021-7356

آنچه امیدواریم در نمایشگاه CES سال 2017 ببینیم

7 سال پیش - زمان مطالعه : 3 دقیقه

آنچه امیدواریم در نمایشگاه CES سال 2017 ببینیم

اگر از هر یک از بازدید کنندگان یا شرکت‌کنندگان در نمایشگاه CES2017 درباره برگزاری این نمایشگاه سوال کنید، بدون شک اولین نکته‌ای که به آن اشاره می‌کنند درباره ابعاد این نمایشگاه است. نمایشگاه CES با 2.5 میلیون متر مکعب فضا و چیزی حدود 4000 شرکت‌های سازنده و خدماتی که در آن غرفه دارند، در منطقه بزرگی از شهر لاس‌وگاس و اطراف آن گسترده شده است. این یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌هایی است که در سرتاسر جهان برگزار می‌شود. برای کسانی که سعی دارند در طی چهار روز برگزرای این نمایشگاه، به تمام غرفه‌های نمایشگاه CES سال 2017 سر بزنند، تجربه بازدید از نمایشگاه چیزی شبیه به یک دوی ماراتن طاقت فرسا خواهد بود!

ceslasvegas

اما چرا هر ساله بیش از 170 هزار نفر از این نمایشگاه بازدید می‌کنند؟ برای اینکه می‌توانند تصویری از آینده را در آن ببینند. اینجا جایی است که برند‌های معتبر جهان و شرکت‌های عظیم تلفن‌های همراه، تبلت‌ها، دوربین‌ها، سیستم‌های صوتی و تصویری و بسیاری از تجهیزات مصرفی خانگی، برای نخستین بار محصولات جدید سال آینده خود را رونمایی می‌کنند. اینجا جاییست که حتی مرز بین تکنولوژی‌های کالاهای خانگی تا تکنولوژی‌های خودرو‌ها و صنایع مختلف کالاهای خارج از منازل نیز برداشته می‌شود و دستگاه‌هایی را می‌بینید که لزوما در خانه‌ها استفاده نمی‌شوند، اما به عنوان گجت‌های جدید شناخته شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تا همین چند سال پیش CES جایی برای رونمایی از دوربین‌های فیلم‌برداری خانگی، دستگاه‌های پخش تصاویر و ویدئو، یا تلوزیون‌ها بود. اما در طی سال‌های اخیر، تغییر سلیقه کاربران خانگی از تکنولوژی‌های صرفا تصویری به سمت گجت‌های متنوع‌تری تغییر یافته و ما امروزه دستگاه‌های هوشمندی را می‌بینیم که تا همین چند سال پیش معمولا تنها مورد توجه عاشقان تکنولوژی بود. ماشین‌های لباس‌شویی هوشمند، دوربین‌های پرنده یا ترازو‌های دیجیتالی با امکان بررسی کالری غذاها، چیز‌هایی هستند که امروزه به کالاهای مصرفی خانگی افزوده شده‌اند. طبیعتا CES با هدف کاربران خانگی، چنین کالاهایی را نیز پوشش می‌دهند و بخش مهمی از این نمایشگاه به کالاهایی مربوط می‌شود که به نوعی سیستم‌های خودکار خانگی محسوب می‌شوند.

اگرچه کالاهایی مانند یک چراغ قوه هوشمند می‌تواند برای کاربران خانگی مورد علاقه باشد، اما لزوما برای عکاسان و فیلم‌برداران مورد توجه نیست و گم شدن کالاهای کاربردی برای این گروه از کاربران در میان انبوه کالاهایی که در CES به نمایش گذاشته می‌شود، کار را برای خبررسانی به این دسته از کاربران سخت‌تر می‌کند.

ces-1800x1000

دنیا به سرعت در حال تغییر است و شرکت‌های مختلف در CES با درک این سرعت تغییر، انواع و اقسام کالاها را معرفی می‌کنند. ما در نورنگار سعی می‌کنیم تنها اخبار و تحلیل‌هایی را در اختیار شما بگذاریم که برای خود ما هم جالب هستند. دوربین‌ها، لنز‌ها، فلاش‌ها، ابزارهای نورپردازی، تجهیزات فیلم‌برداری و هر آنچه که به این دسته از کالا‌ها مرتبط هستند، چیزی هستند که ما به آنها توجه می‌کنیم. نمایشگاه CES سال 2017 می‌تواند به شدت سرگرم کننده باشد، و ما بخشی که برای خودمان جالب است را با شما به اشتراک می‌گذاریم. بنابراین طی چند روز آینده سعی کنید صفحه اختصاصی این نمایشگاه روی وب‌سایت نورنگار را با دقت دنبال کنید. فراموش نکنید نورنگار در نمایشگاه CES سال 2017 یک نماینده اختصاصی دارد و مهم‌ترین اتفاقات را از دید یک عکاس به شما نشان خواهد داد. منتظر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.