نمایش دادن همه 10 نتیجه

آموزش عکاسی

عکاسی یک هنر و علم است که شامل ثبت تصاویر دیداری و الهام بخش برای به اشتراک گذاری، انتقال احساسات و بازنمایی دنیای اطراف ما می‌شود. امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دوربین‌ها بسیار پیشرفته شده و بسیاری از افراد قادرند تا با دوربین‌های خود تصاویر زیبایی را ثبت کنند. با این حال، برای رسیدن به سطحی حرفه‌ای در عکاسی، باید به مباحثی همچون تکنیک‌های نورپردازی، فوکوس، ترکیب رنگ، ترکیب جزئیات، فضا و عمق میدان و … آشنا باشید.

برای شروع مطالعه کتاب‌ها، مشاهده آموزش‌ها و دوره‌های آنلاین به شما کمک کند تا بیشتر با تکنیک‌های عکاسی آشنا شوید.

دوره جامع عکاسی همراi با آقای فدائیان

برخی از مهم‌ترین تکنیک‌های عکاسی

تکنیک نورپردازی

تکنیک نورپردازی، یکی از مهم‌ترین و تأثیرگذارترین تکنیک‌های عکاسی است که در بسیاری از صحنه‌های عکاسی، به کار می‌رود. هدف از این تکنیک، کنترل و مدیریت نور محیط است. این تکنیک به شما کمک می‌کند تا نور مناسب را برای هر صحنه پیدا کنید و باعث شود تصاویر شما بهتر و جذاب‌تر شوند.

دوره فیگور،نورپردازی و عکاسی پرتره
از صفر تا صد نورپردازی ، عکاسی پرتره و فیگور را در این دوره بیاموزید

تکنیک فوکوس

فوکوس یکی از تکنیک‌های پایه‌ای عکاسی است که می‌تواند در بهبود کیفیت تصویر و تأثیر آن روی حس مخاطب نقش بسزایی داشته باشد. فوکوس در عکاسی به معنای وضوح و دقت در نقطه مشخصی از صحنه است که می‌خواهید روی آن تمرکز کنید. توانایی در کنترل فوکوس به شما کمک می‌کند تا صحنه را با وضوح و دقت بیشتری ثبت کنید. 

در فایل آموزشی ویدئویی فوکوس

تکنیک ترکیب رنگ

ترکیب رنگ در عکاسی به معنای انتخاب رنگ‌های مناسب در فضای تصویر است. رنگ‌ها می‌توانند احساسات و انرژی را به تصویر القا کنند و در برخی موارد، رنگ‌ها می‌توانند محیط را بهبود بخشند. در عکاسی، ترکیب رنگ به عنوان یک عنصر ظریف و مهم در تصویر، باید با دقت بیشتری انجام شود. در اینجا باید به ترکیب رنگ‌های اصلی مانند قرمز، آبی و زرد و همچنین ترکیب رنگ‌های فرعی مانند نارنجی، بنفش و سبز توجه کرد. در برخی موارد، ترکیب دو رنگ متضاد مانند سفید و سیاه نیز می‌تواند تصویر را جذاب‌تر کند.

عکاسی از ابمیوه و ادیت با فتوشاپ
عکاسی از ابمیوه و ادیت با فتوشاپ

تکنیک ترکیب جزئیات

ترکیب جزئیات به معنای ایجاد تعادل و هماهنگی بین تمامی جزئیات تصویر است. برای این کار باید جزئیات مختلفی مانند فرم، خطوط، شکل‌ها و الگوهای موجود در تصویر را با یکدیگر ترکیب کرد تا تصویر جذابیت بیشتری داشته باشد. در عین حال، باید به خاطر داشت که ترکیب جزئیات باید به صورت متعادل و به محل مناسبی انجام شود و از ایجاد اشباع و یا بی‌تفاوتی در تصویر خودداری کنید.

تلفیق ادیت و عکاسی در تبلیغات
تلفیق ادیت و عکاسی در تبلیغات

تکنیک فضا و عمق میدان:

در این تکنیک، باید به خوبی فضای موجود در صحنه عکاسی را در تصویر بیاوریم. با استفاده از تکنیک‌هایی همچون تنظیم عمق میدان، می‌توان فضای موجود در صحنه را به خوبی در تصویر نشان داد. برای مثال، با کم کردن عمق میدان، می‌توان بخشی از تصویر را بیشتر به فوکوس نشان داد و بخشی دیگر را برای ایجاد جلوه‌ای زیبا به خارج از فوکوس قرار داد.

آموزش عکاسی

تکنیک حرکت:

در این تکنیک، با استفاده از حرکت دوربین و یا حرکت فرد یا شیء مورد عکاسی، می‌توان تصاویر جذاب و متفاوتی به دست آورد. این تکنیک می‌تواند برای عکاسی حرکتی، مثل عکاسی ورزشی، پرتره‌های نزدیک بسیار مفید باشد.

سایت آموزش عکاسی

عکاسی یکی از شغل‌های بسیار جذاب و پردرآمد است که طرفداران بسیار زیادی دارد و افراد زیادی دوره‌های مختلف برای آموزش عکاسی را تهیه می‌کنند برای تبدیل شدن به یک عکاس هیچ راه میانبری ندارد . باید به صورت کاملاً حرفه‌ای و درست در این زمینه آموزش ببینید. ما در این مطلب می‌خواهیم درباره آموزش عکاسی صحبت کنیم و شما را در این زمینه به طور کامل راهنمایی کنیم تا بتوانید یک دوره خوب و استاندارد را تهیه کنید؛ بنابراین تا انتهای مطلب با سایت آموزش عکاسی نورنگار همراه باشید.

آموزش عکاسی

آموزشگاه عکاسی در تهران

امروزه بسیاری از افراد برای راه اندازی کسب و کار خود به یک عکاس نیاز دارند تا بتوانند از کسب و کار و یا محصولات خود عکس‌های حرفه‌ای بگیرند و آن را در اینستاگرام، سایت و یا دیگر شبکه‌های اجتماعی در معرض دید بگذارند؛ در این صورت مشتریان بیشتری به سمت آن‌ها جذب خواهند شد. در واقع هیچ شغلی در دنیا وجود ندارد که به عکاسی حرفه‌ای نیاز نداشته باشد. 

از طرفی وجود عکاس در مراسم عروسی، مهمانی و دیگر مراسمات مهم، از جمله نکات بسیار مهم و ضروری است؛ به همین دلیل اگر شما به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید، می‌توانید پول بسیار خوبی از این حرفه در بیاورید. وجود عکاس در بیشتر زمینه‌ها مورد نیاز است و تقریبا هیچ عکاس حرفه‌ای، بیکار نمی‌ماند و می‌تواند خود را مشغول پروژه‌های کوچک و یا بزرگ پولساز کند؛ بنابراین به هیچ عنوان حرفه‌ی عکاسی را دست کم نگیرید و اگر به آن علاقه دارید، حتما به فکر آموزش‌های حرفه‌ای آن باشید. 

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه عکاسی در تهران

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، برای تبدیل شدن به یک عکاس حرفه‌ای و درآوردن پول زیاد از این حرفه، باید حتما آموزش‌های حرفه‌ای در این زمینه را یاد بگیرید. امروزه آموزشگاه‌های عکاسی بسیار در تهران و دیگر شهرها به وجود آمده‌اند که هر یک از آن‌ها عکاسی را به روش خود آموزش می‌دهند. اما شما باید آموزشگاهی را انتخاب کنید که تمامی قواعد و اصول اولیه و حرفه‌ای در این زمینه را به طور کامل به شما آموزش دهند و از طرفی شما را با جدیدترین متدهای عکاسی جهانی آشنا کنند؛ زیرا در آموزش عکاسی رایگان این تکنیک‌ها را به شما نمی‌آموزند.

آموزشگاه عکاسی نورنگار یکی از معروف‌ترین و بهترین آموزشگاه‌های عکاسی در تهران است که عکاسان کاربلد و موفقی را تربیت کرده است. این آموزشگاه مزایای بسیار زیادی دارد و امکانات بسیار خوبی را در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهد. در ادامه برخی از ویژگی‌های این آموزشگاه و امکاناتی که در اختیار هنرجویان خود می‌گذراد را برای شما شرح می‌دهیم تا به طور کامل این آموزشگاه و روش تدریس اساتید آن را بشناسید.

استادان حرفه‌ای عکاسی

برای این که بتوانید یک عکاس خوب و معروف شوید، باید حتما نزد یک استاد کاربلد و با سابقه کاری بالا آموزش ببینید. نورنگار دقت زیادی در این زمینه به خرج داده است و اساتید بسیار خوب و با تجربه‌ای را برای آموزش هنرجویان خود انتخاب کرده است. تمامی اساتید آموزشگاه عکاسی در منطقه هشت نورنگار، از عکاسان بسیار معروف هستند که پروژه‌های بسیار بزرگ و سنگینی را انجام داده‌اند. 

اگر شما در کنار این اساتید آموزش عکاسی را ببینید، می‌توانید در یک بازه‌ی زمانی بسیار کوتاه، به یک عکاس حرفه‌ای و معروف تبدیل شوید. این اساتید تمامی فوت‌های کوزه‌گری و روش‌های خاص را به شما آموزش می‌دهند و اگر شما درباره‌ی عکاسی هیچ علمی هم نداشته باشید، به هیچ عنوان لازم نیست در این زمینه نگران باشید؛ زیرا اساتید نورنگار تمامی موارد و نکات عکاسی را از پایه تا حد فوق پیشرفته به شما آموزش می‌دهند و در طی این سال‌ها، جواب خود را پس داده‌اند و عکاسان حرفه‌ای تربیت می‌کنند. 

تنوع زیاد کلاس‌ها

نورنگار برای افزایش کیفیت کلاس‌های عکاسی خود، بخش‌های مختلف آن را جدا کرده و تنوع کلاس‌های عکاسی خود را افزایش داده است. در واقع کلاس‌های عکاسی مقدماتی، پیشرفته و حرفه‌ای هر کدام به صورت جداگانه برگزار می‌شوند و علاوه بر این موضوع، کلاس نکات عکاسی نیز از تمامی کلاس‌ها متمایز می‌شود و در این کلاس، نکاتی به شما گفته و آموزش داده خواهد شد که در هیچ کلاس و آموزشگاه عکاسی، این نکات ریز و کلیدی را به شما نخواهند گفت. 

ارائه مدرک معتبر

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و فوق العاده‌ی آکادمی نورنگار این است که پس از گذراندن دوره‌های عکاسی و قبول شدن در امتحانات نهایی آن‌ها، این آموزشگاه مدرک معتبری به شما اعطا می‌کند که می‌توانید از آن برای گرفتن کار عکاسی و پروژه‌های بزرگ و پولساز استفاده کنید. بسیاری از هنرجویان نورنگار از این مدرک در خارج از کشور نیز استفاده می‌کنند و با استفاده از آن، درآمدزایی‌های فوق العاده‌ای داشته‌اند. 

وجود مدرک بسیار مهم است و بعد از نمونه کار و میزان علم شما از عکاسی، به عنوان اصلی‌ترین و مهم‌ترین مواردی شناخته می‌شود که کارفرماها آن را در نظر می‌گیرند؛ بنابراین اگر می‌خواهید بعد از دیدن دوره‌های عکاسی مدرک معتبر داشته باشید تا بتوانید در موارد مختلف از آن استفاده کنید، ما به شما آموزشگاه عکاسی در هفت تیر نورنگار را پیشنهاد می‌کنیم که از بهترین و معتبرترین آموزشگاه‌های عکاسی در تهران است. 

چنانچه برای اموزش عکاسی نیاز به خرید دوربین  عکاسی دارید میتوانید به فروشگاه نورنگار مراجعه کنید . جالب است بدانید با خرید از فروشگاه میتوانید از تخفیفات آن برای آکادمی استفاده کنید.

بسیاری از افراد برای دیدن دوره‌های آموزش عکاسی نورنگار، از شهرستان‌های دیگر به تهران می‌آیند و دلیل آن کیفیت آموزش‌های بالای آن می‌باشد. اگر این افراد با آموزش‌های آنلاین مشکلی نداشته باشند، می‌توانند از دوره آموزش عکاسی آنلاین نورنگار استفاده کنند که در ادامه راجع به آن و انواع آموزش عکاسی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

همچنین در آموزش عکاسی نورنگار، دوره های مختلفی برای عکاسان با سطح های متفاوت ارائه می‌شود. برای مثال، دوره های مقدماتی برای کسانی که به تازگی با عکاسی آشنا شده‌اند و دوره های پیشرفته برای عکاسان حرفه‌ای که می‌خواهند مهارت‌های خود را تقویت کنند و بهترین تجربه را از عکاسی حرفه‌ای داشته باشند.

علاوه بر دوره های حضوری، آموزشگاه عکاسی نورنگار دوره های آموزش آنلاین نیز ارائه می‌دهد. این دوره های آنلاین شامل مباحث مختلفی از جمله پردازش عکس، مدیریت رنگ، عکاسی پرتره، عکاسی فضای باز، عکاسی محصولات و… هستند و در هر زمینه ای که شما بخواهید تخصص پیدا کنید، دوره آنلاین مربوطه را می‌توانید بگیرید.

در کل، آموزش عکاسی نورنگار به علاقه‌مندان به عکاسی با هر سطحی از تجربه و دانش، یک فرصت عالی برای یادگیری و بهبود مهارت های عکاسی است.

برای راحتی بیشتر افراد و افزایش کیفیت دوره‌های عکاسی، نورنگار انواع آموزش عکاسی را در آموزشگاه خود پیاده کرده است که هر شخص با توجه به شرایط و علاقه‌ای دارد، یکی از دوره‌های آن را انتخاب کند. در واقع کلاس‌های آموزش عکاسی آموزشگاه نورنگار، به سه دوره‌ی حضور، آنلاین و دانلودی (ویدیویی) تقسیم‌بندی می‌شود تا افراد بتوانند انتخاب راحت‌تری داشته باشند. در ادامه راجع به هر یک از این کلاس‌ها بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد تا شما بتوانید براساس شرایط و علاقه‌ای که دارید، کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده و آموزش عکاسی ببینید. با ما همراه باشید. 

آموزش عکاسی حضوری

کلاس‌های حضوری به این صورت هستند که افراد در روز و ساعت مشخصی که با هماهنگی آموزشگاه تعیین می‌شود، می‌توانند در کلاس‌های حضوری آن شرکت کنند و از آموزش‌های عکاسی استفاده نمایند. معمولا ساعت و روز کلاس‌های آموزش عکاسی نورنگار به نحوی تعیین می‌شوند که اکثر افراد امکان شرکت در این کلاس‌ها را داشته باشند. در کلاس‌های حضوری شما به صورت مستقیم با استاد خود در ارتباط هستید و می‌توانید تمامی آموزش‌های را از نزدیک ببینید. از طرفی می‌توانید به راحتی با استاد خود ارتباط برقرار کرده و تمامی سوالاتی که برای شما پیش می‌آید را همان لحظه از استاد خود بپرسید. معمولا در کلاس‌های حضوری میزان پرسش و پاسخ بسیار بیشتر است و به همین دلیل تمامی مطالب عمیقا در ذهن شما می‌مانند. 

آموزش عکاسی آنلاین

ممکن است که افراد به دلایل مختلفی نتوانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند و از آموزش‌های آن استفاده کنند؛ برای مثال ممکن است که محل زندگی شما از آموزشگاه دور باشد و یا این که در شهر دیگری زندگی کنند. به هر صورت جای هیچ نگرانی نیست؛ زیرا شما می‌توانید از آموزش‌های آنلاین نورنگار استفاده کنید که تفاوت زیادی با آموزش‌های حضوری آن ندارد و تمامی دوره با کیفیت بالا و خوب برای شما نمایش داده می‌شود و در کلاس‌های آنلاین نیز می‌توانید با استاد خود در ارتباط باشید و سوالات خود را از او بپرسید و حتی می‌توانید با سوالات همکلاسی خود نیز آشنا شوید تا میزان اطلاعات شما بالاتر رود. 

آموزش عکاسی دانلودی (ویدیویی) 

ممکن است که مشغله کاری شما زیاد باشد و به هر دلیلی زمان کافی برای شرکت در کلاس‌های حضوری و آنلاین نورنگار را نداشته باشید اما دوست دارید که توسط اساتید این آموزشگاه، دوره‌ی عکاسی ببینید و مدرک آن را دریافت نمایید. در این حالت شما می‌توانید از دانلود دوره عکاسی و یا ویدیویی نورنگار استفاده کنید. دوره دانلودی آموزش عکاسی نورنگار به صورت ویدیوهای از قبل ضبط شده است که توسط همان اساتیدی که به هنرجویان حضوری و آنلاین آموزش می‌دهند، ضبط می‌شود.

 در این دوره نیز شما نیاز به رفت و آمد به محل آموزشگاه نورنگار ندارید و می‌توانید هر زمانی از روز را به آموزش خود اختصاص دهید. شما می‌توانید این فایل‌های ویدیویی را بارها و بارها ببینید تا به تمامی نکات آن مسلط شوید؛ بنابراین اگر زمان کافی برای شرکت در دوره‌های آموزش عکاسی آنلاین و حضوری نورنگار را ندارید، حتما دانلود دوره عکاسی نورنگار را تهیه کنید تا به یک عکاس حرفه‌ای تبدیل شوید. برای دانلود مجموعه کامل آموزش عکاسی می‌توانید از میان دوره‌های موجود، دوره‌ای منطبق بر نیازهای خود انتخاب کنید.

سوالات متداول آموزش عکاسی

  • آیا باید یک دوره آموزش عکاسی بگیرم؟

  • بله، یک دوره آموزشی می‌تواند به شما در یادگیری مبانی و تکنیک‌های عکاسی کمک کند. همچنین، شرکت در دوره‌های عکاسی می‌تواند باعث شود که شما با دیگر عکاسان آشنا شوید و از تجربیات آن‌ها بهره ببرید.
  • آیا نیاز به دوربین حرفه‌ای دارم؟

  • خیر، برای شروع نیازی به دوربین حرفه‌ای نیست. می‌توانید با هر دوربینی که دارید شروع به عکاسی کنید و با گذراندن زمان و تمرین، به دوربین حرفه‌ای بروید.
  • آیا باید به تئوری فنی آشنا باشم؟

  • بله، درک تئوری‌های فنی مانند نورپردازی، فوکوس، عمق میدان و… می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین عکس‌های خود را بگیرید.
  • آیا باید نرم‌افزارهای ویرایش تصویر را بلد باشم؟

  • بله، می‌توانید با استفاده از نرم‌افزارهای ویرایش تصویر، عکس‌های خود را بهتر و زیباتر کنید و از آن‌ها استفاده کنید.
  • آیا باید به تئوری رنگ آشنا باشم؟

  • بله، بهتر است با تئوری رنگ آشنا باشید تا بتوانید از ترکیب رنگ‌ها بهترین نتیجه را بگیرید.
ورود | ثبت نام
شماره موبایل خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد