مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
اخبارایده عکاسیتاریخ شفاهی عکاسان ایرانتکنیک و ترفندچاپراهنمای انتخابمشکلات رایجویدئو/پادکست

عرضه کم لنز جدید کانن RF100-300mm f/2.8

مجموع بازدید : 85 زمان مطالعه : 5
عرضه کم لنز جدید کانن RF100-300mm f/2.8

لنز RF100-300mm f/2.8 L IS USM جدیداً معرفی شده توسط کانن برای مدتی به عنوان یک لنز بسیار نادر خواهد بود ، حتی شرکت به کسانی که قبلاً سفارش داده‌اند ، امسال قادر به تحویل دادن لنزها نخواهد بود.

 

به دلیل طبیعت قوانین شرکتی در ژاپن ، عموماً عکاسان اطلاعاتی که مربوط به موجودی محصول می‌شود را دریافت می‌کنند که بیشتر از آنچه در غرب رایج است به نظر می‌رسد . وقتی به هر دلیلی محصولی به تأخیر می‌افتد ، شرکت باید اظهارنظری ارائه کند. اگرچه جزئیات این اظهارنظرها به طور عمومی چندان جدید نیستند ، اما برای خریداران آینده مفید هستند.

 

این تقریباً وضعیتی است که برای اطلاعیه‌ی اخیر کانن درباره‌ی لنز RF100-300mm f/2.8 L IS USM صادق است.

 

عرضه کم لنز جدید کانن RF100-300mm f/2.8

 

کانن اعلام می‌کند که  در حال حاضر ، برای هر یک از محصولات زیر، سفارشات بیشتری از انتظارات دریافت کرده‌ایم و به دلیل تأثیر عرضه جهانی قطعات ، تأخیر در تحویل رخ می‌دهد . از مشتریان عذرخواهی می‌کنیم به خاطر این ناهمواری که به طرفداران و شرکای تجاریمان وارد می‌شود.

 

منتظر ارسال ترتیبی برای حمل و نقل محصولات هستیم ، اما انتظار می رود که زمان زیادی برای محصول جدید RF100-300mm F2.8 L IS USM لازم باشد.

 

عرضه کم لنز کانن RF100-300mm f/2.8

 

باز هم بخاطر اینکه مشتریانمان را طولانی مدت منتظر کردیم ، عذرخواهی می‌کنیم . ما اقداماتی را برای تأمین پایدار محصول انجام می‌دهیم تا بتوانیم محصولات را به زودی تحویل دهیم . از شما صمیمانه تقاضا می‌کنیم که مارا درک کنید.

 

از آنجا که تولیدکنندگان دوربین و لنزها فراتر از “تأخیرهای جهانی” و “کمبود قطعات” به هیچ شرح دیگری ارائه مطلبی نمی‌دهند ، بسیار سخت است که دلیل دقیق این تأخیر را متوجه شویم . بسیاری ممکن است به استنتاج “برنامه‌ریزی ناکافی” برسند ، اما احتمالاً یک ترکیبی از عوامل ، عامل تاخیر  است . اولاً ، کانن احتمالاً به تعداد زیادی از این لنزها در دست خود نیاز خواهد داشت ، به ویژه در خدمات حرفه‌ای کانن در سراسر جهان ، با توجه به رویدادهای ورزشی اصلی امسال مانند جام جهانی زنان.

 

دوما ،  تولید لنزهای با کیفیتی مانند این لنز به طور فوق العاده دشوار است . ساخت اپتیک‌های شیشه‌ای ویژه فرآیندی کند و دقیق است که اغلب باعث بروز خطاهایی می‌شود که اجزای مورد بررسی را به سرعت به کوره بازمی‌گردانند.

 

ترکیب این عوامل و اضافه کردن تعداد قابل توجهی سفارشات پیش‌فروش ، راه‌حل را برای درک این مسئله فراهم می‌کند و آسان است که کانن تا سال آینده تأمین کمیت قابل توجهی نداشته باشد . کسانی که علاقه‌مند به خرید لنز RF100-300mm f/2.8 L IS USM هستند ، بهتر است هنوز هم سفارش خود را پیش‌فروش دهند . اگرچه زمان طولانی‌تری صرف انتظار می‌شود ، اما کانن قصد دارد سفارشات را به ترتیب تحویل دهد ، که این به معنای گذشت زمان بیشتری است تا واحدهای کافی در بازار موجود شوند و در فروشگاه‌ها به فروش بروند.

 

مطالب پیشنهادی نورنگار :

لنزهای کانن RF 800mm f/11 IS STM و RF 600mm f/11 IS STM به زودی به بازار عرضه خواهد شد

بهترین لنزهای کانن برای عکاسان مبتدی

لنز Compact-Servo 70-200mm کانن معرفی شد

لنز جدید EF-S 35mm f/2.8 IS STM کانن با LED سرخود چگونه عمل می‌کند؟

لنز‌های تیلت‌شیفت جدید کانن معرفی شدند
برای اطلاع از اخبار، تخفیفات و آموزش‌های تولید محتوا، عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی و ... ایمیل خود را وارد کنید.

همچنین یک کوپن تخفیف برای خرید از سایت نورنگار برای شما ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.