آموزشگاه نورنگار محیطی حرفه‌ای جهت فراگیری عکاسی ، فیلمبرداری ، هنرهای تجسمی و مهارت‌های مرتبط در اختیار علاقه مندان قرار می‌دهد. آکادمی نورنگار با در اختیار داشتن بهترین اساتید حوزه عکاسی و هنرهای تجسمی، بهترین دوره‌های آموزشی را به هنرجویان ارائه می‌دهد. تنوع دوره‌ها، سطوح آموزش مبتدی تا حرفه ای، حضور بهترین اساتید کشور، ارائه گواهینامه معتبر از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و پشتیبانی از سه شیوه برگزاری حضوری، آنلاین و دانلودی جهت هماهنگی با نیازهای همه هنرجویان، از ویژگی‌های آکادمی نورنگار است. شما می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی نورنگار، در فرصت‌های شغلی مرتبط با دوره موردنظر مشغول به کار شوید. در ادامه به معرفی دوره‌های آموزشی آکادمی نورنگار می‌پردازیم.

 

آموزشگاه عکاسی

امروزه هنر عکاسی به دلیل کاربرد فراوان بسیار محبوب و رایج شده است. به دلیل گنجاندن دوربین در تلفن‌های همراه هوشمند، افزایش سطح کیفی تصاویر برای جلب توجه مخاطبان بسیار ضروری شده است. هرچه بیشتر در مورد عکاسی بیاموزید، عکس‌های شما بیشتر از بقیه متمایز می‌شوند. دنیای امروز پر از ابزارها و تجهیزاتی است که یادگیری روش درست استفاده از آن‌ها می‌تواند چالش برانگیز باشد. یادگیری روش درست استفاده از دوربین عکاسی برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود. استفاده از دوربین عکاسی و وقت گذاشتن برای عکس گرفتن، می‌تواند یک استراحت فوق العاده از شلوغی زندگی روزمره شما باشد. آکادمی نورنگار به همین دلایل، دوره‌های آموزش عکاسی مبتدی و حرفه‌ای را برگزار می‌کند. شرکت در دوره‌های آموزش عکاسی نورنگار به شما این امکان را می‌دهد تا با هر دانش و اطلاعات اولیه، به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید. اختصاص دادن زمان مناسب و منظم برای یادگیری عکاسی به شما کمک می‌کند از فرآیند خلاقانه ساخت تصویر لذت ببرید.

آموزشگاه هنرهای تجسمی

هنرهای تجسمی شامل چندین هنر جذاب و کاربردی می‌شود که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. تصویرسازی، نگارگری، طراحی لباس، نقاشی روی شیشه، ساخت تراریوم و … برخی از دوره‌های هنرهای تجسمی در آکادمی نورنگار هستند.

 

آموزشگاه نورپردازی

وقتی صحبت از عکاسی می‌شود، نوع نوری که استفاده می‌کنید مهمترین عنصر در ترکیب بندی هر تصویر است. نور در عکاسی به نحوه ارتباط منبع نور، طبیعی یا مصنوعی بودن و نحوه ارتباط منبع نور با سوژه شما اشاره دارد. موقعیت و کیفیت نور می‌تواند بر روی هر چیزی در تصویر نهایی شما تاثیر بگذارد، از وضوح و تن گرفته تا احساس و …. اگر بدانید که چگونه نور از زاویه‌ها و بخش‌های مختلف سوژه شما پخش می‌شود و کدام قسمت‌های سوژه روشن و کدام قسمت تاریک می‌شود، عکاس بهتری خواهید شد. زیرا یاد می‌گیرید که چگونه از منبع نور خود استفاده کنید. چه در حال عکاسی پرتره و چه عکاسی از منظره باشید، بسیاری از انتخاب‌های نوری شما به ویژگی‌های سوژه و نحوه نمایش آن‌ها در عکس هایتان بستگی دارد. دوره‌های آموزش نورپردازی نورنگار، شامل آموزش‌های مبتدی و حرفه‌ای در زمینه نورپردازی می‌شود. در دوره آموزش نورپردازی نورنگار خواهید آموخت که چگونه از نور بهترین استفاده را داشته باشید و تصاویری هر چه حرفه ای‌تر به ثبت برسانید.

آموزشگاه ادیت

ادیت تصاویر بخش مهمی از عکاسی است. زیرا در زمان ثبت بسیاری از تصاویر، امکان تصحیح رنگ یا نور تصویر با استفاده از قابلیت‌های لنز و دوربین وجود ندارد. به همین سبب لازم است عکاس بر مهارت‌های ادیت تصویر و کار با نرم افزارهای ادیت مانند فتوشاپ مسلط باشد تا مواردی مانند تصحیح رنگ، تصحیح نور، تصحیح ناهنجاری‌های لنز و … را در صورت نیاز انجام دهد. دوره‌های آموزش ادیت آکادمی نورنگار، به ارائه و آموزش این مهارت‌ها می‌پردازد. با شرکت در دوره ادیت تصویر نورنگار، با نرم افزارهای ادیت تصاویر آشنا خواهید شد و روش کار با هر برنامه را خواهید آموخت.

آموزشگاه فیلمبرداری

فیلمبرداری یکی از پرکاربردترین هنرها در دنیای امروز است. فیلمبرداری تبلیغاتی، فیلمبرداری خبری، فیلمبرداری از جشن‌ها و مجالس، فیلمبرداری سینمایی و … برخی از کاربردهای فیلمبرداری در زمینه مختلف هستند. دوره آموزش فیلمبرداری نورنگار به شما این امکان را می‌دهد تا با یادگیری اصول فیلمبرداری، امکان اشتغال در زمینه‌های مرتبط با فیلمبرداری را داشته باشید.

آموزشگاه تدوین

تدوین فیلم یکی از مهم ترین مهارت‌ها برای فیلمبرداران است. با شرکت در دوره تدوین نورنگار، این امکان را خواهید داشت تا به اصول تدوین فیلم مسلط شوید. دوره تدوین فیلم آکادمی نورنگار، تمامی مهارت‌های مرتبط با تدوین فیلم، از معرفی نرم افزارهای مرتبط تا شیوه کار با آن‌ها را دربرمی‌گیرد.

تورهای عکاسی

تورهای عکاسی بهترین فرصت برای یادگیری عکاسی و به ویژه عکاسی معماری هستند. آموزشگاه نورنگار به منظور ایجاد فضایی حرفه‌ای جهت آموزش عکاسی به هنرجویان، اقدام به برگزاری تورهای عکاسی می‌کند. تورهای عکاسی آکادمی نورنگار فرصتی عالی برای هنرجویانی است که قصد دارند به صورت حضوری، عکاسی از جاذبه‌های تاریخی و المان‌های فرهنگی و هنری را بیاموزند.

 

کسب و کار

راه اندازی کسب و کار، نیازمند دانش و اطلاعات لازم در این زمینه است. اگر قصد دارید کسب و کار خود را با موفقیت راه اندازی و مدیریت کنید، شرکت در دوره آموزش کسب و کار آموزشگاه نورنگار می‌تواند برای شما بسیار کاربردی باشد.

 

ورکشاپ ها

ورکشاپ‌های آکادمی نورنگار، فضایی حرفه‌ای را برای آموزش عکاسی ایجاد می‌کند. در ورکشاپ‌های نورنگار می‌توانید به صورت عملی مهارت‌های عکاسی را فرا بگیرید.