متاسفانه در حال حاضر امکان ثبت نام در این دوره وجود ندارد
تور عکاسی معماری در مجموعه ایران مال

 

ایران مال یکی از پرزرق و برق‌ترین بازارهای بزرگ جهان و خاورمیانه است که ساخت آن در سال 1390 آغاز شد. اگرچه مجموعه ایران مال نام بازار را یدک می‌کشد اما پیش از اینکه بخواهد یک بازار بزرگ باشد یک مرکز گردشگری و تفریحی است که 70 درصد فضای آن به رستوران، هتل، اماکن دیدنی و مراکز ورزشی اختصاص یافته است. ایران مال واقع در غرب تهران و در نزدیکی دریاچه چیتگر احداث شده است.

از ویژگی‌های مهم این مجموعه می‌توان به تنوع معماری آن اشاره کرد که چهره‌های متفاوتی در این مجموعه ایجاد کرده است. به طور کلی ایران مال یکی از خارق العاده‌ترین و چشمگیرترین معماری‌ها را دارد. از یک بازار مدرن گرفته تا بازار سنتی، مسجد جامع تا یک کتابخانه لوکس و دیدنی و باغ‌های زیبایی که هر یک به سبکی خاص ساخته شده‌اند، همه موجب شده عکاسی در ایران مال بسیار لذتبخش و پر از نکات آموزشی باشد. 

تور عکاسی معماری در مجموعه ایران مال یک تور یکروزه و سه ساعته است که در طول آن می‌توانید نمونه عکس‌های زیبایی برای پرتفولیوی خود بگیرید. در این تور، استاد سعید فداییان ، از مدرسان مطرح و برجسته در زمینه عکاسی و عکاسی مستند اجتماعی، شما را همراهی خواهد کرد و نکات مهم عکاسی معماری، کمک گرفتن از نور طبیعی، کادربندی و هرآنچه به شما کمک کند عکس‌های بهتر و حرفه‌ای‌تری را ثبت کنید، به شما به صورت عملی آموزش خواهد داد. 

برای این تور عکاسی همراه داشتن دوربین عکاسی حرفه‌ای الزامی است. اما برای اینکه افراد بیشتری بتوانند در این تور جذاب و پرخاطره شرکت کنند، داشتن تلفن همراه با دوربین باکیفیت نیز مورد قبول خواهد بود. 

مجموعه ایران مال در شمال غربی شهر تهران و در نزدیکی پارک چیتگر قرار گرفته است. دسترسی به این مجموعه از طریق خودروی شخصی  و بزرگراه شهید خرازی به راحتی ممکن است. 

تور عکاسی معماری در مجموعه ایران مال

گالری تصاویر استاد

اطلاعات اصلی دوره
اشتراک گذاری