ما که هستیم

آموزشگاه نورنگار در سال 1395 به عنوان آموزشگاه تخصصی عکاسی و هنرهای تجسمی توسط محمد فروغی تاسیس شد. فعالیت های محمد فروغی به عنوان کارمند در سال 1375 باعث شد که که دغدغه فرهنگی به خصوص در زمینه عکاسی در تمام طول فعالیتم در این چند سال همراه من باشد. ارتباط گسترده با اساتید و هنرمندان عکاسی که رفت و آمد زیادی در خانه عکاسان داشتند فرصتی بود تا هرچه بیشتر با نیازهای این عزیزان بیشتر آشنا شوم.

آموزش های ما

برای متفاوت ماندن نیاز به پویایی در اجرایی کردن ایده های جدید هست و همین نقشه راه من برای ادامه کار بود. طرح ارائه آموزش در کنار فروش باعث اجرای تورهای عکاسی داخلی و خارجی، چاپ 50 کتاب راهنمای کار با تجهیزات عکاسی ، برگزاری سمینارهای آموزشی در سراسر کشور ( 14 استان کشور ) و در نهایت تاسیس آکادمی نورنگار شد.

این آموزشگاه با هدف ترویج و ارتقاء سطح دانش علاقه مندان هنرهای تجسمی و بخصوص هنر عکاسی با بهره گیری از استادان برجسته و مجرب توانسته است در همین مدت کوتاه جایگاه ویژه ای را بدست آورد و هم اکنون دوره های متنوعی را بصورت حضوری، آنلاین، کارگاهی، خصوصی و تورهای عکاسی برگزار می کند.

آکادمی نورنگار

داستان ما

برای تحقق رسالت فرهنگی که داشتم نیز اقدامات زیادی طی این سالها انجام شد، قالب برگزاری نمایشگاه های عکس حدود 400 رویداد ، و بالاخره برگزاری سالانه جشنواره سراسری عکاسی نورنگار از سال 1393 تا کنون قسمتی از فعالیت هایی است که خود را متعهد به اجرای آن ها می‌دانم.جشنواره عکس نورنگار از جمله جشنواره‌های تاثیر گذار در حوزه هنر عکاسی است که تا کنون 6 دوره آن برگزار شده و حدود 60 هزار عکس از سراسر ایران به این مجموعه با موضوعات مختلف رسیده و بعنوان یک ایرانی بر خود می‌بالم که توانسته ام بانی جمع آوری همچین آرشیو عکس غنی با موضوعات مختلف که در نهایت به زیباتر دیدن ایران منجر می شود باشم .

321درس کامل شده
200پرونده کامل شده
1350دانشجو
28مدرس دوره