متاسفانه در حال حاضر امکان ثبت نام در این دوره وجود ندارد
آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی

یکی از دغدغه‌های اصلی صاحبان مشاغل و کسب و کارها، شیوه بازاریابی و افزایش فروش است. همه افرادی که در زمینه تولید محصولات مختلف و همچنین ارائه خدمات گوناگون فعالیت می‌کنند، نیازمند دانش کافی در زمینه بازاریابی و فروش هستند تا محصولات و خدمات خود را به بهترین شیوه به مخاطبان معرفی کنند. این مسئله به ویژه برای افرادی که قصد شروع کسب و کار خود را دارند، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. آکادمی نورنگار با برگزاری دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی در تلاش است دانش لازم برای بهبود فروش و بازاریابی را در اختیار هنرجویان قرار دهد. در ادامه اطلاعات بیشتری را از دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی نورنگار ارائه می‌دهیم.

شرکت در دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی چه اهمیتی دارد؟

رشد و گسترش روش‌های نوین تبلیغات و بازاریابی، راه‌های متنوعی را جهت بهبود شرایط کسب و کار در اختیار صاحبان مشاغل قرار می‌دهد. آشنایی با این روش‌ها به صاحبان مشاغل کمک می‌کند تا جامعه مخاطبین خود را شناسایی کنند و خدمات و محصولات خود را به بهترین شیوه به آن‌ها ارائه دهند. با شرکت در دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی می‌توان دانش لازم در بکارگیری روش‌های نوین بازاریابی را کسب کرد.

آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی

دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی برای چه کسانی مناسب است؟

همه افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار را دارند، می‌توانند برای کسب اطلاعات لازم در زمینه شیوه‌های بازاریابی در این دوره شرکت کنند. همچنین صاحبان مشاغل، تولیدکنندگان محصولات و ارائه دهندگان خدمات می‌توانند با شرکت در این دوره، دانش لازم جهت بازاریابی و افزایش فروش خود را بدست آورند.

دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی به چه صورت برگزار می‌شود؟

این دوره به صورت کاملا حضوری برگزار می‌شود و امکان شرکت در این دوره به صورت غیرحضوری وجود ندارد. هنرجویان می‌توانند با حضور در آکادمی نورنگار، نکات مهم کسب و کار و فروش و بازاریابی را با ارائه استاد محمد فروغی فرا بگیرند.

سرفصل‌های ارائه شده در دوره آموزش کسب و کار و فروش و بازاریابی

شناخت ابزارهای بازاریابی نوین یکی از مباحث اصلی این دوره است. هنرجویان در این دوره با جدید ترین روش‌های فروش و بازاریابی آشنا می‌شوند. اگر می‌خواهید بدانید که چگونه فروش محصول یا خدمات را در شرایط بد اقتصادی متعادل نگه داریم، این دوره برای شما مناسب است. همچنین سوالاتی مانند اینکه چطور با بازاریابی درست به بالاترین فروش دست یابیم؟ در کسب و کارمان چطور بازاریابی کنیم؟ و فرق بازاریابی با فروش چیست؟ در این دوره به طور کامل پاسخ داده می‌شوند.

سرفصل ها

شناخت ابزارهای بازاریابی نوین
آشنایی با جدید ترین روش های فروش و بازاریابی
فروش محصول یا خدمات را چگونه در شرایط بد اقتصادی متعادل نگه داریم؟
چطور با بازاریابی درست به بالاترین فروش دست یابیم؟
در کسب و کارمان چطور بازاریابی کنیم؟
فرق بازاریابی با فروش چیست؟
اطلاعات اصلی دوره
اشتراک گذاری