بازارچه رمضان نورنگار فروش کالاهای عکاسی و فیلمبرداری به قیمت خرید

بازارچه رمضان نورنگار

بازارچه رمضان نورنگارReviewed by نورنگار on Jun 11Rating: 5.0بازارچه رمضان نورنگار فروش کالاهای عکاسی و فیلمبرداری به قیمت خریدعلاوه بر فروشگاه‌های فیزیکی، مشتریان محترم می‌توانند کالای مورد نیاز خود را از بازارچه رمضان نورنگار بصورت آنلاین نیز خریداری نمایند..بازارچه رمضان نورنگار

همچون سالیان گذشته و همزمان با ماه پر برکت رمضان با هدف مشتری مداری، نورنگار فروش ویژه خود را در روزهای ۱ و ۳ تیر ماه به جامعه عکاسان و علاقه مندان هنر عکاسی پیشکش می کند. « بازارچه رمضان نورنگار » در برگیرنده همه تجهیزات عکاسی و تجهیزات جانبی است که با قیمت خرید به خریداران گرامی عرضه خواهد شد و از این میان، کلیه دوربین‌ها و لنز‌ها نیز با گارانتی و بیمه ارائه می شود .
بدین روی در دو روز یاد شده مشتریان وفادار نورنگار به همراه دیگر مشتریان ارجمند می‌توانند همه تجهیزات مورد نیاز خود مانند دوربین، لنز، سه پایه، کارت حافظه، کیف و دیگر ابزارهای عکاسی را بر پایه جدول تخفیفات بازارچه رمضان نورنگار تهیه نمایند. این لیست در نخستین ساعات نیمه شب روز ۱ تیرماه در همین صفحه منتشر می‌گردد.

  • اول تیرماه: خیابان انقلاب، ابتدای بهار جنوبی، پلاک ۱۳
  • سوم تیرماه: خیابان جمهوری، نبش شیخ هادی، علاءالدین ۲، طبقه همکف، پلاک ۲۳
  • اول تا سوم تیرماه: وب‌سایت نورنگار

به رسم همراهی با سنت پسندیده افطار روزه داران میهمانی الهی، در شامگاه روز ۱ و ۳ تیرماه، نورنگار میزبان افطار ساده خریداران و میهمانان گرامی نیز خواهد بود.
علاوه بر فروشگاه‌های فیزیکی، مشتریان محترم می‌توانند کالای مورد نیاز خود را از بازارچه رمضان نورنگار بصورت آنلاین نیز خریداری نمایند . سفارشات مشتریان شهرستان نیز از روز چهارشنبه ۷ تیرماه به تدریج و بر اساس اولویت تاریخ خرید برای این عزیزان ارسال خواهد شد.
بدیهی است در ایام بازارچه رمضان نورنگار فروش اقساطی انجام نخواهد شد.

لیست قیمت و تخفیف تمامی کالا‌ها به صورت فایل اکسل در زیر قابل دریافت است.

لیست قیمت‌های بازارچه رمضان نورنگار

دوربین کانن

دوربین نیکون

باتری کانن و نیکون و هنل

برچسب‌ها

لوازم جانبی

DVDها

سه‌پایه‌های بنرو

فلش و USB

فیلتر‌های بنرو

فیلتر‌های متفرقه

کارت حافظه

کیف

کتاب‌های راهنمای دوربین

لنز‌های سیگما، سونی و دوربین‌های گوپرو

لنز‌های کانن

لنز‌های نیکون

لوازم جانبی

میکروفون و ریموت

نورپردازی

هود

 

دیدگاه شما