سوالات متداول

آیا آموزشگاه آکادمی هنرهای تجسمی نورنگار شعبه ی دیگری دارد؟ آکادمی هنرهای تجسمی نورنگار در حال حاضر در تهران و سایر شهرها شعبه‌ دیگری ندارد.
آیا باید در جلسه اول کلاس مقدماتی دوربین همراه داشته باشیم؟ همراه داشتن دوربین در جلسه اول کلاس‌ مقدماتی ضروری نیست و پس از جلسه اول هنرجو می تواند با استاد مربوطه مشاوره داشته و اقدام به خرید تجهیزات مورد نیاز کند.
آدرس آموزشگاه کجاست؟ ضلع شرقی پارک هنرمندان، نبش خیابان عاصم ترابی و اردلان پلاک 24 واحد
میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی مقابل ورزشگاه شهید شیرودی کوچه اردلان پلاک 24 واحد 1
کلاس‌های مقدماتی به صورت تئوری است یا عملی؟ تمام کلاس‌های مقدماتی به صورت ترکیبی از مباحث تئوری و عملی برگزار می‌شوند. توجه داشته باشید بخش عملی این دوره‌ها در محیط کلاس انجام می‌شود.‌
آیا شما فروش دوربین هم دارید؟ خیر. آموزشگاه « آکادمی هنرهای تجسمی نورنگار» فروش دوربین و لوازم عکاسی ندارد. اما امکان ارائه مشاوره‌ی تخصصی برای خرید از فروشگاه نورنگار با تخفیف ویژه فراهم است.
آیا می‌توان بدون گذراندن دوره‌ی مقدماتی دوره‌ی شناخت نور را گذراند؟ در صورت قبولی در آزمون تعیین سطح مقدماتی می‌توان دوره شناخت نور را انتخاب کرد. با توجه به عمومیت و اهمیت کلاس مقدماتی توصیه می‌شود حتی در صورت آشنایی با کلیت مباحث این کلاس، در دوره مقدماتی شرکت کنید.
کلاس عکاسی مقدماتی را تعریف کنید؟ این کلاس نقطه شروع عکاسی برای تمامی هنرجویان است و هنرجویان با اصول اولیه کار با دوربین و مقدمات عکاسی آشنا می شوند به عبارتی این کلاس فصل مشترک تمام کلاس‌های آینده است.
هنرجویان این آموزشگاه با چه مدرکی فارغ‌التحصیل می‌شوند؟ گواهی پایان دوره با تایید وزارت فرهنگ و ارشاد استان تهران صادر می گردد.
روش ثبت نام چگونه است؟ / آیا امکان ثبت نام حضوری وجود دارد؟ هم به صورت حضوری هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین در سایت آموزشگاه می توانید ثبت نام نمایید.
شرایط استرداد شهریه را توضیح دهید؟ الف) تغییر یا تعویض زمان شروع کلاس ها / ب) برگزار نشدن کلاس مورد نظر / ج) تغییر مربی توافق شده در هنگام ثبت نام / د) انصراف متقاضی تا یک هفته پیش از شروع کلاس ها درصورتیکه فرد ثبت نام شده بعد از شروع دوره اعلام انصراف کند، تنها ۳۰% از شهریه جلسات باقی مانده به وی مسترد خواهد شد مشروط به آنکه تعداد جلسات باقی مانده کمتر از یک سوم طول دوره نباشد.
آیا برای خرید دوربین راهنمایی می‌کنید؟ بله. راهنمایی خرید دوربین در جلسه اول کلاس مقدماتی انجام می‎شود، همچنین می‌توانید با مدرس یا مشاور مورد تائید آموزشگاه در این مورد مشورت کنید.
ظرفیت کلاس‌ها حداکثر چند نفر است؟ ظرفیت کلاس‌ها با توجه به محتوای درس ها و نظر مدرسان متفاوت است. ظرفیت کارگاه‌ها حداکثر ۱۲ نفر و کلاس‌های مقدماتی و نظری حداکثر 10 نفر است.
آیا شروع هر دوره مطابق با همان تاریخ اعلامی در سایت است؟ در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد افراد ثبت‌نام کرده، کلاس‌ها طبق جدول زمانی اعلامی برگزار می‌شود. در صورت به حد نصاب نرسیدن یک کلاس تا پیش از تاریخ اعلام شده، ممکن است زمان ثبت‌نام کلاس برای چند هفته تمدید شود.
آیا کلاس خصوصی هم برگزار می‌کنید؟ بله، برای تمام دوره ها کلاس های خصوصی برگزار می شود که ساعت و روز کلاس با استاد و هنرجو هماهنگ می شود .
آیا با ارائه گواهی از آموزشگاهای دیگر امکان حضور در کلاس‌های بعدی است؟ امکان تایید گواهی سایر آموزشگاه ها فقط با نظر استاد مربوطه امکان پذیر است.
ساعات کاری آموزشگاه به چه صورت می باشد ؟ از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت 9:00 تا 18:00 و روز های پنجشنبه از 9:00 تا 15:00 می باشد
راه های ارتباط با آموزشگاه به چه صورت می باشد ؟ به صورت تلفنی از 3 شماره تماس 88345633 –021 / 88345632 –021 / 7356-021 داخلی 105 / و روزهای تعطیل از طریق تلگرام و واتس اپ