اطمینان در خرید از نورنگار

احتمالا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که در حالی که وقت زیادی را صرف زمان برای انتخاب یک کالا می‌کنید ، همچنان در مراحل نهایی خرید نگران مسائلی مانند اصل بودن کالا ، سالم و نو بودن آن و … هستید. حق هم دارید، در شرایطی که قیمت کالاها به شدت افزایش یافته و بسیاری از کالاها در بازار کم شده‌اند ، احتمال زیادی وجود دارد که با کالاهای تقلبی یا دست دومی که به عنوان نو عرضه می‌شوند مواجه ‌شوید.

به همین خاطر نورنگار تاکید دارد که محصولات در تمام مراحل انتقال کالا تا رسیدن به مشتری توسط کارشناسان بررسی شوند. نورنگار با داشتن 15 سال سابقه در فضای آفلاین و در 10 سال اخیر در فضای آنلاین ، داشتن مخاطب های وفاداری که از خرید خود اطمینان دارند را وام دار صداقت خود در ارائه کالاها می داند. در واقع هنگام خرید خیالتان راحت خواهد بود که محصولی که انتخاب کرده اید و برای آن هزینه پرداخته کرده اید را به صورت اصلی دریافت خواهید کرد و هیچ کدام از لوازم جانبی که باید همراه آن می بوده از آن حذف نشده یا با محصول کپی جایگزین نشده است. حتی کالای غیر اورجینالی که به درخواست بعضی مخاطبین به علت قیمت پایین تر عرضه می شوند مشخص می ‌شوند تا خریدار هنگام خرید بداند که قرار است کالایی مشابه اصلی خریداری کند.

 

تمام دوربین ها با پلمپ نورنگار به صورت اورجینال و بدون کسری در لوازم همراه ارائه می‌شوند. به عنوان مثال اگر یک دوربین می‌خرید قرار نیست بند یا باتری آن حذف یا جایگزین شود و یا وقتی هزینه ی یک کارت حافظه اصلی را می پردازید نباید یک کارت حافظه بی کیفیت تحویل بگیرید، مشکل این نوع کارت‌ها این است که قابلیت‌های واقعی خودشان را به صورت اشتباه بیان می‌کنند و یا فضای کمتری نسبت به چیزی که روی آن‌ها نوشته شده دارند. این مشکلات ممکن است باعث از دست رفتن اطلاعات شما برای همیشه شود. اما متاسفانه بازار پر شده است سندیسک های تقلبی که تشخیص دادنشان آن قدرها هم آسان نیست ، اینجاست که لزوم خرید از یک منبع معتبر که حتی بعد از خرید هم پاسخگوی شما باشد پر رنگ تر می‌شود.

 

در کنار اطمینان از خرید کالای اصل ما تلاش می‌کنیم که قیمت محصولات را هم تضمین کنیم ، در بازار رقابتی این روزها سعی در ارائه دوربین ها و لنز ها به صورت اورجینال در کنار قیمت مناسب به آسانی صورت نمی پذیرد، اما قرار نیست برای رقابت در قیمت ها کالاهای بی کیفیت ارائه کنیم یا برای کالای با کیفیت قیمت بالاتری از مشتریان دریافت کنیم، به همین دلیل ما سعی می کنیم تا جایی که می توانیم قیمت را در کنار کیفیت تضمین کنیم و پس از خرید همواره پاسخگوی خریداران باشیم.

موضوع دیگری که از آن می‌توان به عنوان یک وجه تمایز مهم یاد کرد، گارانتی طلایی نورنگار ( بیمه + گارانتی) ۱۵ ماهه است که در صورت تمایل خریدار برای دوربین و لنزهای نیکون و کانن صادر می‌گردد. بیمه طلایی نورنگار علاوه بر موارد تحت پوشش گارانتی ۳۶ ماهه تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دوربین و لنز شما را پوشش می‌دهد و در صورت عدم امکان تعمیر با کسر فرانشیز هزینه استهلاک و تحویل دستگاه، مبلغ باقی مانده برای خرید جدید ذخیره می‌گردد.

فروشگاه بهار، روز جمعه مورخ 1402/03/05 از ساعت 10 تا 17 باز است.

تلفن: 02177617170

دلیل باز پرداخت