دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • صدابرداری

  • لوازم جانبی

  • محصولات دست دوم

سایت DPReview به عنوان یک بایگانی ، پس از بسته شدن در دسترس خواهد بود

اخبار عکاسی
سایت DPReview به عنوان یک بایگانی ، پس از بسته شدن در دسترس خواهد بود

سایت Digital Photography Review به‌روزرسانی‌ای درباره بسته شدن قریب‌الوقوع خود منتشر کرده است که به نگرانی‌های خوانندگان خود در مورد محتواها پاسخ می‌دهد و از تلاش‌های قسمت بایگانی خبر می‌دهد.

 

اسکات اورت ، مدیر کل سایت DPReview می نویسد:

 

خوانندگان محترم

 

ما سوالات زیادی در مورد آینده سایت دریافت کرده ایم . ما نگرانی های شما را در مورد از دست دادن محتوایی که در طول سال ها به دقت تنظیم شده است می شنویم و می خواهیم به شما اطمینان دهیم که محتوا به عنوان یک بایگانی در دسترس خواهد بود.

 

همچنین شنیده‌ایم که برای دسترسی به سایت به زمان بیشتری نیاز دارید ، بنابراین در حین کار روی آرشیو کردن ، به انتشار مطالب های بیشتری ادامه می‌دهیم.

 

از این انجمن و حمایتی که در طول این سال ها از ما نشان داده اید متشکریم.

 

اسکات اورت

 

مدیر کل – DPReview.comPetaPixel در اوایل متوجه شد که مالک DPReview ، آمازون ، قصد دارد وب سایت را آفلاین کند . با این حال ، این طرح به وضوح در پاسخ به بازخورد پرشور بسیاری از خوانندگان قدیمی آن تغییر کرده است . کانال یوتیوب DPReview از تغییر این فرآیند چیزی نگفته است و هنوز مشخص نیست که آمازون قصد دارد با آن چه کاری انجام دهد ، اگرچه در این مرحله تعجب آور نیست که ویدیوها نیز آنلاین باقی بمانند.

 

چند روز پس از اعلام بسته شدن اولیه DPReview ، تلاش‌های بایگانی توسط اشخاص ثالث به طور جدی آغاز شد. با توجه به اطلاعیه امروز ، به نظر می رسد که بایگانی خارجی ممکن است غیر ضروری باشد . با این حال ، مقاله اصلی DPreview در مورد بسته شدن آن همچنان حاوی متنی است که بیان می‌کند وب‌سایت برای مدت محدودی در حالت فقط خواندنی در دسترس خواهد بود و این یک مطلب در حال توسعه باقی می ماند.

 

سایت DPReview به عنوان یک بایگانی ، پس از بسته شدن در دسترس میباشد

 

اورت همچنین اعلام کرد که قصد دارد مطالب بیشتری را در DPreview به صورت زنده در اختیار بگذارد ، در حالی که تیم روی آرشیو کردن بقیه محتوای آن کار می‌کند ، حرکتی که برخلاف طرح اولیه برای به‌روزرسانی مجدد وب‌سایت پس از 10 آوریل 2023 عمل می‌کند.

 

در روز های اول پس از اعلام بسته شدن DPReview ، این تیم محتوای فوق‌العاده‌ای را برای حامیان قدیمی تولید کرده است ، از جمله یک براکت به سبک مارس Madness .

 

در نهایت ، همین حامیان ممکن است تا حد زیادی مسئول تغییر رویکرد آمازون به غروب آفتاب DPreview باشند . در حالی که این وب سایت به زودی بسته می شود ، به نظر می رسد محتوای آن برای حفظ رسمی است.

حتی محتوای جدید و غیرمنتظره ای در راه است تا به وب سایت قدیمی عکاسی کمک کند تا با صدای بلند منتشر شود.

 

 

نویسنده : پشتیبانی نورنگار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *