021-7356

دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • صدابرداری

  • لوازم جانبی

  • محصولات دست دوم

معرفی SandDisk Ultra 256GB سریع‌ترین فلش‌درایو جهان

اخبار عکاسی
معرفی SandDisk Ultra 256GB  سریع‌ترین فلش‌درایو جهان

تعداد زیادی از کارت‌های حافظه میکرو SD در بازار موجودند و نورنگار هم برخی از بهترین انواع آنها را برای دوربین‌های عکاسی و تلفن‌های همراه رده بالا عرضه می‌کند. اما تا به امروز تعداد کمی از کارت‌های حافظه میکرو SD توانسته‌اند جایگزین حافظه داخلی گوشی‌های موبایل بشوند و معمولا سرعت اسلات‌های کارت حافظه به پای حافظه اصلی گوشی نمی‌رسد. به همین دلیل هست که اغلب تلفن‌های همراه رده بالا ترجیح می‌دهند به جای استفاده از کارت‌های حافظه، از حافظه‌های داخلی استفاده کنند.

SandDisk Ultra 256GBاما به نظر می‌رسد که شرکت سن‌دیسک قرار است این معادله را بر هم بزند. چند ماه پیش یک انجمن استانداردسازی کارت‌های حافظه برای این منظور استاندارد جدیدی را معرفی کرد که سرعت و بازده کارتهای حافظه برای اجرای نرم‌افزارهای داخلی موبایل را اندازه‌گیری می‌کرد. شرکت سن‌دیسک با عرضه کارت حافظه میکرو SD جدید خود که در نمایشگاه CES امسال رونمایی شد، توانسته این استاندارد جدید را اجرا کند. کارت حافظه SandDisk Ultra 256GB می‌تواند سرعت مورد نیاز برای استاندارد Application Performance Class 1 را پاسخگو باشد و در هر ثانیه به صورت همزمان، 1500 دسترسی خواندن ورودی و خروجی و 500 دسترسی نوشتن خاوندن و نوشتن را برقرار سازد. به این ترتیب این حافظه می‌تواند به راحتی جایگزین حافظه داخلی تلفن‌های همراه شده و حافظه گوشی‌ها را ارتقا دهد.

برای انتقال نرم‌افزارهای گوشی خود به روی این حافظه نیز می‌توانید از نرم‌افزار  SanDisk Memory Zone که در گوگل‌پلی در دسترس است استفاده کنید. حافظه‌ی سن‌دیسک اولترا با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت نسبتا گرانقیمت است و از ماه آینده با قیمت 200 دلار وارد بازار می‌شود.

علاوه بر این این شرکت یک حافظه فلش درایو با حجم 256 گیگابایت هم معرفی کرد کهبه درگاه USB 3.1 مجهز است. سی‌دیسک مدعیست که این حافظه سریع‌ترین فلش درایو در جهان است و می‌تواند با سرعت نوشتن 420 مگابایت و خواندن 380 مگابایت در ثانیه، اطلاعات را رد و بدل کند. برای تصور سرعت این حافظه تصور کنید که در واقع این فلش درایو می‌تواند یک فیلم سینمایی با رزولوشن 4K را در کمتر از 15 ثانیه کپی کند.

این حافظه فلش درایوپرسرعت هم اکنون در بازارهای جهانی با قیمت 179 دلار در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *