مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
آکادمی / آموزشاخبارچاپ / تعمیرراهنمای خرید / عمومیویدئو/پادکست

بررسی نمونه عکس‌های لنزکانن EF 70-200 F4 IS II USM

نسخه دوم از لنز محبوب، سبک و بسیار شارپ لنز کانن یعنی EF 70-200 F4 IS II USM به تازگی معرفی شده است. تله‌زوم جدید Canon EF 70-200mm F4L IS II USM، دارای بهبودهای بسیار زیادی نسبت به نسخه قبلی خود می‌باشد، از جمله لرزشگیر پنج استاپی، که در لنزهای قدیمی، سه استاپ بود. در ادامه تصاویر گرفته شده توسط لنزکانن EF 70-200 F4 IS II USM را بررسی خواهیم کرد.

مجموع بازدید : 1485 زمان مطالعه : 4
بررسی نمونه عکس‌های لنزکانن EF 70-200 F4 IS II USM

در لنزکانن EF 70-200 F4 IS II USM سیستم لرزشگیر، کم صدا تر، و دارای سه حالت طراحی شده‌است. لنز جدید کانن مناسب برای عکاسی از اجسام در حال حرکت و متحرک است. با وزن ۷۸۰ گرم، نسخه جدید EF 70-200mm F4L میلی‌متری، از نسخه قبلی سنگین‌تر است. ساخت بصری شامل ۲۰ عنصر در ۱۵ گروه است، و برخورداری از پوشش ویژه طیفی Canon، شبح‌ها و نورهای خیره کننده را به حداقل میرساند. در ضمن، عناصر جلو و عقب، برای راحتی در تمیز کردن، دارای پوشش فلورین هستند.

 

قطر دهانه این لنز بزرگ‌تر از مدل قبلی خودش است. در حالی که قطر دهانه مدل قبلی این لنز برابر ۶۷ میلیمتر بود، قطر دهانه فیلتر لنزکانن EF 70-200 F4 IS II USM برابر ۷۲ میلی‌متر است. همانند مدل قبلی دهانه فیلتر این لنز نیز به صورت ثابت طراحی شده است و فوکوس و زوم آن به صورت داخلی می‌باشد. بنابراین در صورت استفاده از فیلتر‌های پولاریزه یا ND جهت‌دار، مشکلی بابت چرخش فیلتر وجود ندارد.

 

می‌توانید مشخصات بیشتر این لنز را اینجا بخوانید. در زیر گالری عکس‌های گرفته شده با این دوربین را مشاهده می‌کنید:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.