به دنبال پیوستن کداک به ارزهای دیجیتال
افزایش ۳۰۰ درصدی سهام شرکت کداک

افزایش سهام کداک
افزایش ۳۰۰ درصدی سهام شرکت کداکReviewed by نورنگار on Jan 11Rating: 5.0افزایش سهام کداک | نمایشگته ces | اخبار حوزه عکاسی | مجله عکس نوریاتوافزایش سهام کداک پس از پیوستن این شرکت به ارزهای دیجیتال اتفاق افتاد.این مطلب را در مجله عکس نوریاتو بخوانید نکته ی جالب در رابطه با کوداک کوین این است که تحت یک پلت فرم حقوقی جدید که KodakOne نام دارد، خواهد بود که از طریق مشارکت با یک شرکت به نام WENN Digital ایجاد شده است..افزایش ۳۰۰ درصدی سهام شرکت کداک

شرکت Kodak با رونمایی از ارز رمزگذاری شده ی جدید مختص به خود با نام کداک کوین (KodakCoin)، اعلام کرد که به ارزهای رمزگذاری شده می پیوندد. این تصمیم باعث ایجاد موج بزرگی در بازار شد. با گشایش بازارها در سال ۲۰۱۸ ارزش سهام Kodak به یکباره بیش از ۳۰۰ درصد افزایش یافت.

 

به گزارش مجله عکس نوریاتو، دیروز قبل از ظهر ارزش سهام شرکت کداک با گذشت سال ها به ۳٫۱۰ دلار کاهش یافته بود. بعد از بالا رفتن ۷۵ درصدی اخبار رمزنگاری، با شروع روز کاری جدید، قیمت سهام کداک بلافاصله قبل از معرفی با افزایش ناگهانی ۳۲۰ درصدی به ۱۳٫۲۷ دلار افزایش یافت.

 

کداک

 

نکته ی جالب در رابطه با کداک کوین این است که تحت پلت فرم حقوقی جدید KodakOne خواهد بود که از طریق مشارکت با یک شرکت به نام WENN Digital ایجاد شده است.

 

بعد از اعلام ورشکستگی در سال ۲۰۱۲، شرکت کداک تصویر انحصاری با ارزش خود را به مبلغ ۵۲۵ میلیون دلار به یک شرکت فعال در زمینه تکنولوژی های جوشکاری فروخت. در سپتامبر ۲۰۱۳ کداک از ورشکستگی خارج شد و نام انحصاری ۱۲۹ ساله ی خود را به طرف سومی واگذار کرد.

 

این طرف سوم WENN Digital از برند کداک برای راه اندازی یک پلت فرم حقوقی جدید به نام KodakOne استفاده کرده است که به عکاسان کمک می کند حقوق انحصاری تصاویر خود را بر روی یک بلوک ثبت کرده و آن را در وب منتشر کنند. این نشان KodakOne بر روی کداک کوین ثبت شده است.

 

این بدان معنی است که این احتمال وجود دارد که شرکت کداک خود به طور مستقیم درگیر این سرمایه گذاری جدید در ارز دیجیتال نباشد اما با انفجار قیمت سهامش هنوز هم در معرض ارز دیجیتال قرار می گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *