مانفروتو | همکاری فنی مانفروتو و سونی برای تولید لوازم جانبی | مجله نورنگار

برای تولید لوازم جانبی دوربین های سری آلفای سونی
همکاری فنی مانفروتو و سونی

4 دقیقه
مانفروتو
همکاری فنی مانفروتو و سونیReviewed by نورنگار on Oct 9Rating: 5.0مانفروتو | همکاری فنی مانفروتو و سونی برای تولید لوازم جانبی | مجله نورنگارمانفروتو اعلام کرده که تولید لوازم جانبی دوربین های سری آلفای سونی، بخشی از مشارکت جدیدشان بین غول لوازم جانبی و سازنده دوربین خواهد بود..همکاری فنی مانفروتو و سونی

مانفروتو اعلام کرده که تولید لوازم جانبی دوربین های سری آلفای سونی، بخشی از مشارکت جدیدشان بین غول لوازم جانبی و سازنده دوربین خواهد بود. این همکاری امروز در توکیو در مراسم صدمین سالگرد Gitzo اعلام شد.

 

مانفروتو توضیح داد که در سال آینده خطی از محصولات برتر که به طور خاص برای دوربین های سونی آلفای حرفه ای ساخته می شود راه اندازی خواهد کرد.

 

 اولین محصول مشترکی که تولید خواهد شد، یک سه پایه مانفروتوی Befree برای دوربین های سونی آلفا است که شرکت تصمیم دارد این محصول را ماه آینده در نیویورک سیتی در فوتوپلاس به نمایش بگذارد. بدنبال آن، مانفروتو نسخه های خاصی از سه پایه های مانفروتو و گیتزو، هد های ویدئو و عکسبرداری و صفحات نصب(Plate) تولید خواهد کرد. در نهایت، نسخه ویژه ای از دایرکتور دیجیتال مانفروتو نیز تولید خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید خبر زیر را مطالعه نمایید:

 

همکاری فنی مانفروتو و سونی

 

رهبران بازار با یکدیگر همکاری میکنند تا طیف وسیعی از محصولات برتر را تولید کنند که بازار حرفه ای را هدف قرار می دهد.

 

توکیو، ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۷ ، ویتک فوتوگرافیک، پیشرو در جهان در زمینه عکاسی و فیلمبرداری، تجهیزات تصویر برداری و صنعت لوازم جانبی همکاری خود را با سونی که تولید کننده پیشروی ابزار آلات کلیدی صوتی، تصویری، ویدئویی، بازی، ارتباطات و محصولات مربوط به فناوری اطلاعات برای مشتریان و بازارهای حرفه ای است، آغاز نموده است.

 

این قرارداد، موقعیت هر دو شرکت را به عنوان رهبران نوآوری در بخش های مربوطه تثبیت خواهد کرد. این همکاری در مراسم صدمین سالگرد Gitzo در توکیو اعلام شد که نشان دهنده بهترین زمان برای برقراری ارتباط و ارزشهای مشترک در نوآوری و کیفیت برتر است.

 

مارکو پززانا، مدیر عامل گروه ویتک فوتوگرافیک دیویژن گفت، ما به همکاری با شرکت سونی افتخار می کنیم. او تاکید کرد که این همکاری منجر خواهد شد که برند های ما، مانفروتو و گیتزو که پیشرو در بازار لوازم جانبی عکس و فیلم هستند، با همکاری در کنار نام تجاری سونی که در جهان با عنوان محصول ممتاز و تکنولوژی برتر مشهور است، باعث افزایش رضایت مشتری و رشد کسب و کار در آینده شوند. هدف اصلی همکاری این دو شرکت برای توسعه و حتی تولید محصولات نوآورانه بیشتر برای سازندگان محتوای حرفه ای است. افتتاح این همکاری با خط تولید محصولات برند جدید برای دوربین های سونی با لنز قابل تعویض سری آلفا ، در سال ۲۰۱۸ افتتاح خواهد شد.

 

نخستین نسخه، نسخه جدیدی از سه پایه مانفروتو Befree، پر فروش ترین سه پایه در بخش مسافرتی و سبک ترین گزینه همراه برای دوربین با سیستم کامپکت است که در فوتوپلاس در روز ۲۶ اکتبر در نیویورک معرفی شد.

 

سری کامل محصولات شامل سه پایه های مانفروتو و گیتزو، صفحات نصب و هد های عکاسی و ویدئو می شود که برای حرفه ای هایی که متقاضی بهترین کیفیت و کارایی هستند طراحی شده است.

 

یک نسخه سفارشی از دیجیتال دایرکتور، سری جدید محصولاتی که در نمایشگاه ها و مراسم مختلف  در سراسر جهان در سال ۲۰۱۸ به نمایش گذاشته خواهد شد را  تکمیل می کند.

 

منبع: dpreview.com

 

دیدگاه شما