ما که هستیم

برای شناختن نورنگار بهتر است ابتدا با من محمد فروغی موسس شرکت همراه شوید و با داستان شکل گیری نورنگار آشنا شوید. فعالیت من به عنوان کارمند در سال 1375 باعث شد که که دغدغه فرهنگی به خصوص در زمینه عکاسی در تمام طول فعالیتم در این چند سال همراه من باشد. ارتباط گسترده با اساتید و هنرمندان عکاسی که رفت و آمد زیادی در خانه عکاسان داشتند فرصت مغتنمی بود تا هرچه بیشتر با نیازهای این عزیزان بیشتر آشنا شوم.

321+

درس کامل شده

28

مدرس دوره

1350

دانشجو

آموزش های ما

برای متفاوت ماندن نیاز به پویایی در اجرایی کردن ایده های جدید هست و همین نقشه راه من برای ادامه کار بود. طرح ارائه آموزش در کنار فروش باعث اجرای تورهای عکاسی داخلی و خارجی، چاپ کتب راهنمای کار با تجهیزات عکاسی 50 عنوان تا کنون ، برگزاری سمینارهای آموزشی در سراسر کشور ( 14 استان کشور ) و در نهایت تاسیس آکادمی نورنگار شد.
این آموزشگاه با هدف ترویج و ارتقاء سطح دانش علاقه مندان هنرهای تجسمی و بخصوص هنر عکاسی با بهره گیری از استادان برجسته و مجرب توانسته است در همین مدت کوتاه جایگاه ویژه ای را بدست آورد و هم اکنون دوره های متنوعی را بصورت حضوری، آنلاین، کارگاهی، خصوصی و تورهای عکاسی برگزار می کند.

داستان ما

برای تحقق رسالت فرهنگی که داشتم نیز اقدامات زیادی طی این سالها انجام شد، قالب برگزاری نمایشگاه های عکس حدود 400 رویداد ، و بالاخره برگزاری سالانه جشنواره سراسری عکاسی نورنگار از سال 1393 تا کنون قسمتی از فعالیت هایی است که خود را متعهد به اجرای آن ها می‌دانم.جشنواره عکس نورنگار از جمله جشنواره‌های تاثیر گذار در حوزه هنر عکاسی است که تا کنون 6 دوره آن برگزار شده و حدود 60 هزار عکس از سراسر ایران به این مجموعه با موضوعات مختلف رسیده و بعنوان یک ایرانی بر خود می‌بالم که توانسته ام بانی جمع آوری همچین آرشیو عکس غنی با موضوعات مختلف که در نهایت به زیباتر دیدن ایران منجر می شود باشم .