021-7356

پشتیبانی جدید گوگل از عکس‌ها با اپلیکیشنی به نام Backup and Sync

7 سال پیش - زمان مطالعه : 2 دقیقه

پشتیبانی جدید گوگل از عکس‌ها با اپلیکیشنی به نام Backup and Sync

گوگل این هفته یک اپلیکیشن جدید برای پشتیبان گیری از عکس‌ها برای Google Photos و Google Drive معرفی کرد. نام این اپلیکیشن Backup and Sync می‌باشد که به کمک آن به‌راحتی می‌توانید از عکس‌های باارزش خود پشتیبان ‌گیری کنید.

اپلیکیشن Backup and Sync جایگزین مناسبی برای Drive می‌باشد که به کمک آن می‌توان فایل‌ها و عکس‌های Google Photos آپلود شده را پشتیبان‌ گیری نمود و از پاک شدن آن‌ها جلوگیری کرد.

بعد از دانلود و نصب برنامه به روی Mac یا ویندوز، تنها کافی است به اکانت گوگل خود رفته و آنجا فایل‌هایی که تمایل دارید از آن‌ها پشتیبانی شود را در دسکتاپ خود انتخاب نمایید.

استفاده از این اپلیکیشن عمل پشتیبان ‌گیری از فایل‌ها و عکس‌های مهم را راحت‌تر، سریع‌تر و مطمئن‌تر می‌کند. کافی است فولدر‌های مهمی که تمایل به پشتیبان گیری دارید را در اکانت گوگل انتخاب کنید و باقی کار را به Backup and Sync بسپارید.

پشتیبان گیری

عکس‌ها به صورت پیش‌فرض باکیفیت ارجینال خود آپلود می‌شوند، که ممکن است روی حجم حافظه‌ی گوگل شما تأثیر بگذارد. برای رفع این مسئله می‌توانید به اپلیکیشن Backup and Sync رجوع کنید و کیفیت را از High Quality به  Low یا Medium  تغییر دهید. با این قابلیت‌ می‌توانید عکس‌های بزرگ و پرحجم را تا 16 مگاپیکسل کاهش دهید و از اشغال شدن حجم حافظه‌ی خود جلوگیری کنید.

برای دانلود این اپلیکیشن می‌توانید از اینجا اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.