دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • تجهیزات صدا

  • لوازم جانبی

  • لوازم جانبی موبایل

  • محصولات دست دوم

  • محصولات آموزشی

لوازم جانبی دوربین

(همه محصولات)

بهترین محصولات عکاسی سال 2020

بهترین محصولات عکاسی سال 2020

بهترین لنز پرایم – مقام دوم : Nikon Z 50mm F1.2 S

بهترین لنز بدون آینه نیکون

همانگونه که انتظار می‌رفت لنز نیکون Nikon Z 50mm F1.2 S با توجه به قابلیت‌های فراوان خود توانست رتبه دوم را از نظر کاربران سایت کسب کند. اگرچه این لنز از نظر وزن و قیمت در رده سنگین‌ها قرار می‌گیرد اما کیفیت بالای آن ارزش این سنگینی را دارد.

[relatedpost post=”186509″]

بهترین لنز پرایم – مقام اول : Sony FE 20mm F1.8 G

بهترین لنز واید سونی

انتخاب بدون تردید لنز سونی FE 20mm F1.8 G به عنوان بهترین لنز پرایم، باعث شگفتی نیست. این لنز با توجه به ابعاد مناسب، شارپنس عالی و از همه مهم‌تر بدون انحراف بودن، یکی از بهترین لنزهای پرایم موجود در بازار است و این امر مورد تایید بسیاری از کاربران سایت نیز بوده است.

جشنواره عکس نورنگار

بهترین لنز زوم – مقام دوم : Canon RF 70-200mm F4L IS USM

بهترین لنز کانن

اعلام لنز کانن RF 70-200mm F4L IS USM باعث خوشحالی بسیاری از کاربران گردید زیرا هم اکنون می‌توانند با هزینه‌ای کمتر و در ابعادی کوچک‌تر، لنزی با کیفیت عالی تهیه کنند هرچند کانن اخیراً اعلام نموده ارائه این لنز با کمی تاخیر همراه خواهد بود.

[relatedpost post=”186884″]

بهترین لنز زوم – مقام اول : Sony FE 12-24mm F2.8 GM

بهترین لنز سونی

مقاوم اول بهترین لنز زوم از نظر کاربران سایت Dpreview به لنز سونی FE 12-24mm F2.8 GM تعلق می‌گیرد. این لنز که از سری لنزهای GM شرکت سونی است دارای شارپنس بسیار بالایی بوده و علیرغم فاصله کانونی 12 میلیمتری، ابعاد پرتابل خود را همچنان حفظ نموده است.

بهترین دوربین – مقام دوم : FUJIFILM X-T4

بهترین دوربین فوجی

دوربین فوجی X-T4 علاوه بر کسب مقام دوم بهترین دوربین توسط کاربران سایت، دوربین محبوب هیئت تحریریه سایت نیز بوده است. در این دوربین شاهد ترکیبی از کیفیت تصویر، امکانات و ویژگی هایی مانند لرزشگیر درونی هستیم. تقریباً آنچه که از یک دوربین عکاسی و فیلمبرداری خوب انتظار دارید در این دوربین خواهید یافت.

کد تخفیف نورنگار

بهترین دوربین – مقام اول : Canon EOS R5

بهترین دوربین کانن

دوربین بدون آینه کانن EOS R5 توانسته است مقام اول بهترین دوربین را از نظر کاربران سایت کسب کند. شاید انتظار می‌رفت مقام اول به یک دوربین DSLR تعلق گیرد اما توجه روز افزون به دوربین‌های بدون آینه زمینه ساز این انتخاب شده است. درواقع دوربین کانن R5 به لحاظ امکانات و ویژگی های عکاسی و فیلمبرداری یکی از تواناترین دوربین‌های موجود در بازار است. به نظر می‌سد غول سازنده دوربین دیجیتال جهان با ارئه این مدل راهی متفاوت در پیش گرفته و حتماً در اینده شاهد دوربین‌هایی مشابه با امکانات فراوان و عالی خواهیم بود.

نویسنده : نورنگار - آ.ف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط