021-7356

حسگر فول فریم RED Monstro

6 سال پیش - زمان مطالعه : 4 دقیقه

حسگر فول فریم  RED Monstro

RED توضیح داد که Monstro 8K VV جایگزین حسگر موجود یعنی DRAGON 8K VV خواهد شد و کسانی که DRAGON 8K VV را سفارش داده بود از 5 اکتبر، Monstro را دریافت خواهد کرد.

 

به گفته جارد لند، رئیس کمپانی RED، حسگر Monstro 8K VV ، کاملا از سیستم  پردازش تصاویر RED’s IPP2 پشتیبانی می کند، همچنین از یک محدوده داینامیکی بی سابقه (17+ استاپ) و دقت رنگی بی نظیر برخوردار است.

 

در کنار RED Monstro ،Weapon 8K VV می تواند همزمان تصاویر RAW و   Avid DNxHD/HR و یا pple ProRes را ضبط کند. همچنین دارای سرعت داده تا 300 مگابیت بر ثانیه است. مشخصات کامل فنی حسگر فوق العاده است و می توانید خودتان ببینید و لذت ببرید.

 

مشتریانی که  Weapon را دارند، می توانند آن را با 29 هزار و 500 دلار ارتقاء دهند، در حالی که قیمت Weapon نو به همراه حسگر Monstro  فول فریم 79 هزار و 500 دلار است.

 

آنچه خواهید خواند ...

MONSTRO 8K VV جدید RED رونمایی شد

 

RED Monstro یک حسگر جدید سینماتیک فول فریم برای دوربین های WEAPON را به نام MONSTRO™ 8K VV رونمایی کرد. MONSTROT، یک مرحله تکاملی فراتر از حسگر RED DRAGON 8K VV ، با افزایش کیفیت تصویر شامل محدوده دینامیکی و جزئیات سایه است. این  حسگر در ترکیب با WEAPON 8K VV، لنز فول فریم را پوشش می دهد، تصاویر با فرمت کامل 8K و تا 60fps را ضبط می کند، عکس های 35.4 مگاپیکسلی با جزئیات فوق العاده دقیقی تولید می کند و سرعت داده فوق العاده بالا تا 300 مگابیت بر ثانیه  را ارائه می دهد.

 

همانند تمامی دوربین های DSMC2 ساخت شرکت RED، دوربین WEAPON نیز به طور همزمان تصاویر REDCODE RAW ، Apple ProRes، و یا Avid DNxHD/HR را  ذخیره می کند. به علاوه پایبند به تعهدات RED به OBSOLESCENCEOBSOLETE بعنوان عاملی کلیدی است که به دارندگان RED اجازه می دهد تا فناوری خود را با پیشرفت ابداعات، ارتقاء دهند. همچنین دارندگان مدل قدیمی می توانند بدون نیاز به تمام ادوات جدید، سیستم های دوربین خود را تغییر دهند.

 

به گفته رئیس شرکت RED Digital Cinema، برنامه حسگر داخلی RED Monstro، همچنان به شکستن مرزهای طراحی پیکسل ادامه می دهد و MONSTRO ، تحقق تلاش های بی وقفه ما برای ساخت بهترین حسگر تصویری بر روی کره زمین است. او افزود دوربین 8K VV MONSTRO فول فریم، دارای محدوده پویای بی سابقه و دقت رنگ فوق العاده است و همچنین از IPP2 pipeline ما نیز کاملاً پشتیبانی می کند.

 

WEAPON جدید به قیمت 79 هزار و 500 دلار (برای  BRAINدوربین ) عرضه شده است و با پرداخت  29 هزار و 500 دلار ، قابلیت ارتقاء به فیبر کربن WEAPON  را دارد. MONSTRO 8K VV جایگزین حسگر RED DRAGON 8K VV  موجود RED می گردد و مشتریانی که قبلا برای حسگر RED DRAGON 8K VV  سفارش ارسال کرده اند، از امروز با پیشنهاد این حسگر جدید روبرو می شوند.

 

همچنین RED، یک سرویس جامع برای صاحبان دوربین فیبر کربن WEAPON به نام REDARMOR-W  نیز ارائه داده است. REDARMOR-W حفاظت بالاتر و بیشتری را فراتر از RED ARMOR ارائه می دهد و همچنین شامل تعویض یک حسگر در سال است.

 

رئیس RED گفت، “خوب” هرگز به اندازه کافی برای RED “خوب” نیست. ما خودمان را به جای مشتریان قرار می دهیم تا ببینیم چگونه می توانیم بهتر شویم و از آنها پشتیبانی کنیم.

 

RED ARMOR-W، بر مبنای برنامه گارانتی اصلی ما ساخته شده و به مشتریان این توانایی را می دهد تا بر اساس نیازهای خود حسگرهای مورد نیازشان را تغییر دهند.

 

بعلاوه، pipeline پردازش تصویرپیشرفته شده RED (IPP2)، هم اکنون به صورت داخل دوربینی برای تمام دوربین های دارای حسگر HELIUM و MONSTRO از طریق میان افزار نسخه v7.0 قابل به روز رسانی است.

 

IPP2 تجربه ای کاملاً متفاوت از تجربیات کاری شما ارائه می دهد، که شامل ویژگی هایی مانند هایلایت نرم و محو، مدیریت بهتر رنگ های چالش برانگیز، الگوریتم بهبود یافته در تخلخل و غیره … می باشد.

 

 

منبع: www.dpreview.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.