مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
اخبارایده عکاسیتاریخ شفاهی عکاسان ایرانتکنیک و ترفندچاپراهنمای انتخابمشکلات رایجویدئو/پادکست

برخورد پهپاد فیلم‌برداری عروسی با مهمانان و شکایت از داماد

مجموع بازدید : 626 زمان مطالعه : 5
برخورد پهپاد فیلم‌برداری عروسی با مهمانان و شکایت از داماد

در یک مراسم عروسی یک تصادف پهپاد رخ داده است و پهپادی به دوستان داماد برخورد کرده و موجب آسیب‌دیدگی شدید صورتشان شد. تا حدی که یکی از دوستان این فرد ادعا کرده است این برخورد موجب شکستگی استخوان بینی‌اش شده است. دیگری گفته برخورد این پهپاد به سرش زخم عمیقی برداشته که برای درمان آن بیست بخیه خورده است.


وقتی‌ که Barry Billcliff اقدام به خرید یک پهپاد برای عروسی‌اش کرد، اصلاً به ذهنش خطور نمی‌کرد که در روز عروسی‌اش چنین اتفاق وحشتناکی رخ بدهد و پهپادش به سر دو نفر از دوستانش برخورد کند و یک تصادف پهپاد رخ دهد.
هردو این افراد خواستار روشن شدن کامل این موضوع بوده‌اند. مجموعه تشریفات عروسی، خلبان را مقصر دانسته و اذعان کرده‌اند که او در لحظه وقوع حادثه حواسش به کنترل پهپاد نبوده است این در حالی است که عروس و داماد تقصیر را گردن مسئولین تشریفات انداخته‌اند.
اما مسئولین تشریفات اعلام داشته‌اند که به هیچ وجه اجازه ورود این پهپاد را به داخل مراسم صادر نکرده بودند و زمانی متوجه ورود آن شده بودند که خیلی دیر شده بود و حادثه رخ‌ داده بود.
به‌هرحال اگر فیلم گرفته ‌شده از این پهپاد موجود بود امکان فهمیدن دقیق مسئله راحت‌تر بود ولی هنوز هیچ‌ کسی تصویری از این حادثه منتشر نکرده است.

برای اطلاع از اخبار، تخفیفات و آموزش‌های تولید محتوا، عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی و ... ایمیل خود را وارد کنید.

همچنین یک کوپن تخفیف برای خرید از سایت نورنگار برای شما ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.