دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • تجهیزات صدا

  • لوازم جانبی

  • لوازم جانبی موبایل

  • محصولات دست دوم

  • محصولات آموزشی

لوازم جانبی دوربین

(همه محصولات)

سونی و OM Digital Solutions خبر ورود دوربین های جدید

سونی و OM Digital Solutions خبر ورود دوربین های جدید

سونی و OM Digital Solutions خبر ورود دوربین های جدید

OM Digital Solutions رویداد خود را در توکیو (سمت چپ) و سونی رویداد خود را در شهر نیویورک (راست) برگزار خواهد کرد.

هر ساله ما در این زمان منتظر خبر های از این دو شرکت هستیم ، اما فعلا هیچ نشانه قطعی از دوربین (و لنزها) نداریم، هم OM Digital Solutions و هم سونی رویدادهای حضوری را به نمایش خواهند گذاشت که در آن گمان میرود محصولات تصویربرداری جدیدی را منتشر کنند.

خبر ورود دوربین های جدید

 

سونی و OM Digital Solutions خبر ورود دوربین های جدید

رویداد Creative Space 2022 سونی از 27 تا 28 اکتبر در شهر نیویورک، برگزار خواهد شد. سونی در توضیح رویداد می‌گوید: «برخی از بزرگ‌ترین نام‌های عکاسی، ویدیویی و فیلم، دانش و خلاقیت خود را مستقیماً با شما به اشتراک می‌گذارند.

در حالی که هیچ اشاره صریحی به تجهیزات دوربین ذکر نشده است، بازه زمانی 27 تا 28 اکتبر با شایعات مختلفی همراه است که نشان می دهد سونی دوربین فول فریم E-mount بعدی خود را در همان زمان عرضه خواهد کرد. به طور خاص، Mirrorless Rumors نشان می دهد که Sony a7R V یک روز قبل از رویداد، در تاریخ 26 اکتبر 2022 عرضه خواهد شد.

در همین حال، در سراسر اقیانوس آرام، OM Digital Solutions میزبان رویداد OM System Plaza Fan از 29 اکتبر تا 30 اکتبر در Shinjuku-ku، توکیو، ژاپن است. باز هم، هیچ اشاره خاصی به دوربین های آینده نشده است، اما شایعات مختلف حاکی از آن است که نسل بعدی دوربین OM-5 Micro Four Thirds Olympus زمانی قبل یا در طول این رویداد منتشر خواهد شد.

سونی و OM Digital Solutions خبر ورود دوربین های جدید

 

با توجه به اینکه شرکت OMDS جلسات عملی محدودی را با تجهیزات دوربین OM System در تاریخ 29 اکتبر برای کسانی که از قبل ثبت نام کرده اند برگزار می کند، منطقی است که همان  روز یا یک روز قبل اعلام کند تا جدیدترین تجهیزات را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. .

هر اتفاقی که در طول هفته آینده در ماه اکتبر بیفتد، در حال شکل گیری یک اتفاق جالب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط