مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
اخبار عکاسیایده عکاسیتاریخ شفاهی عکاسان ایرانتکنیک و ترفندچاپراهنمای انتخابمشکلات رایجویدئو/پادکست

لنز جدید چشم ماهی برای Canon EF-Mount معرفی شد

مجموع بازدید : 259 زمان مطالعه : 5
لنز جدید چشم ماهی برای Canon EF-Mount معرفی شد

شرکت 7artisans یک لنز کاملاً فلزی و کاملاً دستی 7.5 میلی‌متری f/3.5 چشم ماهی برای دوربین‌های DSLR APS-C Canon با پایه EF معرفی کرده است.

 

این شرکت تاکید ویژه‌ای بر کیفیت ساخت دارد که می‌گوید نه تنها محکم و بادوام است ، بلکه از فناوری نانو پوشش چندلایه بر روی عناصر شیشه‌ای استفاده می‌کند که می‌گوید به طور موثری از شعله‌ور شدن و ایجاد شبح جلوگیری می‌کند . ظاهراً این لنز برای عکاسی از نزدیک نیز عالی است که به گفته 7artisans به عکاسان اجازه می دهد تا تأثیر بصری زوایای خاص را افزایش دهند.

 

لنز 7artisans 7.5mm f/3.5 با یک میدان دید 207 درجه ، از 11 عنصر تشکیل شده است که در هشت گروه قرار گرفته اند که شامل چند اپتیک با پراکندگی کم است . پوشش‌های نانویی فوق‌الذکر به 7 صنعت‌گر اجازه می‌دهند که بگویند جلوی لنز هم ضد آب و هم ضد روغن است ، و این شرکت می‌گوید که بدنه کامل لنز فلزی حس «بافت ممتاز» را ایجاد می‌کند.

 

لنز جدید چشم ماهی برای پایه های Canon EF-Mount

 

لنز چشم ماهی 7.5mm f/3.5 7artisans دارای 675 گرم وزن و 91 میلی متر ارتفاع و 87 میلی متر عرض است .

 

شرکت 7artisans ادعا می کند: کل لنز از مواد تمام فلزی ساخته شده است که بافتی با کیفیت بالا دارد و محکم و بادوام است . استفاده از مواد تمام فلزی مستحکم تضمین می کند که ضربه های روزانه و استفاده در محیط های خشن به عناصر نوری داخل لنز آسیب نمی رساند.

 

لنز جدید چشم ماهی برای Canon EF-Mount معرفی شد

 

گستره دیافراگم آن از f/3.5 تا f/22 از طریق یک دیافراگم نه پره کلیک شده است. همانطور که گفته شد ، لنز فاصله فوکوس نسبتا نزدیک برای زاویه باز دارد: 0.29 متر یا حدود 11.4 اینچ.

 

لنز جدید چشم ماهی برای Canon EF-Mount رو نمایی شد

 

این لنز دارای یک هود لنز گلبرگ یکپارچه “نیلوفر آبی” با روکش داخلی مات است که به گفته 7artisans از ورود نور بیش از حد به لنز جلوگیری می کند و بازتاب را کاهش می دهد. این شرکت می گوید که طراحی داخلی یکپارچه از “برآمدگی” جلوگیری می کند و همچنین از لنز محافظت می کند. توجه داشته باشید ، این مدل از  فیلترهای لنز نصب شده در جلو پشتیبانی نمی کند.

 

لنز جدید 7artisans چشم ماهی برای Canon EF-Mount

 

از آنجایی که لنز برای APS-C طراحی شده است، فاصله کانونی معادل 11.25 میلی متر است ، به این معنی که عکس ها دایره کامل یک چشم ماهی واقعی را ندارند و در عوض همان طور که در عکس های نمونه دیده می شود ، بسیار عریض ظاهر می شوند.

 

عکس هایی که با این لنز گرفته شده است:

 

لنز جدید 7artisans چشم ماهی

لنز جدید 7artisans چشم ماهی برای Canon EF-Mount معرفی شد

لنز جدید 7artisans چشم ماهی برای Canon EF-Mount رو نمایی شد لنز جدید 7artisans چشم ماهی برای Canon EF-Mount عرضه شد لنز جدید چشم ماهی برای Canon EF-Mount عرضه شد

 

لنز چشم ماهی کاملا دستی 7artisans 7.5mm f/3.5 برای دوربین‌های Canon APS-C EF-mount DSLR از امروز با قیمت 159 دلار از Pergear در دسترس است.

 

منبع خبر : petapixel

برای اطلاع از اخبار، تخفیفات و آموزش‌های تولید محتوا، عکاسی، فیلمبرداری، نورپردازی و ... ایمیل خود را وارد کنید.

همچنین یک کوپن تخفیف برای خرید از سایت نورنگار برای شما ارسال می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.