عکاسی جامع

نوع دوره ها
آنلاین
حضوری
آفلاین دانلودی
مینی دوره فشرده عکاسی
سعید فدائیان 4 جلسه 12 ساعت
1,500,000 999,000 تومان
33%
آموزش عکاسی
سعید فدائیان 12 جلسه 48 ساعت
از 1,980,000 تا 3,390,000 تومان
دوره عکاسی آنالوگ
علی نیکپور 8 جلسه 32 ساعت
1,980,000 تومان
فایل آموزشی ویدئویی دوره جامع عکاسی با موبایل
پریا خداوردی 19 جلسه ساعت
1,656,000 تومان

 

عکاسی هنری پرطرفدار است که افراد را قادر می‌سازد تا لحظات زیبا و خاطره‌انگیز خود را ثبت کنند. البته کاربرد عکاسی به ثبت خاطرات محدود نمی‌شود، بلکه امروزه عکاسی به عنوان یکی از پرکاربردترین رشته‌ها در بسیاری از زمینه‌های کسب و کار به کار گرفته می‌شود. چه یک عکاس مبتدی باشید یا صرفا به عکاسی علاقه مند باشید و در جستجوی راه‌هایی برای بهبود مهارت‌های خود هستید، شرکت در دوره‌های آموزش عکاسی بسیار مفید خواهد بود. ملاقات با عکاسان با تجربه و یادگیری از آن‌ها می‌تواند به شما کمک کند تا در روند آموزش عکاسی بسیار سریعتر پیشرفت کنید. اگر به فکر تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌‌ای هستید، ممکن است از خود بپرسید که آیا شرکت در دوره عکاسی مقدماتی عکاسی برای شما مفید است یا خیر؟ در ادامه به بررسی ویژگی‌های مهم دوره‌های آموزش عکاسی جامع نورنگار می‌پردازیم. 

شرکت در دوره آموزش عکاسی جامع نورنگار چه مزایایی دارد؟

در حالی که برخی فکر می‌کنند شروع به استفاده از دوربین عکاسی و ثبت مجموعه‌‌ای از آثار به تنهایی آسان به نظر می‌رسد، اما باید گفت که شرکت در دوره کامل عکاسی می‌تواند دنیایی از خلاقیت‌ها و مهارت‌ها را به شما ارائه دهد؛ از مبانی عکاسی گرفته تا تکنیک‌های پیشرفته، همه مهارت‌های لازم در دوره مقدماتی عکاسی و دوره جامع عکاسی به هنرجویان آموزش داده می‌شود. آکادمی نورنگار با در اختیار داشتن بهترین اساتید عکاسی، فضای آموزشی حرفه‌‌ای را برای آموزش جامع عکاسی به هنرجویان و علاقه‌مندان فراهم کرده است. ارائه مدرک معتبر و برگزاری کلاس‌ها و ورکشاپ‌ها فضایی حرفه‌ای و جذاب جهت آموزش به هنرجویان، از مهم‌ترین ویژگی‌های آکادمی نورنگار است. در ادامه مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره‌های عکاسی جامع نورنگار را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

آموزش عکاسی جامع

1. ورود به عرصه مشاغل مرتبط با عکاسی

اگر به دنبال راه اندازی یک شغل مرتبط با عکاسی هستید، شرکت در دوره آموزش عکاسی نورنگار، راه خوبی برای شروع است. نورنگار در تلاش است تا با ارائه آموزش‌های کاربردی و مشاوره به هنرجویان، آن‌ها را جهت ورود به عرصه مشاغل عکاسی آماده سازد. اساتید آکادمی نورنگار می‌توانند منابع ارزشمندی برای کمک به شما در نوشتن رزومه، جمع آوری نمونه کار، آماده شدن برای مصاحبه‌های شغلی و یافتن فرصت‌های شغلی و کارآموزی باشند.

2. بهره مندی از اساتید با تجربه و حرفه ای

اساتید آکادمی عکاسی نورنگار متخصصان آگاه و موفقی هستند که سالها تجربه در زمینه عکاسی دارند. این اساتید با انتقاد صادقانه از کار شما و ارائه پیشنهادهایی در مورد چگونگی بهبود، به پیشرفت شما کمک خواهند کرد. آن‌ها همچنین می‌توانند به شما بینشی در مورد اینکه یک عکاس حرفه‌‌ای بودن واقعا چگونه است،‌ارائه دهند و آنچه را که برای رسیدن به این هدف نیاز دارید، به شما آموزش دهند. در حالی که عکاسی می‌تواند یک کار انفرادی نیز در نظر گرفته شود، اما دریافت کمک و بازخورد هم از اساتید دوره‌های آموزش عکاسی و هم از دیگر هنرجویان جنبه مهمی از روند پیشرفت در عکاسی است. 

3. فراگیری انواع مختلف عکاسی 

انواع مختلفی از عکاسی مانند عکاسی معماری، عکاسی از طبیعت، عکاسی خبری، عکاسی پرتره، عکاسی از محصولات و ... وجود دارند. همچنین مهارت‌های فنی متنوع مانند نورپردازی در فضای باز، نورپردازی استودیو، ادیت و ویرایش فیلم و عکس و ... وجود دارند که در دوره عکاسی مقدماتی تا پیشرفته به آن‌ها پرداخته می‌شود.  حتی اگر از قبل می‌دانید که می‌خواهید کدام حوزه عکاسی را دنبال کنید، قرار گرفتن در موقعیت انواع مختلف عکاسی برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌‌ای بسیار ضروری است. آموزشگاه نورنگار در تلاش است تا با ارائه دوره کامل عکاسی، همه انواع عکاسی را به هنرجویان ارائه دهد. 

4. تهیه نمونه کار حرفه‌ای

اگر چه داشتن مدرک عکاسی همیشه شرط لازم برای گرفتن شغل به عنوان یک عکاس حرفه‌‌ای نیست، اما داشتن یک نمونه کار بسیار ضروری و برجسته است. توانایی به نمایش گذاشتن عکس‌های باکیفیت که سبک‌های مختلف را به هم پیوند می‌دهد، به کارفرمایان و مشتریان بالقوه ثابت می‌کند که می‌توانید کارهایی عالی را انجام دهید. آکادمی عکاسی نورنگار ضمن ارائه مدرک معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شما امکان فراگیری مهارت هایی را می‌دهد که می‌تواند به شما کمک کند تا نمونه کارهای خود را از سطح متوسط ​​به حرفه‌‌ای ارتقا دهید.

برای شرکت در دوره آموزش عکاسی جامع نورنگار، به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

 داشتن دوربین دیجیتال مهم ترین نیازمندی شما جهت شرکت در دوره آموزش عکاسی جامع آکادمی نورنگار است. برای شرکت در دوره عکاسی جامع نورنگار، به هیچ پیش نیاز و اطلاعات اولیه‌‌ای نیاز ندارید. 

 

دوره کامل عکاسی

 

شیوه‌های برگزاری دوره آموزش عکاسی جامع نورنگار چگونه است؟

دوره‌های آموزش عکاسی جامع نورنگار به شیوه‌های مختلفی برگزار می‌شوند تا با نیازهای همه هنرجویان هماهنگی داشته باشند. دوره حضوری، دوره آنلاین و دوره دانلودی، سه شیوه برگزاری دوره‌های آموزشی عکاسی جامع نورنگار هستند. دوره حضوری امکان فراگیری نکات عکاسی در فضایی حرفه‌‌ای را برای شما فراهم می‌سازد، اما در صورتی که امکان شرکت در کلاس‌های حضوری را ندارید، می‌توانید از دوره‌های آنلاین و دانلودی استفاده کنید.