لطفا کمی صبر کنید ...
به اطلاع مشتریان محترم می‌رساند فروشگاه نورنگار شعبه بهار، روز جمعه 2 مهر از ساعت 10 الی 16 باز است. شماره تماس: 02177617170

تعمیرگاه تخصصی نورنگار

بخش خدمات نورنگار فقط منوط به کالاهایی که از این شرکت خریداری شده باشند نمی‌شود و افراد می‌توانند کالاهای خود را اعم از دوربین، لنز، فلاش‌ها ، دیگر تجهیزات جانبی (جهت تعمیر تجهیزات جانبی قبل از مراجعه با بخش تعمیرات هماهنگ کنید) و کالاهایی مانند پاوربانک و شارژری که پرسی نباشند را برای تعمیر به کارشناسان مجرب ما بسپارید.

 

-بخش تعمیرگاه نورنگار از سراسر ایران پذیرش دارد.

 

-بازبینی کالا توسط کارشناسان ما به صورت رایگان صورت می‌گیرد.

 

-قبل از شروع کار برای مبلغ‌های بالای ۲۵۰ هزار تومان اعلام هزینه خواهد شد.

 

-پروسه تعمیر به طور معمول بین 1 هفته تا 10 روز زمان خواهد برد. (در صورتی که کالا قطعه خاصی نخواهد.)

 

-محصولات تعمیر شده دارای ۳ ماه گارانتی تضمین تعمیرات (در همان بخشی که تعمیر شده‌است) هستند.

 

توجه فرمائید افرادی که کالای خود را بیمه نکرده‌اند (حتی اگر از مرکز دیگری خریداری کرده باشند) میتوانند قبل از آسیب دیدن کالا با مراجعه به بخش خدمات پس از فروش نورنگار آن را بیمه کنند.

 

شرایط استفاده از گارانتی‌های نورنگار

 

نورنگار کالاهای اصلی خود را با گارانتی 36 ماهه عرضه می‌کند و شما در صورتیکه کالای خودتان را از نورنگار تهیه کرده باشید، می‌توانید با خیال راحت از گارانتی نورنگار استفاده کنید. تمام دوربین‌ها و لنز‌هایی که در هر کجای ایران توسط نورنگار عرضه می‌شوند، دارای گارانتی هستند. البته شما می‌توانید برای اطمینان بیشتر کالای خود را بیمه کنید. بیمه و گارانتی طلایی (بیمه طلایی نورنگار) ۱۵ ماهه نورنگار ، شامل تمام موارد پوشش گارانتی 36 ماهه، به علاوه پوشش‌دهی بی چون و چرای خسارات وارده به تجهیزات شما است که توضیحات هر دو را می‌توانید در پایین بخوانید.

 

البته اگر مدت زمان گارانتی طلایی کالای شما منقضی شده‌باشد یا حتی کالای بدون گارانتی خریداری کرده‌‌باشید، بدون در نظر گرفتن اینکه تجهیزاتتان را از کجا خرید کرده‌باشید باز هم می‌توانید از بخش تعمیرات نورنگار استفاده کنید.

 

گارانتی 36 ماهه نورنگار: با گارانتی 36 ماهه نورنگار می‌توانید کالای خود را همانند بیمه‌های رسمی محصولات کانن یا نیکون، در ایران نیز در برابر انواع آسیب‌های غیر عمدی ناشی از اشکالات ساختاری تجهیزات گارانتی کنید. عدم پوشش بیمه‌ای بزرگترین تفاوت این گارانتی با گارانتی طلایی نورنگار(بیمه 15 ماهه) است.

 

گارانتی 36 ماهه نورنگار شامل : ارتقاء نرم افزار ، اشکالات و ایرادات مربوط به خط تولید ( که در زمان 48 ساعت تست مشخص میشود ) و سرویس دوره ای تجهیزات شما می شود .

 

توجه : پیکسل سوختگی شامل بیمه و گارانتی نمی شود.

 

دقت فرمایید که ضربه و شکست فیزیکی، القاء الکتریکی، اتصال کوتاه، نـوسان ولتــاژ بـــرق، آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سوختگی، نـیم سوز شــدن، دود زدگی، زنگ زدگی، ورود عوامل محیطی مانند خاک، شن، ماسه، آب و … تحت پوشش 36 ماهه نورنگار قرار نمی‌گیرند و برای پوشش کامل باید از بیمه طلایی نورنگار استفاده کنید.

 

گارانتی طلایی نورنگار(بیمه + گارانتی) ۱۵ ماهه: بیمه طلایی نورنگار علاوه بر موارد تحت پوشش گارانتی 36 ماهه تمامی ایرادات سخت افزاری و نرم افزاری دوربین و لنز شما را پوشش می‌دهد و در صورت عدم امکان تعمیر با کسر فرانشیز هزینه استهلاک و تحویل دستگاه، مبلغ باقی مانده برای خرید جدید ذخیره می‌گردد.

 

گارانتی طلایی نورنگار تمامی موارد ضربه و شکست فیزیکی، القاء الکتریکی، اتصال کوتاه، نوسان ولتاژ برق، آتش سوزی، صاعقه، انفجار، سوختگی، نیم سوز شدن، دود زدگی، زنگ زدگی، حوادث طبیعی نظیر طوفان، سیل و طغیان رودخانه (ارائه بدنه دستگاه در خصوص این بند الزامی است) ، غیر از سرقت را پوشش می‌دهد.

 

فرانشیز هر دستگاه غیر قابل تعمیر در طی ماه اول به میزان ۲۰ درصد ارزش دستگاه و به ازاء هرماه ۱/۵درصد، هزینه استهلاک محاسبه می‌گردد.

 

توجه داشته باشید که ارائه اصل کارت گارانتی طلایی جهت برخورداری از گارانتی الزامی است و موارد زیر موجب نقض پوشش بیمه می‌شود:

 

-دستگاه‌هایی که توسط افراد غیر متخصص باز یا دستکاری شده‌اند.

 

-عدم مطابقت نام کالا و شماره سریال مندرج در کارت گارانتی با اطلاعات روی دستگاه و تغییر یا مخدوش بودن آن‌ها(فقط مرکز خدمات مجاز صلاحیت تشخیص این موارد را دارد)

 

-هرگونه آسیب رسیدن به دستگاه به شرطی که اختلال در صحت عملکرد دستگاه ایجاد نگردد، شامل گارانتی نخواهد بود.

 

توجه فرمایید فقط مرکز خدمات مجاز، صلاحیت تشخیص موارد بالا را دارد.

 

گارانتی طلایی دارید؟

 

اگر دوربین یا لنز‌تان را از نورنگار خریده‌اید، در صورت داشتن بیمه اصلا نگران نباشید. کالای شما تا 15 ماه پس از خرید به صورت رایگان تعمیر می‌شود.

 

گارانتی طلاییتان تمام شده‌است؟

 

اصلا نگران نباشید. می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای ناچیز، مجددا گارانتی طلایی‌ کالا‌یتان را تمدید کنید.

 

 

1