در فایل آموزش ویدئویی شارپنس چی چیزی یاد خوهید گرفت ؟

وقتی بخواهید به طور حرفه‌ای عکاسی را ادامه بدهید و آن را به چشم یک کسب و کار ببینید، لازم است برخی از اصطلاحات پرکاربرد این رشته را نیز به خوبی بشناسید و بدانید چه تاثیری به روی کارتان خواهند گذاشت. در آکادمی نورنگار تلاش شده تا با آماده کردن فایل آموزش ویدئویی شارپنس در عکاسی فایل‌ دانلودی آموزشی  این ویژگی تهیه و به علاقه مندان به این رشته رائه گردد .

آموزش شارپنس در عکاسی

شاید با جستجوی عبارت «شارپنس چیست» به پاسخ‌های مختلفی درباره توضیح این تکنیک و تاثیر آن به روی عکس‌هایی که می‌گیرید برسید. اما در نهایت آنچه در تئوری درباره یک تکنیک عکاسی یاد می‌گیرید با آنچه به صورت عملی به شما نشان داده می‌شود متفاوت خواهد بود.

در فایل آموزش ویدیویی شارپنس نه تنها به طور کامل و مفهومی به توضیح اینکه شارپنس چیست خواهیم پردخت؛ بلکه شما در انتهای دوره با جزییات کامل خواهید دانست چه عواملی بر تعیین شارپنس تصاویر تاثیرگذارند و شما به‌عنوان یک عکاس حرفه‌ای چطور می‌توانید این شارپنس را اندازه‌گیری و کنترل کنید. علاوه بر این‌ها، لازم است بدانید هنگام چاپ عکس چطور این شارپنس را تنظیم کنید.

بنابراین در پایان این آموزش ویدیویی شما کاملا با مفهوم شارپنس، تاثیر و تنظیم آن، آنچه برای داشتن یک عکس با شارپنس خوب نیاز دارید و تکنیکی که برای ثبت کردن تصاویر با بهترین شارپنس در عکاسی پرتره و مناظر باید پیاده کنید را نیز خواهید آموخت.

شارپنس چیست؟

وقتی از عبارت «شارپنس» در عکاسی استفاده می‌شود منظور وضوح تصویر و درستی فوکوس و کنتراست رنگ‌های آن است به طوری که سوژه عکاسی همانند یک سوژه زنده روبرویتان قرار بگیرد. برای اینکه بتوانید این تکنیک را پیاده سازی کنید باید نکاتی را بیاموزید که در این دوره آموزشی نکات زیر به شما آموزش داده خواهد شد.

• تاثیر شارپنس بر روی تصاویر

• روش های اندازه گیری شارپنس

• عوامل مهم در تعیین شارپنس تصاویر

• شارپنس در عکاسی پرتره و مناظر

• تنظیم شارپنس در هنگام چاپ عکس

برای اینکه این دوره برایتان مفیدتر باشد بهتر است حین تماشای این فایل ویدیویی، دوربین حرفه‌ای داشته باشید تا بتوانید پا به پای این ویدیو آموزش‌های لازم را انجام دهید

مدل آموزشی دوره

این فایل قابلیت دانلود دارد

درمورد شارپنس چه میدانید و چه تاثیر مثبتی در کس های شما خواهد داشت ؟

به کمک تکنیک شارپنس، می توانید شفافیت ظاهری یک عکس را افزایش دهید.

شارپنس میتواند تکنیک مهمی باشد که پس از رعایت آن در مراحل ادیت عکس کار شما آسان تر پیش برود .

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

0
بدون امتیاز 0 رای
رایگان!
0 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “فایل آموزش ویدئویی شارپنس”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *