تا شروع تخفیف ها
تخفیف ویژه کالاهای منتخب در سه شنبه طلایی 6 فروردین نورنگار
NOORNEGAR فروش آنلاین دوربین و لوازم عکاسی
شاخص استحکام

راهنمایی: رمز باید دستکم ۷ حرف باشد. برای قوی‌تر کردن آن، از حروف کوچک و بزرگ انگلیسی، اعداد و نمادهایی مانند ! " ؟ $ % ^ & ) استفاده کنید.


بازگشت
به اطلاع می‌رساند تمامی سفارشاتی که تا روز 4 فروردین 98 ثبت شوند، در تاریخ 5 فروردین 98 رسیدگی خواهند شد.
فرصت های شغلی
انتخاب دسته بندی

چهارمین جشنواره عکس نورنگار

 

۱۰۰ عکس به بخش نمایشگاه و کتاب چهارمین جشنواره عکس نورنگار راه پیدا کردند

داوری آثار چهارمین جشنواره عکس نورنگار به پایان رسید

 

داوران چهارمین جشنواره عکس نورنگار روز گذشته ۶آذر ماه در دبیرخانه این جشنواره حاضر شدند و به این ترتیب، ۱۰۰ اثر راه یافته به بخش نمایشگاه و کتاب جشنواره از میان ۳۷۷۰ اثر ارسال شده، انتخاب شد و در مرحله نهایی نیز ۶ برنده اصلی در دو بخش جشنواره، با نظر داوران مشخص شدند. با توجه به بالا بودن سطح کیفی آثار، این جلسه داوری با ساعت ها بحث و تبادل نظر همراه بود.

 

چهارمین جشنواره عکس نورنگار

 

داوری آثار ارسالی به چهارمین جشنواره عکس نورنگار را استادان شناخته شده حوزه عکاسی و گرافیک: اسماعیل عباسی، محمد ستاری وابراهیم حقیقی بر عهده داشتند. روز گذشته این سه هنرمند پیشکسوت به همراه دبیر جشنواره مسعود افشانی، در دبیرخانه حاضر شدند و نظر خود را درباره برگزیدگان نهایی اعلام کردند.

 

انتخاب اولیه درباره آثار ارسالی به جشنواره عکس نورنگار، طی روزهای گذشته از سوی داوران جشنواره صورت گرفت و روز گذشته نیز داوری نهایی در مورد آثار، انجام شد.

 

به اذعان داوران چهارمین دوره جشنواره نورنگار، این جلسه داوری یکی از طولانی ترین جلسات در نوع خود بود و عکس های قابل توجه بسیاری به جشنواره رسیده بود که انتخاب و تصمیم گیری را برای داوران هرچه بیشتر دشوار می کرد.

 

در نهایت از میان ۳۷۷۰ اثر رسیده به جشنواره، ۷۰ عکس در بخش «ایران من» به بخش نهایی راه پیدا کردند که شامل عکس هایی از ۶۱ عکاس هستند.

 

همچنین در بخش «بناهای تاریخی ایران» نیز ۳۰ عکس  انتخاب شدند که شامل عکس هایی از ۲۸ عکاس می شود.

 

به این ترتیب، ۱۰۰ عکس برای نمایش در نمایشگاه جشنواره عکس نورنگار و همینطور چاپ در کتاب چهارمین دوره جشنواره انتخاب شدند و از میان این آثار شش برنده نهایی در دو بخش جشنواره نورنگار نیز با رای داوران مشخص شدند. اسامی این برندگان همزمان با روز اختتامیه جشنواره اعلام خواهد شد.

 

تلفن دبیرخانه: ۷۳۵۶-۰۲۱