دوربین‌های بدون آینه فول فریم | دوربین بدنو آینه نیکون | دوربین بدنو آینه کاننReviewed by نورنگار on Apr 24Rating: 5.0.عرضه

پیش بینی مدیر سونی در مورد آینده‌ی دوربین‎‌های بدون آینه درست از آب درآمد، حالا کانن و نیکون با سرعت تمام به سمت تولید دوربین‌های بدون آینه فول فریم حرفه‌ای قدم برداشته‌اند. آخرین خبرها حاکی از آن است که دوربین بدون آینه جدید نیکون در سال جاری روانه‌ی بازار خواهد شد.

 

خبرگزاری ژاپنی SankeiBiz گزارشی منتشر کرده که پروژه تولید دوربین‌های بدون آینه فول فریم نیکون تحت عنوان “تند و تیز” به پایان خود نزدیک شده است و در مارچ ۲۰۱۹ به معرض عموم خواهد رسید.

 

دوربین‌های بدون آینه فول فریم

 

نیکون احتمالا دوربین بدون آینه خود را در یک نمایشگاه بزرگی در خارج از ژاپن  نشان خواهد داد و ممکن است این نمایشگاه، Photokina 2018 باشد که کانن هم در آن دوربین‌ بدون آینه جدید خود را عرضه خواهد کرد.

 

کانن ماه گذشته اعلام کرده که در حال حاضر مایل است دوربین‌های DSLR خود را به منظور ایجاد فضایی بهتر برای فروش بیشتر دوربین‌های بدون آینه فول فریم به حراج بگذارد. این شرکت به خبرگزاری SankeiBiz تاکید کرد که قصد دارد به رتبه اول فروش دوربین‌ بدون آینه در ژاپن دست پیدا کند.

 

پس از سالها نشستن در حاشیه، زمانی که سونی بازار را با دوربین‌های بدون آینه فول فریم مثل a9 و a7 III قبضه کرده بود، در نهایت کانن و نیکون همزمان از خواب بیدار شدند تا تولیدات بزرگ خود را در این بخش عرضه کنند.

 

مترجم: آرمان دیداران