شرح

فلاش اکسترنال یکی از پرکاربردترین تجهیزات نورپردازی است. استفاده از فلاش اکسترنال برای عکاسی، روش‌ها و نکات خاص خود را دارد که در ورکشاپ فلاش اکسترنال ارائه می‌شود. فایل دانلودی فلاش اکسترنال آکادمی نورنگار ، تمامی اصول و نکات مهم استفاده از فلاش اکسترنال در عکاسی، به هنرجویان آموزش داده می‌شود تا بتوانند با استفاده از این وسایل، نور موردنیاز برای عکاسی را فراهم سازند. اگر قصد دارید بر اصول و روش‌های کار با فلاش اکسترنال آشنا شوید و تسلط کاملی بر تنظیمات انواع فلاش اکسترنال پیدا کنید، می‌توانید فایل فلاش اکسترنال را دانلود کنید

سرفصل‌های ورکشاپ فلاش اکسترنال

فلاش اکسترنال در محیط‌های تاریک برای روشن کردن سوژه به کمک عکاسان می‌آید. همچنین در روشنایی روز نیز می‌توان از فلاش اکسترنال برای ایجاد نور متوازن و فریز کردن حرکت در عکس استفاده کرد. کنترل بی سیم سایر منابع نوری نیز از دیگر قابلیت‌های این وسایل است که در دوره آموزش فلاش اکسترنال پوشش داده می‌شود.

در فایل دانلودی فلاش اکسترنال تنظیمات فلاش و دیافراگم بر اساس متراژ به کاربران آموزش داده می‌شود. بالانس نوری در فلاش اکسترنال و نور آمبیانس نیز از دیگر مباحث ارائه شده در دوره است. مبانی کار با سرعت‌های متفاوت و حرکات دوربین و سوژه نیز یکی از نیازهای اصلی هنرجویان است که در این دوره پوشش داده می‌شود. فلاش TTL، مولتی فلاش و کانتینیوز دوربین، فلاش منیول و قدرت‌های متفاوت پرتاب فلاش از دیگر سرفصل‌های این دوره است.

تریگر و نورپردازی با فلاش در محیط داخل و خارج و حالت‌های اکشن لنز و دوربین به همراه تنظیمات مربوط به هر حالت نیز در این دوره وجود دارد. تصحیح نور فلاش در RAW کمرای فتوشاپ نیز یکی دیگر از سرفصل‌های دوره آموزش کار با فلاش اکسترنال است. همچنین برای ساخت نورهای دیگر، انواع نور‌های جانبی و ابزار آن نیز توضیح داده می‌شود.

مدل آموزشی دوره

فایل دانلودی فلاش اکسترنال نورنگار به صورت دانلودی ارائه می‌شود و به صورت تئوری، اصول کار با فلاش اکسترنال به هنرجویان آموزش داده می‌شود. برای کسب نتایج بهتر، توصیه می‌شود در حین ارائه دوره، هنرجویان به تکرار و تمرین مباحث ارائه شده بپردازند تا به صورت کامل بر اصول کار با فلاش اکسترنال مسلط شوند.

استاد دوره ورکشاپ فلاش اکسترنال

فایل دانلودی فلاش اکسترنال، یک جلسه آموزشی در 3 پارت آموزش که توسط مدرس عکاسی و نورپردازی، استاد داریوش محمد خانی ، برگزار می‌شود. با توجه به برگزاری نمایشگاه‌های متعدد عکاسی که در رزومه کاری استاد این دوره وجود دارد، با خرید این فایل آموزشی نه تنها از نظر علمی و فنی در زمینه عکاسی اطلاعاتتان تکمیل می‌شود بلکه می‌توانید از تجربیات استاد دوره در این زمینه نیز بهره مند شوید و بتوانید هر آنچه در زمینه عکاسی و نورپردازی نیاز داشتید را در یک جلسه بیاموزید.

ملزومات دوره

 • دوربین DSLR به همرا لنز و فلاش اکسترنال

مخاطبین دوره

همه افرادی که قصد دارند روش استفاده از فلاش اکسترنال برای عکاسی را فرا بگیرند و به نکات و اصول استفاده از فلاش اکسترنال برای عکاسی مسلط شوند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

مدل آموزشی دوره

این دوره چهار ساعته، به صورت دانلودی می باشد. موضوعاتی که در طول دوره به آن‌ها پرداخته می‌شود شما با خرید فایل می توانید تا در زمان و موقعیتی که مورد نظرتان است بتوانید این دوره کوتاه را بگذرانید. در پایان دوره نیز شرکت کنندگان بعد از ارسال نمونه کار با تایید استاد مدرک رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد  دریافت خواهند کرد که سند معتبری برای کسب و کارشان در زمینه عکاسی خواهد بود.

چرا باید کار با فلاش اکسرنال را بلد باشیم ؟

ممکن است این سوال را چندین بار از خود پرسیده باشید برای پاسخ درست در این مورد به شما پیشنهاد میدهیم که در این کارگاه یک روزه با ما همراه باشید.


‫0/5


‫(0 نظر)
سرفصل ها
‫0/5 ‫(0 نظر)

نظرات

متوسط امتیازات

5
5.00 1 رای
210,000 تومان
1 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
1
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

1 دیدگاه برای فایل دانلودی فلاش اکسترنال

 1. سعید علیزاده پروین

  من فلاش گودوکس V1 دارم.
  خواستم ببینم آموزش با این فلاش هست؟

  پاسخ
  • parastooforoughi

   بله با این فلاش هم هست

   پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *