قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی | قیمت دوربین sony|قیمت لنز دوربین سونی| دیجیتال

https://noornegar.com/shop-2/?filters=brand[621]
قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی

قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونیReviewed by نورنگار on Dec 31Rating: 5.0قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی | قیمت دوربین sony|قیمت لنز دوربین سونی| دیجیتال.قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی

ترجمه اختصاصی نوریاتو: شرکت سونی یکی از پرچمداران تصویر دیجیتال و بزرگترین سازنده ی حسگر تصویری در جهان است. امروز ۴۸ سال از اولین روزی که شرکت سونی لنزهای مانت E خود را روانه بازار کرد، می گذرد. سونی این سالگرد را با معرفی کردن لنز Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS که برای دوربین های سری a6000 طراحی شده است، جشن گرفت.قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی

به گزارش مجله عکس نوریاتو، این لنز مخصوص دوربین های کراپ سنسور و فاصله کانونی آن از ۱۸ تا ۱۳۵ میلی متر و بازترین اندازه دیافراگم آن از f/3.5 تا f/5.6 است. فاصله ی کانونی این لنز در دوربین های فول فریم معادل ۲۰۲٫۵-۲۷ میلی متر می شود. همچنین لرزش گیر آن از تکنولوژی استدی شات شرکت سونی (OSS) بهره می برد.

لنز Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS

این لنز دارای دو شیشه Extra-low Dispersion)ED) و یک عدسی غیر کروی (Aspherical) برای کاهش ابیراهی رنگی(Chromatic Abberation) و ابیراهی کروی می باشد. حداقل فاصله ی وضوح این لنز ۴۵ سانتی متر و  وزن آن ۳۲۵ گرم است.

قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی

اندازه این لنز تنها ۸۹×۷۰ میلی متر و زوم اپتیکال آن ۷٫۵ برابر است. این لنز برای دوربین های محبوب کراپ سنسور سونی a6500، a6300، a6000 قابل استفاده است و در سبک عکاسی پرتره، منظره، طبیعت و سفر کاربرد دارد.

قیمت دوربین های عکاسی حرفه ای سونی

این لنز در تمام محدوده ی فاصله ی کانونی به لطف ترکیب عدسی کروی و دو شیشه ED، بیشترین شارپنس و کمترین ابیراهی را از خود نشان می دهد. با توجه به حداکثر بزرگنمایی  ۰٫۲۹ برابر می توانید با آن عکس های کلوزآپ بگیرید و همچنین پس زمینه هایی با بوکه های فوق العاده ایجاد کنید.

این لنز جمع و جور، سبک، سریع، دقیق و شارپنس آن فوق العاده و فوکوس خودکار آن بسیار کم صدا است. همچنین قدرت فیلمبرداری آن در نوع خود خیره کننده است.

لنز Sony E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS در ماه فوریه با قیمت ۵۹۹ دلار/۵۷۰ یورو در دسترس خواهد بود.

دیدگاه شما