021-7356

چگونه با دوربین کانن فیلم بگیریم + ویدیو

چگونه با دوربین کانن فیلم بگیریم + ویدیو

فیلمبرداری با دوربین‌‌ های کانن

این روزها بسیاری از خریداران دوربین‌ های رده‌بالای کانن مانند Canon EOS 5D Mark IV یا EOS 5D Mark III، از این دوربین‌ها برای پروژه‌های فیلم‌برداری صنعتی یا مجالس استفاده می‌کنند. امکانات و قابلیت‌های بالای این دوربین‌ها به حدی است که در بسیاری از موارد عملا جایگزین دوربین‌ های فیلم‌برداری حرفه‌ای شده‌اند. اما عکاسان تازه‌کار که از دوربین‌های DSLR رده متوسط کانن استفاده می‌کنند، اغلب از قابلیت‌های فیلم‌برداری فوق‌العاده در این دوربین‌ها غافل می‌مانند. خیلی از این کاربران، تصور می‌کنند فیلمبرداری با دوربین‌ های کانن خیلی مشکل است و مربوط به فیلم‌برداران حرفه‌ای می‌شود.
در این رابطه، نورنگار با افتخار مجموعه‌ آموزشی ویدئویی از وب‌سایت B&H را تقدیم می‌کند که به طور کامل در گروه تولید محتوای نورنگار گردآوری و ترجمه شده است. در این مجموعه آموزشی، مدرسان حرفه‌ای B&H و Canon در کنار یکدیگر، به صورت گام‌به‌گام، نحوه کار و امکانات فیلمبرداری با دوربین‌های کانن  مانند 100D، 700D یا 750D را توضیح می‌دهند.

فیلمبرداری با دوربین‌‌ های کانن

شما در این مجموعه سه‌بخشی یاد می‌گیرید که چطور از پایه، با دوربین DSLR کانن فیلم بگیرید، تنظیمات فیلم‌برداری را تغییر دهید و نهایتا چطور ویدئو‌های گرفته شده را ویرایش کنید. تماشای این ویدئو را به تمامی علاقه‌مندان به فیلمبرداری با دوربین‌ های کانن عکاسانی که از دوربین‌های DSLR کانن استفاده می‌کنند پیشنهاد می‌کنیم.

[porto_content_box border_yop_color_”yellow”]

بخش دوم آموزش فیلمبرداری با دوربین‌های کانن را در اینجا ببینید.

بخش سوم آموزش فیلمبرداری با دوربین‌های کانن را در اینجا ببینید.

[/porto_content_box]

21 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.