دوربین بدون آینه نیکون چه زمانی عرضه خواهد شد | دوربین جدید نیکون | دوربین بدون آینه | نیکونReviewed by نورنگار on May 2Rating: 5.0یکی از مدیران نیکون در یک مصاحبه با شبکه ی تلویزیونی NHK ژاپن تایید کرده است که دوربین بدون آینه ی جدید این شرکت در بهار سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد. پس از جولای 2017 که نیکون رسماً تایید کرد که در حال توسعه ی یک سیستم جدید است، این اولین بار است که زمان تقریبی عرضه ی دوربین بدون آینه نیکون اعلام می شود. .زمان عرضه دوربین بدون آینه نیکون مشخص شد

پیش از این نیز مدیر اجرایی سونی پیش بینی کرده بود که دوربین بدون آینه نیکون تا سال آینده عرضه خواهد شد. هم چنین خبرگزاری ژاپنی SankeiBiz نیز خبری منتشر کرده بود که خبر از عرضه دوربین های جدید نیکون می داد.

 

زمان عرضه دوربین جدید نیکون

 

متاسفانه، هنوز جزئیات بیشتری ارائه نشده است. مطابق با آخرین شایعات، دهانه ی جدید لنز Z-mount نامیده خواهد شد و با قطر خارجی ۴۹mm و فاصله‌ی نصب لنز نیز ۱۶ میلی‌متر خواهد بود..

 

با توجه به صحبت های مدیر توسعه ی نیکون که اعلام کرده است هر دوربین بدون آینه ی جدید نیکون فول فریم خواهد بود، این گفته دلیل خوبی است که فرض کنیم دوربین جدید نیکون در واقع دارای یک حسگر فول فریم خواهد بود، که در این صورت دوربین نیکون در رقابت مستقیم با دوربین های فول فریم بدون آینه ی سری A7/A9 سونی خواهد بود.