مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
آکادمی / آموزشاخبارچاپ / تعمیرراهنمای خرید / عمومیعمومیویدئوویدئو/پادکست

مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷

مجموع بازدید : 628 زمان مطالعه : 5
مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷

مسابقه iPhone Photography Awards که آن را به اختصار IPPAWARDS هم می‌نامند، قدیمی‌ترین مسابقه عکاسی با آیفون است که از سال ۲۰۰۷ به صورت بین‌المللی برگزار می‌گردد. IPPAWARDS از نخستین سالی که آیفون معرفی شد در حال برگزاری ست و تاکنون ۹ سال است که بهترین عکس‌های ثبت شده با آیفون را از بین شرکت‌کنندگان از ۱۳۰ کشور جهان انتخاب کرده است. عکس‌های برگزیده توسط هیئت‌داوران این مسابقه انتخاب شده و به عکاسان برتر در هر شاخه عکاسی جایزه تقدیم می‌شود. ۱۰ امین دوره این مسابقه هم‌اکنون در حال ثبت‌نام است.

در صفحه ورودی مسابقه عکاسی با آیفون ۲۰۱۷ آمده است:

تمامی عکس‌ها باید با آیفون، آیپد یا آیپاد ثبت شده باشند. این تصاویر به هیچ‌وجه نباید در فتوشاپ یا هر برنامه کامپیوتری دیگری ویرایش شده باشند. اما امکان ویرایش با نرم‌افزارهای نصب شده در خود iPhone یا iPad وجود دارد و بلامانع است. دقت داشته باشید که در صورت نیاز می‌بایست اصل تصویر گرفته‌شده با آیفون را نیز برای داوران ارسال کنید و عکس‌هایی که امکان شناسایی آن‌ها وجود نداشته باشد از دور مسابقه خارج می‌گردد.

برای ورود به مسابقه می‌بایست مبلغی را به‌عنوان ورودی پرداخت کنید. این مبلغ برای یک عکس ۳٫۵ دلار، سه عکس ۷٫۵ دلار، ۵ عکس ۱۵٫۵ دلار و به همین ترتیب تا ۲۵ عکس افزایش می‌یابد. بنابراین باید ابتدا ثبت‌نام کرده و پس از انتخاب یکی از این گزینه‌ها، در صفحه انتهایی، عکس‌هایتان را آپلود کنید.

این مسابقه در شاخه‌های گوناگونی برگزار می‌شود. حیوانات، کودکان، منظره، پرتره، طبیعت بی‌جان، غروب و … از جمله این شاخه‌های مسابقه هستند. جوایز مسابقه شامل شمش طلا و پلاتین و همچنین ساعت و تبلت اپل است.

فرصت شرکت در این مسابقه تا روز ۳۱ مارس ۲۰۱۷ برابر جمعه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ است و برندگان مسابقه تا حدود سه ماه بعد از آن مشخص می‌شوند.

اگر شرکت در یک مسابقه عکاسی با آیفون غیر رایگان در آن سوی دنیا برایتان مشکل است، ممکن است دوست داشته باشید در مسابقه عکاسی با موبایل نورنگار شرکت کنید. دست‌کم می‌توانید تنها با یک ثبت‌نام رایگان شانس خودتان را در میان هزاران شرکت‌کننده ایرانی بیازمایید.

به‌هرحال پیش از انتخاب هر کدام از این مسابقات می‌توانید با دیدن برندگان مسابقه عکاسی با موبایل سال پیش، دید بهتری نسبت به عکس‌های خودتان و سلیقه داوران سخت‌گیر این مسابقات پیدا کنید. فراموش نکنید در سومین مسابقه عکاسی با موبایل نورنگار داورانی همچون رضا کیانیان یا سیف‌الله صمدیان تصاویر شرکت‌کنندگان را داوری می‌کنند.

‫0/5 ‫(0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.