در فایل ویدئویی آموزش نورسنجی چه چیزی یاد خواهید گرفت ؟

در فایل ویدئویی آموزش نورسنجی به شما خواهیم گفت نورسنجی چیست و چطور می‌تواند به شما در بهبود کارهایتان کمک کند. شما لازم است بدانید چه عواملی به روی تنظیم نور تاثیرگذارند و شما چطور می‌توانید به‌عنوان یک عکاس، خودتان به صورت دستی این نور را تنظیم کنید.

نورپردازی صحیح در عکاسی و فیلمبرداری نقش مهمی ایفا می‌کند. این بخشی از توانایی عکاس است که بتواند با نورسنجی و تنظیم صحیح نور، فضای عکاسی را برای گرفتن عکس‌های باکیفیت‌تر و حرفه‌ای‌تر آماده کند. در حقیقت یادگیری نورسنجی به اندازه یادگیری عکاسی مهم است؛ بنابراین در کنار دانستن اصول و قواعد عکاسی، آموزش نکات مربوط به نورسنجی نیز اهمیت پیدا می‌کند.

علاوه بر این‌ها، ابزار جانبی مختلفی که می‌توانند در این کار به شما کمک کنند نیز معرفی خواهند شد. فراموش نکنید، در دنیای عکاسی نکات و ریزه کاری‌های بسیاری وجود دارد که دانستن آن‌ها به بهبود کار شما کمک خواهند کرد.

در فایل ویدئویی آموزش نورسنجی که یک دوره کوتاه یک ساعته است سعی شده هر ترفندی در زمینه نورسنجی دستی و نورسنجی با کمک نورسنج مورد بررسی قرار گرفته و به طور کامل اهمیت نورسنجی، انواع نورسنجی دوربین و تاثیر هر یک در نتیجه کار، معرفی و آموزش داده شود. با تماشای این ویدیو، پس از یک ساعت هر آنچه لازم است درباره تنظیم نور دوربین و عوامل تاثیرگذار به روی آن بدانید را خواهید آموخت.

در نظر داشته باشید، نورسنجی یکی از مهم‌ترین عواملی است که عکاسان حرفه‌ای با نگاه به تصاویر ثبت شده سایر عکاسان به آن امتیاز می‌دهند. بنابراین داشتن دانش کافی در این زمینه می‌تواند به شما کمک کند بعنوان یک عکاس حرفه‌ای، تصاویر ثبت شده باکیفیت‌تری را به سایرین نشان دهید.

مدل آموزشی دوره

این فایل قابلیت دانلود ندارد و به صورت ویدیو ضبط شده،بدون محدودیت زمانی در پنل کاربری قابل مشاهده میباشد.

چرا باید نورسنجی را بلد باشیم و چه تاثیری در عکس ما خواهد داشت ؟

نورسنجی به شما کمک میکند که عکاس حرفه ای باشید و نسبت به سایر عکاسان حرفه ای تصاویر ثبت شده با کیفیت تری را ارائه دهید .

و فراموش نکنید که نورسنجی یک فوت کوزه گری میباشد برای بهبود کار شما

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فایل ویدئویی آموزش نورسنجی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *