مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
آکادمی / آموزشاخبارچاپ / تعمیرراهنمای خرید / عمومیویدئو/پادکست

نورنگار برنده تندیس یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد

مراسم اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران و اعلام برندگان در اواخر هر سال، تحت عنوان کنفرانس وب و موبایل ایران و با استقبال چشمگیر فعالان حوزه فناوری اطلاعات در تهران برگزار می‌شود. هم زمان با اختتامیه جشنواره وب و موبایل ایران، هر ساله مجموعه از سخنرانی‌ها و کارگاه‌های آموزشی به منظور آموزش و انتقال تجربه در کنار مراسم اهدای تندیس به سایت‌های برتر برگزار می‌شود. نورنگار در دوره یازدهم این جشنواره در بین تمام وب سایت‌هایی که شرکت کرده بودند در بین 5 کاندید نهایی در بخش سایت‌های تخصصی در حوزه‌ی کالاهای دیجیتال قرار گرفت. و توانست با افتخار تندیس برتر را در این بخش به دست آورد.

مجموع بازدید : 566 زمان مطالعه : 5
نورنگار برنده تندیس یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران شد

“نورنگار همواره تلاش كرده كه براى اهداف خود بر پايه رضايت مشتريان و همراهان نورنگار برنامه ريزى كند، از همين رو سعى كرده همواره در ارائه تجهيزات و وسايل عكاسى و فيلمبردارى به روز باشد و بهترين مشاوره و خدمات پس از فروش را ارائه دهد. نورنگار اهداف خود و اهميت به رضايت مشتريان را در فضاى آنلاين نيز در نظر داشت و با ورود به اين فضا توانست در كنار دو شعبه خود در تهران ،هر ساعت به مشتريان خود در سراسر ايران خدمات ارائه كند، و با استفاده از تجربيات خود كه از خدمات آفلاين به دست آورده بود بتواند به شكل حرفه اى در فضاى آنلاين فعاليت داشته باشد، اكنون پس سال ها در كنار شما بودن با بخش هاى مختلفى شامل جشنواره عكس، آموزشگاه، تعميرگاه و بيمه طلايى، بخش دست دوم و اقساطى و مجله نورنگار توانستيم در يازدهمين جشنواره وب و موبايل ايران تنديس اين بخش را نيز در كنار افتخاراتى كه در فضاهاى ديگر كسب كرده بوديم به دست آوريم.

 

ضمن قدردانى از تمامى پرسنل كوشاى نورنگار و افرادى كه همراه ما در اين سال ها بوده اند ، شايسته مى دانيم بيش از هر وقت ديگرى اين موفقيت را با شما همراهان نورنگار تقسيم كنيم كه در هر لحظه كنار ما بوديد و با پيشنهادات و نقدها و اعلام محبت هاى خود انرژى بخش و سوق دهنده مجموعه نورنگار به سمت بهتر شدن بوده ايد.”

 

محمد فروغی مدیر عامل شرکت نورنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.