برای شناختن نورنگار بهتر است ابتدا با من محمد فروغی موسس شرکت  همراه شوید و با داستان شکل گیری نورنگار آشنا شوید. فعالیت من به عنوان کارمند در سال 1375 باعث شد که دغدغه فرهنگی به خصوص در زمینه عکاسی در تمام طول فعالیتم در این چند سال همراه من باشد.

 

آشنایی من با ناصر خسرو نیز به عنوان بزرگترین مرکز تجهیزات عکاسی (در آن سال ها) در همان دوران شکل گرفت و تلفیق این دغدغه ذهنی و شناخت بازار جرقه تاسیس مرکزی برای عرضه تجهیزات عکاسی با رسالتی بیشتر از یک فروشگاه را زد.

بنابراین توانستم در ذهن خودم ایده ای از یک مرکز تجهیزات عکاسی مطلوب هم برای قشر جوان ،دانشجو و هم عکاسان حرفه ای بوجود بیاورم. این ایده بر اساس مشتری مداری که مهمترین اصل موفقیت کسب و کار نورنگار از روز اول تا به امروز بوده است پرورش پیدا کرد و بالاخره در سال 1381 نورنگار فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز کرد.

برای متفاوت ماندن نیاز به پویایی در اجرایی کردن ایده های جدید هست و همین نقشه راه من برای ادامه کار بود. طرح ارائه آموزش در کنار فروش باعث اجرای تورهای عکاسی داخلی و خارجی، چاپ کتب راهنمای کار با تجهیزات عکاسی 50 عنوان تا کنون ،  برگزاری سمینارهای آموزشی در سراسر کشور ( 14 استان کشور ) و در نهایت تاسیس آکادمی نورنگار شد.

عکس های یادگاری جمعی از داوران و مهمانان جشنواره عکس نورنگار

این آموزشگاه با هدف ترویج و ارتقاء سطح دانش علاقه مندان هنرهای تجسمی و بخصوص هنر عکاسی با بهره گیری از استادان برجسته و مجرب توانسته است در همین مدت کوتاه جایگاه ویژه ای را بدست آورد و هم اکنون دوره های متنوعی را بصورت حضوری، آنلاین، کارگاهی، خصوصی و تورهای عکاسی برگزار می کند.

برای تحقق رسالت فرهنگی که داشتم نیز اقدامات زیادی طی این سالها انجام شد، قالب برگزاری نمایشگاه های عکس حدود 400 رویداد ، و بالاخره برگزاری سالانه جشنواره سراسری عکاسی نورنگار از سال 1393 تا کنون قسمتی از فعالیت هایی است که خود را متعهد به اجرای آن ها می‌دانم.

 

از همان روز اول که اسم نورنگار را بخاطر معنای آن “نوشتن با نور” که در واقع همان عکاسی است انتخاب کردم هدف خود در این شرکت را برپایه یک جمله قرار دادم : هدف از فروش، کمک به دیگران در به دست آوردن احساس خوشایندی است که می‌خواهند از خریدشان داشته باشند.

هدف ما در آکادمی نورنگار کمک به دیگران و آموزش در سطح بالا و قیمت مناسب بوده است تا همگان بتوانند از این دانش سهمی ببرند ، بسیار خورسندیم که تا به الان در این هدف موفق بوده ایم و توانستیم بیش از هزاران دانشجو را در حوضه های مختلف به عرصه ظهور برسانیم.

امروز که در کنار شماییم خرسندیم که اعلام کنیم آکادمی هنرهای تجسمی نورنگار بیش از 50 رشته مختلف از عکاسی ، تذهیب و نگار گری ، کسب و کار و … در خود جای داده و برای کسانی که نمیتوانند در کلاس های آموزش حضوری شرکت کنند ، دوره هایی را در قالب فایل های آموزشی در اختیار هنرجویان قرار داده ایم.

مفتخریم که در آکادمی نورنگار مدارک معتبری را در اختیار هنرجویان قرار میدهیم که زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فنی حرفه ای است.

0
هنرجو
0
ساعت آموزش
0
رشته آموزشی

تلفن تماس : 02188345633 / 02188345632

ایمیل: info@noornegar.com

آدرس تهران، خیابان مفتح جنوبی، انتهای خیابان استاد مرتضی ممیز، پلاک 24، طبقه اول