanza دارای سه جعبه آداپتور متفاوت برای کار با نگاتیو در سایزهای مختلف می‌باشد. (۳۵ میلی‌متر، ۱۲۶، ۱۱۰، Super8 و ۸ میلی‌متر).

 

فیلم به یک فایل JEPG 14 مگاپیکسل اسکن می‌شود. اگر به وضوح بیشتری نیاز داشته باشید، اسکنر می‌تواند با مشابه سازی پیکسل ها به وضوح ۲۲ مگاپیکسل نیز دست یابد.

 

اسکنر عکس

 

تصاویر دیجیتال شده را می‌توان با استفاده از درگاهی که روی اسکنر وجود دارد بر روی یک کارت حافظه SD ذخیره کرد. همچنین می‌توان تصاویر را بر روی یک کامپیوتر ذخیره کرده و یا با کابل HDMI به نمایش درآورد.

 

اسکنر عکس کداک

 

در جلوی دستگاه یک صفحه نمایش LCD 3.5 اینچی وجود دارد که یک پیش نمایش از تصویر، قبل از شروع اسکن، نشان می‌دهد. برمبنای این پیش نمایش، می‌توانید برخی از مشخصات مانند رنگ و نوردهی را تنظیم نمایید

 

پیش نمایش عکس

 

قیمت اسکنر اسکانزا ۱۷۰ دلار است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *