در نورنگار فروشگاه خود را داشته باشید

چرا نورنگار ؟

نورنگار پس از سال‌ها فعالیت در حوزه تجهیزات عکاسی و سایر کالاهای دیجیتال موقعیتی را فراهم کرده که سایر افراد بتوانند در فروشگاه اینترنتی این مجموعه فعالیت کنند. اگر یک فروشگاه فیزیکی دارید، اگر در زمینه کالاهای دیجیتال فروشنده یا واردکننده هستید، همین حالا می توانید کسب و کار خود را به صورت آنلاین گسترش بدهید.

فروشگاه اینترنتی نورنگار، موقعیتی را برای فروشندگان فراهم کرده تا کالاهای خود را به شکل اینترنتی به‌فروش برسانند. به این ترتیب فروشندگان یا واردکنندگان کالا و می‌توانند از ویترین نورنگار برای فروش محصولاتشان استفاده کنند.

مراحل

فروش در نورنگار

شروع !

ثبت نام، تایید و دریافت پنل برای ورود محصولات و قیمت گذاری

سفارش جدید

دریافت سفارش و آماده کردن محصولات برای ارسال

ارسال سفارش

ارسال سفارش برای مشتری طبق زمان مشخص

تموم !

تسویه حساب با شما !

مزایای

فروش در نورنگار

کاهش هزینه‌های جانبی فروش

داشتن یک فروشگاه اینترنتی و رساندن آن به جایگاه و فروش بالا نیازمند منابع انسانی و مالی و صرف زمان است، نورنگار امکان استفاده از یک فروشگاه اینترنتی را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم کرده است.

امکان فروش کالای شما در سراسر ایران

فروشگاه اینترنتی محدودیت ها فروشگاه فیزیکی از نظر موقعیت مکانی را ندارد، در نتیجه با فعالیت در یک فروشگاه اینترنتی که امکان ارسال به سراسر ایران را دارد مانند این می ماند که شما در سراسر کشور شعبه داشته باشید.

فعالیت در یک فروشگاه 24 ساعته

یک فروشگاه اینترنتی هیچ گاه تعطیل نیست، مشتریان شما در تمام ساعاتی که فرصت خرید دارند می توانند به راحتی با یک تلفن همراه به آن سر بزنند و خرید خود را در کمترین زمان انجام دهند.

بیش از ۵۰ هزار بازدید در روز

با توجه به میزان قدرت و اثر گذاری سایت نورنگار، کالاهای شما توسط هزاران خریدار مشاهده خواهد شد.

تحویل سفارش‌ها به مشتریان توسط نورنگار

بسته بندی ، ارسال و تحویل کالا یک پروسه زمان بر و هزینه بر در هر کسب و کار آنلاین است . نورنگار کالای شما را در کمترین زمان و به بهترین شکل به دست مشتری شما خواهند رساند .

تسویه حساب با فروشنده در کمترین زمان

وقتی کالایی را در نورنگار به فروش می رسانید در کمترین زمان تسویه حساب یا شما انجام خواهد شد. در نتیجه نگران در دسترس نبودن بودن منابع مالی خود در مدت زمان طولانی نخواهید بود.

همین امروز درخواست خود را ثبت کنید