فایل آموزشی
حضوری

دوره فیگور،نورپردازی و عکاسی پرتره

  • 8 جلسه
  • 32 ساعت
1,980,000 تومان افزودن به سبد خرید

توسط داریوش محمدخانی

دوره فیگور،نورپردازی و عکاسی پرتره

در عکاسی پرتره

  • روز پنجشنبه
  • ساعت 9 الی 13
  • تاریخ شروع 21 مهر 1401
  • تعداد جلسه 8
  • ساعت کل دوره 32

دسته بندی آموزش عکاسی پرتره

آنچه امروزه با نام عکاسی پرتره شناخته شده است یکی از شاخه‌های رشته عکاسی است که در آن عکاسی از چهره افراد صورت می‌گیرد. اگر در این نوع عکاسی آموزش‌های لازم را ببینید می‌توانید در زمینه عکاسی فرمالیته، عکاسی عروس، مدلینگ و حتی عکاسی آرایشی نیز فعالیت داشته و کسب درآمد کنید. علاوه بر اینها، بخشی از عکاسی پرتره به عکاسی هنری مرتبط می‌شود که در آن فقط ثبت کردن یک عکس از چهره کافی نیست؛ بلکه میزان روشنایی عکس، نحوه نورپردازی آن و تکنیک‌های مختلف کار با دوربین عکاسی حرفه‌ای، از جمله مهارت‌هایی است که برای این کار لازم است بدانید. به همین منظور، گروه نورنگار دوره های آموزش عکاسی پرتره را برگزار می‌کند و شما را از مبتدی تا حرفه‌ای در این رشته همراهی خواهد کرد.

آموزش حضوری عکاسی پرتره

با داشتن یک دوربین DSLR همراه با لنز به راحتی می‌توانید با شرکت در دوره آموزش عکاسی پرتره حضوری ، نکات کلیدی و ترفندهای این مدل عکاسی را یاد بگیرید. در آموزش حضوری به صورت عملی کار با دوربین، نحوه درست نورپردازی، کادربندی و تنظیم زاویه عکاسی به شما آموزش داده می‌شود.

 این دوره علاوه بر این نکات عملی، نکات تئوری را درباره راه اندازی یک آتلیه عکاسی و تبدیل شدن به یک عکاس پرتره حرفه‌ای در اختیارتان قرار می‌دهد. اساس این دوره آموزشی این است که پس از اتمام دوره بتوانید یک قدم به هدفتان در عکاسی پرتره نزدیک‌تر شده و خیلی زود بتوانید در این راه به عنوان یک حرفه‌ای قدم بردارید.

مزیت آموزش حضوری عکاسی پرتره این است که شما همزمان با یادگیری می‌توانید به صورت عملی نیز هر آنچه یاد گرفتید را در حضور استاد اجرا کنید و ایرادات کارتان را از او بپرسید. اگر زمان کافی برای شرکت در جلسات حضوری آموزش عکاسی پرتره را دارید این فرصت را برای یادگیری از دست ندهید.

آموزش آنلاین عکاسی پرتره

برای اینکه افراد بیشتری بتوانند از آموزه‌های دوره عکاسی پرتره نورنگار بهره مند شوند، دوره‌های عکاسی در این مجموعه به شکل آنلاین نیز برگزار می‌شود. بنابراین اگر در شهر دیگری هستید یا بعلت مشغله کاری فرصت اینکه در روز و ساعت مشخصی در کلاس حضور داشته باشید را ندارید، آموزش آنلاین عکاسی پرتره گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

 در این دوره به صورت آنلاین در روز و ساعت خاصی باید حضور داشته و استاد مباحث مربوط به عکاسی پرتره را به شکل تئوری و عملی اما آنلاین به شما آموزش می‌دهد. تمرین این کار بعهده شماست و بهتر است تا جلسات آتی حتما سئوالات و مشکلاتی را که حین انجام ترفندهای گفته شده با آن‌ها مواجه شدید را یادداشت کنید و از استاد بپرسید. مزیت این دوره برای کسانی است که به دلیل دور بودن مسافت شانس حضور در کلاس آموزشی را از دست می‌دهند.

آموزش ویدئویی عکاسی پرتره

ترفندها و نکات مربوط به عکاسی پرتره به صورت یک پکیج آموزش ویدیویی در اختیارتان قرار می‌گیرد. در این صورت شما با خرید پکیج آموزشی با سرتیترهایی که در کلاس آموزشی حضوری و آنلاین به سایرین آموزش داده شد آشنا می‌شوید با این تفاوت که فرصت سئوال و جواب از استاد نخواهید داشت و نحوه عملکرد شما در اجرای نکات نیز تحت نظر کسی نیست. بنابراین شاید لازم باشد یک پیش زمینه ابتدایی درباره عکاسی داشته باشید تا بتوانید با استفاده از پکیج آموزش ویدیویی نتیجه بهتری بگیرید.

 این پکیج آموزشی برای افرادی مناسب است که نه تنها درباره عکاسی اطلاعات تکمیل‌تری دارند بلکه در این زمینه فعالیت کرده و فقط می‌خواهند آن را ارتقا دهند. همچنین در صورت دور بودن مسافت و نداشتن زمان کافی برای شرکت در کلاس حضوری و آنلاین، آموزش ویدیویی می‌تواند برایتان مناسب باشد.

چرا آکادمی نورنگار؟

اگر به دنبال دوره‌های آموزشی با مطرح‌ترین و حرفه‌ای‌ترین اساتید هستید، آکادمی نورنگار بهترین دوره‌ها را برایتان برنامه ریزی می‌کند. در آکادمی نورنگار دوره‌ها برای افراد با ویژگی‌ها و شرایط مختلف طرح ریزی شده بنابراین اگر شانس حضور در کلاس‌های درس را نداشته باشید، دوره آنلاین و ویدیویی نیز برگزار می‌شود تا شما بتوانید در هر شرایطی رویای خود را برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای دنبال کنید.

 هدف این دوره‌ها فقط آموزش عکاسی نیست؛ بلکه دوره‌های آکادمی نورنگار برای اینکه شما را در این زمینه وارد بازار کار عکاسی کند، طرح ریزی شده است. بنابراین چه مبتدی باشید چه پیش زمینه درباره عکاسی داشته باشید، پس از دوره های آکادمی نورنگار با دید و آگاهی بیشتری می‌توانید قدم به سمت این بیزینس پردرآمد بردارید. علاوه بر این‌ها، در انتهای هر دوره مدارک معتبری به شما ارائه می‌شود که قابلیت ترجمه و ارائه به دانشگاه‌های مطرح دنیا را نیز دارد.