مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
اخبارایده عکاسیتاریخ شفاهی عکاسان ایرانتکنیک و ترفندچاپراهنمای انتخابمشکلات رایجویدئو/پادکست

مجله تایم و 100 عکس از تاثیرگذارترین تصاویر در کل تاریخ

مجموع بازدید : 786 زمان مطالعه : 5
مجله تایم و 100 عکس از تاثیرگذارترین تصاویر در کل تاریخ

در این ویدیو می‌خواهیم یک اتفاق عجیب درتاریخ عکس و عکاسی را برایتان به نمایش بگذاریم. مجله time در 17 نوامبر کاری شگفت‌انگیز را آغاز کرد. آنها به جمع‌آوری و اکتشاف 100 عکس از بهترین و بی‌سابقه‌ترین تصاویر در کل تاریخ مشغول شدند. این تصاویر مجموعه بسیار بزرگی از Tank Man تا Babe Ruth و ترور جان‌اف‌کندی را شامل می‌شود.
این تصاویر فقط یک شمارش معکوس از 1 تا 100 نیست بلکه مانند یک رویای زیبا به نظر می‌رسد. تماشای این تصاویر مانند شیرجه عمیقی در تاریخ است، که می‌توان تغییر و دلیل آن را در طول تاریخ متوجه شد. این ویدیو، 175 سال عکاسی و همچنین تولد عکاسی‌خبری را به نمایش می‌گذارد.
شما می‌توانید این کتاب TIME 100 Photographs که این تصاویر را به صورت مرتب و پشت سرهم در خود جای داده است را خریداری کرده و یا ویدیوی آن را در این لینک مشاهده کنید.

اما دلیل ما برای انتشار این خبر این است که با افتخار اعلام کنیم، گروه تولید محتوای نورنگار از فردا پروژه‌ای شبیه و نزدیک به این عکس ها و خاطرات را منتشر خواهد کرد. این پروژه که هفته‌ها زمان و کار مداوم صرف آن شده استف به یکی از جذاب‌ترین بخش‌های تاریخ عکاسی ایران خواهد پرداخت. با ما همراه باشید.

برای اطلاع از اخبار، تخفیفات و آموزش‌های تولید محتوا، عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی و ... ایمیل خود را وارد کنید.

همچنین یک کوپن تخفیف برای خرید از سایت نورنگار برای شما ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.