نمایش 1–9 از 37 نتیجه

سایت آموزش عکاسی

عکاسی یکی از شغل‌های بسیار جذاب و پردرآمد است که طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی دوره‌های مختلف برای آموزش عکاسی را تهیه می‌کنند و یا این که با افراد حرفه‌ای در این زمینه کلاس برمی دارند تا به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوند. در واقع برای این که به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید، نمی‌توانید از هیچ راه میانبری استفاده کنید و باید به صورت کاملا حرفه‌ای و درست در این زمینه آموزش ببینید. ما در این مطلب می‌خواهیم راجع به آموزش عکاسی صحبت کنیم و شما را در این زمینه به طور کامل راهنمایی کنیم تا بتوانید یک دوره‌ی خوب و استاندارد را تهیه کنید؛ بنابراین تا انتهای مطلب با سایت آموزش عکاسی نورنگار همراه باشید. 

آموزش عکاسی

آموزشگاه عکاسی در تهران

امروزه بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار خود به یک عکاس نیاز دارند تا بتوانند از کسب و کار و یا محصولات خود عکس‌های حرفه‌ای بگیرند و آن را در اینستاگرام، سایت و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی در معرض دید بگذارند؛ در این صورت مشتریان بیشتری به سمت آن‌ها جذب خواهند شد. در واقع هیچ شغلی در دنیا وجود ندارد که به عکاسی حرفه‌ای نیاز نداشته باشد. 

از طرفی وجود عکاس در مراسم عروسی، مهمانی و دیگر مراسمات مهم، از جمله نکات بسیار مهم و ضروری است؛ به همین دلیل اگر شما به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید، می‌توانید پول بسیار خوبی از این حرفه در بیاورید. وجود عکاس در بیشتر زمینه‌ها مورد نیاز است و تقریبا هیچ عکاس حرفه‌ای، بیکار نمی‌ماند و می‌تواند خود را مشغول پروژه‌های کوچک و یا بزرگ پولساز کند؛ بنابراین به هیچ عنوان حرفه‌ی عکاسی را دست کم نگیرید و اگر به آن علاقه دارید، حتما به فکر آموزش‌های حرفه‌ای آن باشید. 

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای و درآوردن پول زیاد از این حرفه، باید حتما آموزش‌های حرفه‌ای در این زمینه را یاد بگیرید. امروزه آموزشگاه‌های عکاسی بسیار در تهران و دیگر شهرها به وجود آمده‌اند که هر یک از آن‌ها عکاسی را به روش خود آموزش می‌دهند. اما شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که تمامی قواعد و اصول اولیه و حرفه‌ای در این زمینه را به طور کامل به شما آموزش دهند و از طرفی شما را با جدیدترین متدهای عکاسی جهانی آشنا کنند؛ زیرا در آموزش عکاسی رایگان این تکنیک‌ها را به شما نمی‌آموزند.

آموزشگاه عکاسی نورنگار یکی از معروف‌ترین و بهترین آموزشگاه‌های عکاسی در تهران است که عکاسان کاربلد و موفقی را تربیت کرده است. این آموزشگاه مزایای بسیار زیادی دارد و امکانات بسیار خوبی را در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهد. در ادامه برخی از ویژگی‌های این آموزشگاه و امکاناتی که در اختیار هنرجویان خود می‌گذراد را برای شما شرح می‌دهیم تا به طور کامل این آموزشگاه و روش تدریس اساتید آن را بشناسید.

اساتید حرفه‌ای عکاسی

برای این که بتوانید یک عکاس خوب و معروف شوید، باید حتما نزد یک استاد کاربلد و با سابقه کاری بالا آموزش ببینید. نورنگار دقت زیادی در این زمینه به خرج داده است و اساتید بسیار خوب و با تجربه‌ای را برای آموزش هنرجویان خود انتخاب کرده است. تمامی اساتید آموزشگاه عکاسی در منطقه هشت نورنگار، از عکاسان بسیار معروف هستند که پروژه‌های بسیار بزرگ و سنگینی را انجام داده‌اند. 

اگر شما در کنار این اساتید آموزش عکاسی را ببینید، می‌توانید در یک بازه‌ی زمانی بسیار کوتاه، به یک عکاس حرفه‌ای و معروف تبدیل شوید. این اساتید تمامی فوت‌های کوزه‌گری و روش‌های خاص را به شما آموزش می‌دهند و اگر شما درباره‌ی عکاسی هیچ علمی هم نداشته باشید، به هیچ عنوان لازم نیست در این زمینه نگران باشید؛ زیرا اساتید نورنگار تمامی موارد و نکات عکاسی را از پایه تا حد فوق پیشرفته به شما آموزش می‌دهند و در طی این سال‌ها، جواب خود را پس داده‌اند و عکاسان حرفه‌ای تربیت می‌کنند. 

تنوع زیاد کلاس‌ها

نورنگار برای افزایش کیفیت کلاس‌های عکاسی خود، بخش‌های مختلف آن را جدا کرده و تنوع کلاس‌های عکاسی خود را افزایش داده است. در واقع کلاس‌های عکاسی مقدماتی، پیشرفته و حرفه‌ای هر کدام به صورت جداگانه برگزار می‌شوند و علاوه بر این موضوع، کلاس نکات عکاسی نیز از تمامی کلاس‌ها متمایز می‌شود و در این کلاس، نکاتی به شما گفته و آموزش داده خواهد شد که در هیچ کلاس و آموزشگاه عکاسی، این نکات ریز و کلیدی را به شما نخواهند گفت. 

ارائه مدرک معتبر

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و فوق العاده‌ی آکادمی نورنگار این است که پس از گذراندن دوره‌های عکاسی و قبول شدن در امتحانات نهایی آن‌ها، این آموزشگاه مدرک معتبری به شما اعطا می‌کند که می‌توانید از آن برای گرفتن کار عکاسی و پروژه‌های بزرگ و پولساز استفاده کنید. بسیاری از هنرجویان نورنگار از این مدرک در خارج از کشور نیز استفاده می‌کنند و با استفاده از آن، درآمدزایی‌های فوق العاده‌ای داشته‌اند. 

وجود مدرک بسیار مهم است و بعد از نمونه کار و میزان علم شما از عکاسی، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین مواردی شناخته می‌شود که کارفرماها آن را در نظر می‌گیرند؛ بنابراین اگر می‌خواهید بعد از دیدن دوره‌های عکاسی مدرک معتبر داشته باشید تا بتوانید در موارد مختلف از آن استفاده کنید، ما به شما آموزشگاه عکاسی در هفت تیر نورنگار را پیشنهاد می‌کنیم که از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های عکاسی در تهران است. 

بسیاری از افراد برای دیدن دوره‌های آموزش عکاسی نورنگار، از شهرستان‌های دیگر به تهران می‌آیند و دلیل آن کیفیت آموزش‌های بالای آن می‌باشد. اگر این افراد با آموزش‌های آنلاین مشکلی نداشته باشند، می‌توانند از دوره آموزش عکاسی آنلاین نورنگار استفاده کنند که در ادامه راجع به آن و انواع آموزش عکاسی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

انواع آموزش عکاسی

برای راحتی بیشتر افراد و افزایش کیفیت دوره‌های عکاسی، نورنگار انواع آموزش عکاسی را در آموزشگاه خود پیاده کرده است که هر شخص با توجه به شرایط و علاقه‌ای دارد، یکی از دوره‌های آن را انتخاب کند. در واقع کلاس‌های آموزش عکاسی آموزشگاه نورنگار، به سه دوره‌ی حضور، آنلاین و دانلودی (ویدیویی) تقسیم‌بندی می‌شود تا افراد بتوانند انتخاب راحت‌تری داشته باشند. در ادامه راجع به هر یک از این کلاس‌ها بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد تا شما بتوانید براساس شرایط و علاقه‌ای که دارید، کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده و آموزش عکاسی ببینید. با ما همراه باشید. 

آموزش عکاسی حضوری

کلاس‌های حضوری به این صورت هستند که افراد در روز و ساعت مشخصی که با هماهنگی آموزشگاه تعیین می‌شود، می‌توانند در کلاس‌های حضوری آن شرکت کنند و از آموزش‌های عکاسی استفاده نمایند. معمولا ساعت و روز کلاس‌های آموزش عکاسی نورنگار به نحوی تعیین می‌شوند که اکثر افراد امکان شرکت در این کلاس‌ها را داشته باشند. در کلاس‌های حضوری شما به صورت مستقیم با استاد خود در ارتباط هستید و می‌توانید تمامی آموزش‌های را از نزدیک ببینید. از طرفی می‌توانید به راحتی با استاد خود ارتباط برقرار کرده و تمامی سوالاتی که برای شما پیش می‌آید را همان لحظه از استاد خود بپرسید. معمولا در کلاس‌های حضوری میزان پرسش و پاسخ بسیار بیشتر است و به همین دلیل تمامی مطالب عمیقا در ذهن شما می‌مانند. 

آموزش عکاسی آنلاین

ممکن است که افراد به دلایل مختلفی نتوانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و از آموزش‌های آن استفاده کنند؛ برای مثال ممکن است که محل زندگی شما از آموزشگاه دور باشد و یا این که در شهر دیگری زندگی کنند. به هر صورت جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا شما می‌توانید از آموزش‌های آنلاین نورنگار استفاده کنید که تفاوت زیادی با آموزش‌های حضوری آن ندارد و تمامی دوره با کیفیت بالا و خوب برای شما نمایش داده می‌شود و در کلاس‌های آنلاین نیز می‌توانید با استاد خود در ارتباط باشید و سوالات خود را از او بپرسید و حتی می‌توانید با سوالات همکلاسی خود نیز آشنا شوید تا میزان اطلاعات شما بالاتر رود. 

آموزش عکاسی دانلودی (ویدیویی) 

ممکن است که مشغله کاری شما زیاد باشد و به هر دلیلی زمان کافی برای شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین نورنگار را نداشته باشید اما دوست دارید که توسط اساتید این آموزشگاه، دوره‌ی عکاسی ببینید و مدرک آن را دریافت نمایید. در این حالت شما می‌توانید از دانلود دوره عکاسی و یا ویدیویی نورنگار استفاده کنید. دوره دانلودی آموزش عکاسی نورنگار به صورت ویدیوهای از قبل ضبط شده است که توسط همان اساتیدی که به هنرجویان حضوری و آنلاین آموزش می‌دهند، ضبط می‌شود.

 در این دوره نیز شما نیاز به رفت و آمد به محل آموزشگاه نورنگار ندارید و می‌توانید هر زمانی از روز را به آموزش خود اختصاص دهید. شما می‌توانید این فایل‌های ویدیویی را بارها و بارها ببینید تا به تمامی نکات آن مسلط شوید؛ بنابراین اگر زمان کافی برای شرکت در دوره‌های آموزش عکاسی آنلاین و حضوری نورنگار را ندارید، حتما دانلود دوره عکاسی نورنگار را تهیه کنید تا به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید. برای دانلود مجموعه کامل آموزش عکاسی می‌توانید از میان دوره‌های موجود، دوره‌ای منطبق بر نیازهای خود انتخاب کنید.

 

سرفصل های آموزش عکاسی

ایزو (ISO)

نورسنجی

عمق میدان

دیافراگم

سرعت شاتر

شارپنس

مودهای مختلف عکاسی

فوکوس

وایت بالانس