آموزشگاه تخصصی عکاسی و هنرهای تجسمی نورنگار

آموزش اصولی و صحیح عکاسی وهنرهای تجسمی همواره دغدغه مدیریت نورنگار بوده ، به همین منظورآموزشگاه نورنگار در سال 1395 تاسیس شد .
ارتباط نزدیک آکادمی نورنگاربا استاتید خبره دررشته های مختلف و اخذ مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امکان برگزاری کلاسهای حضوری، آنلاین و دانلودی را فراهم ساخته است .

آموزش عکاسی

امروزه هنرعکاسی به دلیل کاربرد فراوان بسیار محبوب و رایج شده است. به دلیل گنجاندن دوربین در تلفن‌های همراه هوشمند، افزایش سطح کیفی تصاویر برای جلب توجه مخاطبان بسیار ضروری شده است. هرچه بیشتر در مورد عکاسی بیاموزید، عکس‌های متمایزتر خواهید داشت . آموزش اصولی نحوه استفاده ازدوربین‌های عکاسی ،هنرعکاسی که یکی از ماندگارترین هنرهای تجسمی ، موجبات طروات روح شما در دنیای شلوغ را فراهم می کند .

آموزش هنرهای تجسمی هنرهای تجسمی

شامل چندین هنر جذاب و کاربردی می‌شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تصویرسازی، نگارگری، طراحی لباس، نقاشی روی شیشه، ساخت تراریوم و … برخی از دوره‌های هنرهای تجسمی در آکادمی نورنگار هستند.

آموزش نورپردازی

وقتی صحبت از عکاسی می‌شود، نوع نوری که استفاده می‌کنید مهمترین عنصر در ترکیب بندی هر تصویر است. نور در عکاسی به نحوه ارتباط منبع نور، طبیعی یا مصنوعی بودن و نحوه ارتباط منبع نور با سوژه شما اشاره دارد. موقعیت و کیفیت نور می‌تواند بر روی هر چیزی در تصویر نهایی شما تاثیر بگذارد، از وضوح و تن گرفته تا احساس و …. اگر بدانید که چگونه نور از زاویه‌ها و بخش‌های مختلف سوژه شما پخش می‌شود و کدام قسمت‌های سوژه روشن و کدام قسمت تاریک می‌شود، عکاس بهتری خواهید شد. زیرا یاد می‌گیرید که چگونه از منبع نور خود استفاده کنید. چه در حال عکاسی پرتره و چه عکاسی از منظره باشید، بسیاری از انتخاب‌های نوری شما به ویژگی‌های سوژه و نحوه نمایش آن‌ها در عکس هایتان بستگی دارد. دوره‌های آموزش نورپردازی نورنگار، شامل آموزش‌های مبتدی و حرفه‌ای در زمینه نورپردازی می‌شود. در دوره آموزش نورپردازی نورنگار خواهید آموخت که چگونه از نور بهترین استفاده را داشته باشید و تصاویری هر چه حرفه ای‌تر به ثبت برسانید.

آموزش ادیت تصاویر

ادیت تصاویر بخش مهمی از عکاسی است. زیرا در زمان ثبت بسیاری از تصاویر، امکان تصحیح رنگ یا نور تصویر با استفاده از قابلیت‌های لنز و دوربین وجود ندارد. به همین سبب لازم است عکاس بر مهارت‌های ادیت تصویر و کار با نرم افزارهای ادیت مانند فتوشاپ مسلط باشد تا مواردی مانند تصحیح رنگ، تصحیح نور، تصحیح ناهنجاری‌های لنز و … را در صورت نیاز انجام دهد. دوره‌های آموزش ادیت آکادمی نورنگار، به ارائه و آموزش این مهارت‌ها می‌پردازد. با شرکت در دوره ادیت تصویر نورنگار، با نرم افزارهای ادیت تصاویر آشنا خواهید شد و روش کار با هر برنامه را خواهید آموخت.

آموزش فیلمبرداری

فیلمبرداری یکی از پرکاربردترین هنرها در دنیای امروز است. فیلمبرداری تبلیغاتی، فیلمبرداری خبری، فیلمبرداری از جشن‌ها و مجالس، فیلمبرداری سینمایی و … برخی از کاربردهای فیلمبرداری در زمینه مختلف هستند. دوره آموزش فیلمبرداری نورنگار به شما این امکان را می‌دهد تا با یادگیری اصول فیلمبرداری، امکان اشتغال در زمینه‌های مرتبط با فیلمبرداری را داشته باشید.

آموزش تدوین

تدوین فیلم یکی از مهم ترین مهارت‌ها برای فیلمبرداران است. با شرکت در دوره تدوین نورنگار، این امکان را خواهید داشت تا به اصول تدوین فیلم مسلط شوید. دوره تدوین فیلم آکادمی نورنگار، تمامی مهارت‌های مرتبط با تدوین فیلم، از معرفی نرم افزارهای مرتبط تا شیوه کار با آن‌ها را دربرمی‌گیرد.برگزاری

تور‌های عکاسی

تورهای عکاسی بهترین فرصت برای یادگیری عکاسی و به ویژه عکاسی معماری هستند. آموزشگاه نورنگار به منظور ایجاد فضایی حرفه‌ای جهت آموزش عکاسی به هنرجویان، اقدام به برگزاری تورهای عکاسی می‌کند. تورهای عکاسی آکادمی نورنگار فرصتی عالی برای هنرجویانی است که قصد دارند به صورت حضوری، عکاسی از جاذبه‌های تاریخی و المان‌های فرهنگی و هنری را بیاموزند.

آموزش کسب و کار

راه اندازی کسب و کار، نیازمند دانش و اطلاعات لازم در این زمینه است. اگر قصد دارید کسب و کار خود را با موفقیت راه اندازی و مدیریت کنید، شرکت در دوره آموزش کسب و کار آموزشگاه نورنگار می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.

ورکشاپ ها

ورکشاپ‌های آکادمی نورنگار، فضایی حرفه‌ای را برای آموزش عکاسی ایجاد می‌کند. در ورکشاپ‌های نورنگار می‌توانید به صورت عملی مهارت‌های عکاسی را فرا بگیرید.