لطفا کمی صبر کنید ...
به اطلاع مشتریان محترم می‌رساند فروشگاه نورنگار شعبه بهار، روز جمعه 2 مهر از ساعت 10 الی 16 باز است. شماره تماس: 02177617170

ضمانت بازگشت کالا

کسب حداکثر رضایت مندی مشتریان در فرایند خرید از مهم‌ترین مسائل برای نورنگار بوده‌است. در این راستا همواره می‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار  به دست خریداران برسد. مشتریان گرامی 24 پس از دریافت کالا مهلت تست دارد و اگر کلای دریافتی دارای خرابی و یا اشکال فنی بود باید ظرف مدت 24 ساعت به بخش خدمات اعلام کنند تا جهت دریافت کالا توسط نورنگار هماهنگی های لازم انجام شود. در صورتی که پس از دریافت کالا، سفارش دریافتی مغایرتی با کالای سفارش داده شده داشته باشد می توانید از خدمات 7 روز ضمانت برگشت کالا طبق مقررات زیر استفاده نمایید : (توجه داشته باشید در این حالت هرگونه استفاده از دستگاه شرایط 7 روز ضمانت برگشت را لغو می کند. )

 

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

 

– اشکال ، ایراد فنی یا مغایرت  باید حداکثر طی 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان اطلاع داده شود.

 

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات کاملا سالم باشند.

 

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به نورنگار بازگردانده شود.

 

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی نادرست را شامل نمی‌شود.

 

-اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد.

 

-اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

 

-اگر در اثر حمل و نقل ، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد.

 

-ضمانت دستگاه، محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده‌است.

 

دستگاهی که کارت ضمانت، بر چسب هولوگرام یا شماره سریال آن مخدوش شده و یا با شماره سریال دستگاه مطابقت ندارد شامل ضمانت بازگشت نمی‌باشد.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

 

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان خدمات مشتریان تماس بگیرید.

 

از ارسال کالا بدون هماهنگی با بخش خدمات مشتریان نورنگار جداً خودداری کنید.

 

– برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏خوبی بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

 

– برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

 

هزینه ارسال کالاهای بازگشتی :هزینه بازگرداندن کالا در صورتی که متوجه نورنگار شود (ارسال کالای اشتباه و دارای ایراد فنی) بر عهده نورنگار و در صورتی که اشتباه در ثبت سفارش و انتخاب کالای اشتباه از سمت خریدار باشد هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری و همچنین هزینه ارسال کالا (مبلغ 20 هزار تومان ) از حساب خریدار کسر و مابقی پول به حسابشان واریز می شود.

 

-برای اطلاع از نحوه‌ی ارسال حتما با بخش خدمات مشتریان نورنگار تماس بگیرید.

 

از طریق یکی از روش‌های زیر، درخواست خود را اطلاع دهید:

 

– با شماره تلفن7356-021  بخش خدمات پس از فروش (داخلی ۳) تماس بگیرید.

–در خواست خود را در قسمت گفتگوی آنلاین به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود بیان کنید.

 

روند رسیدگی به درخواست مشتری

 

کارشناسان فنی و خدمات پس از فروش نورنگار ایرادهای اعلام شده توسط مشتری را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و در صورت تایید ایراد وجه به حساب شما مرجوع شده و در صورت عدم تایید، کالا به شما بازگردانده می شود.

 

1