توسط فرهاد سلیمانی

دوره آموزش فیلمبرداری

در فیلمبرداری

  • روز پنجشنبه ها
  • ساعت 9 الی 13
  • تاریخ شروع 19 خرداد 1401
  • گواهینامه مدرک رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • تعداد جلسه 12
  • ساعت کل دوره 48

 

به دلیل کاربرد گسترده فیلمبرداری در زمینه‌های مختلف، این هنر امروزه بسیار مورد توجه کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفته است. فیلمبرداری در زمینه‌هایی مانند تبلیغات، سرگرمی، ورزش، جشن‌ها و مجالس، اخبار، آموزش و ... کاربرد فراوانی دارد. به دلیل کاربرد فیلمبرداری در بسیاری از کسب و کارها، فرصت‌های شغلی زیادی مرتبط با این رشته ایجاد شده است و کاربران می‌توانند با تسلط به نکات فیلمبرداری در این زمینه ها، به کسب درآمد بپردازند. آموزش فیلمبرداری در سطوح مختلف، از آموزش فیلمبرداری مبتدی تا حرفه‌ای ارائه می‌شود و علاقه مندان می‌توانند متناسب با سطح اطلاعات خود در این دوره‌ها شرکت کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را انواع و روش‌های فراگیری اصول فیلمبرداری آشنا کنیم.

 

آموزش فیلمبرداری

 

 

انواع دوره آموزش فیلمبرداری

 

فیلمبرداری حرفه‌ای بسیار گسترده است و زمینه‌های متنوعی را در بر می‌گیرد. دلیل تنوع و گستردگی روش‌های فیلمبرداری، کاربرد این حرفه در زمینه‌ها و مشاغل مختلف است. به همین دلیل است که فیلمبرداری به یکی از هنر‌های پردرآمد تبدیل شده است و کاربران برای یادگیری این حرفه به دنبال کارگاه آموزش فیلمبرداری و پکیج آموزش فیلمبرداری هستند. 

در دوره آموزش فیلمبرداری با اصول و مبانی فیلمبرداری مانند چگونگی تنظیم بهترین نور برای هر صحنه، استفاده از فیلترهای تصحیح رنگ، چگونگی تنظیم فوکوس دوربین، لنز‌های مناسب برای فیلمبرداری، نکات فیلمبرداری در هر زمینه و ... آشنا می‌شوید. همچنین با شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری حرفه‌ای می‌توانید نکات تکمیلی و حرفه ای این زمینه را فرا بگیرید و دانش خود را در زمینه فیلمبرداری ارتقا دهید. 

 آکادمی نورنگار یکی از بهترین مراکز برای آموزش فیلمبرداری حرفه ای است. شما می‌توانید با شرکت در دوره آموزش فیلمبرداری نورنگار، با صرف هزینه مناسب، تمامی نکات و اصول فیلمبرداری را فرا بگیرید. با شرکت در دوره آموزش عکاسی نورنگار، ضمن فراگیری اصول فیلمبرداری زیر نظر کارشناسان و متخصصان این هنر، در کمترین زمان به تمامی اصول و مبانی فیلمبرداری به صورت تخصصی مسلط خواهید شد. به علاوه، گواهینامه معتبر داخلی در این زمینه نیز به هنرجو اعطا خواهد شد. 

 

آموزش فیلمیرداری

 

دوره مبانی فیلمبرداری 

 

مبانی و اصول فیلمبرداری همه اصولی که برای ورود به زمینه فیلمبرداری لازم است بدانید را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین می‌توانید نکات تکمیلی و مهم در زمینه فیلمبرداری را نیز در این دوره فرا بگیرید و به تدریج، از نظر سطح اطلاعات در زمینه فیلمبرداری پیشرفت کنید. 

در دوره آموزش فیلمبرداری خواهید آموخت چه دوربینی برای فیلم برداری مناسب است و چگونه می‌توان با هر دوربین بهترین فیلم‌ها را ضبط کرد. امروزه فیلمبرداری در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارد. آشنایی با انواع نما و زاویه دوربین، انواع دوربین‌ها و سنسورها، آشنایی با فوکوس و عمق میدان، شیوه حرکت دوربین و نکات کارگردانی، آشنایی با شرح وظایف هر کدام از مشاغل مرتبط با فیلمبرداری و ... برخی از مهم ترین سرفصل‌های دوره آموزش فیلمبرداری هستند.

فیلمبرداری از مجالس و جشن‌ها یکی از رایج ترین کاربرد‌های فیلمبرداری است. فیلمبرداری تبلیغاتی یکی دیگر از کاربردهای اصلی فیلمبرداری در تولید فیلم‌های تبلیغاتی برای خدمات و محصولات شرکت‌های گوناگون است. فیلمبرداری خبری برای ساخت گزارش ویدئویی در سایت‌های خبری و مجلات آنلاین نیز یکی دیگر از کاربردهای فیلمبرداری است. تولید محتوای ویدئویی آموزشی و سرگرمی نیز در دسته کاربردهای فیلمبرداری قرار می‌گیرد. در صورت آشنایی با اصول فیلمبرداری با شرکت در دوره اموزش فیلمبرداری، می‌توانید بر اساس نیاز یا به دلخواه خود، در هر کدام از زمینه‌های ذکر شده به فعالیت بپردازید.