سه‌پایه هنل Triad 40 lite | ویدئو بررسی این محصول-مجله نورنگارReviewed by نورنگار on Jun 30Rating: 5.0سه‌پایه هنل Triad 40 lite می‌توانند خیلی سریع در سه‌زاویه مختلف تنظیم شوند. در زیر ویدئو بررسی کار با این محصول را توسط کارشناس نورنگار ببینید.سه‌پایه عکاسی Hahnel Triad 40 Lite یک سه‌پایه کوچک و جمع و جور با بدنه آلومینیومی است که تنها ۱٫۶ کیلوگرم وزن دارد. این سه‌پایه که دارای پایه‌های زبانه‌ای با امکان باز و بسته کردن سریع است برای کار در موقعیت‌هایی که به سرعت عمل زیاد نیاز دارد کاربرد فوق‌العاده‌ای دارد. هر کدام از پایه‌های این سه‌پایه دارای ۴ تکه است و در انتهای تکه آخر آن یک پایه لاستیکی قرار دارد که از لیز خوردن پایه‌ها روی سطوح صیقلی مانند سرامیک جلوگیری می‌کند. سه‌پایه هنل Triad 40 lite می‌توانند خیلی سریع در سه‌زاویه مختلف تنظیم شوند. در ویدئو زیر بررسی این پایه و نحوه کار با این محصول را توسط کارشناس نورنگار ببینید. .بررسی سه پایه Triad 40 lite+ویدئو

سه‌پایه هنل Triad 40 lite می‌توانند خیلی سریع در سه‌زاویه مختلف تنظیم شوند. همچنین بال‌هد همراه با این سه‌پایه نیز می‌تواند در زوایای ۹۰ درجه رو به بالا تا ۹۰ درجه رو به پایین محکم شود و امکان عکس‌برداری از زوایای مختلف فراهم می‌شود. این بال‌هد می‌تواند یک زاویه ثابت، به صورت ۳۶۰ درجه نیز بچرخد تا دوربین بتواند عکس‌های پانورامای ۳۶۰ درجه ثبت کند. روی این سه‌پایه یک تراز حبابی نیز قرار دارد که با آن می‌توانید تراز زاویه افق دوربین را با دقت تنظیم کنید.

 

هر کدام از پایه‌های این سه‌پایه دارای ۴ تکه است و در انتهای تکه آخر آن یک پایه لاستیکی قرار دارد که از لیز خوردن پایه‌ها روی سطوح صیقلی مانند سرامیک جلوگیری می‌کند.

 

بیشتر بخوانیم: ۱۰ دلیل برای اینکه عاشق سه‌پایه‌ باشید

 

از امکانات جالب سه‌پایه هنل Triad 40 lite ، امکان عکس‌برداری ماکرو است. ستون میانی این سه‌پایه می‌تواند به صورت برعکس قرار گرفته و برای عکاسی ماکرو از سطوح پایین مورد استفاده قرار گیرد. در ویدئو زیر بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد.