در فایل آموزش ویدئویی فاصله کانونی چه چیزی خواهید آموخت ؟

یکی از نکات مهمی که هنگام عکاسی اهمیت بسیاری دارد، فاصله کانونی لنز دوربین است. در زمان عکاسی ، اینکه چه حجمی از یک قاب را در یک عکس جای دهید، بسیار حائز اهمیت است و این همان مسئله‌ای به شمار می‌رود که در بحث فاصله کانونی لنز مطرح می‌شود. برای آنکه عکس‌های موثرتر با زاویه ثبت بهتری بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم مهارت و تسلط خود را در حوزه فاصله کانونی لنز افزایش دهید برای افزایش تسلط بر این تکنیک فایل آموزش ویدئویی فاصله کانونی را به شما پیشنهاد میدهیم

معرفی دوره ویدیویی فاصله کانونی

فاصله کانونی لنز مسئله‌ای است که بسیاری از عکاسان باید به آن تسلط داشته باشند. به همین منظور، مجموعه نورنگار فایل آموزش ویدئویی فاصله کانونی تدارک دیده است که در طی آن، علاقه‌مندان می‌توانند با تمام نکات مربوط به فاصله کانونی، میزان بزرگنمایی و ثبت میزان مشخصی از تصاویر در قاب آشنایی پیدا کنند.

آشنایی با فاصله کانونی این امکان را به عکاسان می‌دهد که با نحوه زاویه دید دوربین در هنگام ثبت عکس آشنا باشند؛ به‌طوری که متناسب با سوژه، سایر اجزای موجود در عکس را محو و گاهی تمام عناصر یک تصویر را ثبت کنند. همچنین اینکه چه عناصری را در تصویر برجسته و بزرگنمایی کرد، از دیگر مواردی است که آشنایی با فاصله کانونی آن را میسر خواهد کرد. به همین علت، تسلط به کانون لنز از اولین نکاتی است که یک عکاس در شروع حرفه خود باید به آن آشنایی داشته باشد.

مزایای شرکت در دوره ویدیویی فاصله کانونی

فایل آموزش ویدئویی فاصله کانونی مزایای متعددی دارد که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– هزینه دوره بسیار مناسب است و با هزینه کردن مبلغی کم، می‌توانید به فاصله کانونی لنز، فاصله کانونی در لنزهای مختلف و نکات مربوط به آن آشنایی پیدا کنید.

– این دوره به‌صورت ویدیویی است و در پنل کاربران قرار می‌گیرد. بنابراین هر زمان که بخواهید میتوانید به آن دسترسی پیدا کنید.

– مدرس دوره یکی از برترین و مجرب‌ترین استادان عکاسی، مسعود افشانی است که در طول دوره، تجربیات خود را با کاربران در میان می‌گذارد.

– با خرید دوره فوق دیگر نیازی به شرکت در دوره‌های حضوری نیست و در نتیجه می‌توانید بخش زیادی از زمان خود را صرفه‌جویی کنید.

مدل آموزشی دوره

این فایل قابلیت دانلود دارد

فاصله کانونی چه نقشی در عکاسی و ثبت عکس با کیفیت خواهد داشت ؟

فاصله کانونی بیش از هر چیز به لنز شما بستگی دارد و نوع عکاسی که مد نظرتون خواهد بود

با تماشای فایل ویدئویی خواهید آموخت که برای داشتن عکس مورد نظرتون باید چه فاصله کانونی رو رعایت کنید .

مشاهده بیشتر

نظرات

متوسط امتیازات

5
5.00 2 رای
رایگان!
2 نقد و بررسی

جزئیات امتیازات

5 ستاره
2
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0

2 دیدگاه برای فایل آموزش ویدئویی فاصله کانونی

  1. محمد

    عالی بود تقریبا سوالاتی که داشتم رو جواب داد

    پاسخ
  2. مجید

    Ok

    پاسخ
دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *