دوربین و لنز دست دوم | خرید و فروش دوربین دست دوم- درنورنگارReviewed by نورنگار on Mar 16Rating: 5.0نورنگار بعد از ۱۵ سال فعالیت و جلب اعتماد علاقمندان و فعالات این حوزه تصمیم گرفت که به صورت متمرکزتری در زمینه خرید و فروش دوربین و لنز دست دوم فعالیت کند.در شرایطی که به خرید کالای جدید احساس نیاز می‌کنید منطقی‌ترین حالت، ابتدا فروش وسایلی است که از آن‌ها دیگر استفاده نمی‌کنید . چراکه با انبار کردن تجهیزاتی که از آن‌ها استفاده نمی‌کنید فقط کیفیت کالاهایتان به‌ مرور زمان و گردوخاک خوردن پایین‌تر می‌آید امکان تبدیل آن به پول کم‌تر می‌شود. از طرفی دیگر فروش دوربین و لنز دست دوم که برای شما بلااستفاده است می‌تواند باعث شود شخص دیگری پا به دنیای زیبای عکاسی بگذارد و عکس‌های زیبایی خلق کند. در کنار آن با خرید تجهیزات دست دوم شما با هزینه‌ی کمتر می‌توانید کالای سطح بالاتری را بخرید. نکته‌ای که در این اقدام اهمیت پیدا می‌کند اطمینان از خرید کالای دست دوم است، تعیین میزان سلامت آن و قیمت گذاری منصفانه کار خیلی راحتی نیست. خیلی اوقات از روی ظاهر یک دوربین نمی‌توان در مورد عملکرد آن نظر داد به همین روی برای فروش کالایمان و اطمینان دادن به خریدار به شخصی نیاز پیدا می‌کنیم که دانش کافی داشته باشد و همچنین خریدار بتواند به او اعتماد کند و این به خودی خود پروسه سخت فروش را سخت‌تر می‌کند. در این جا یک واسط مطمئن و امن می‌تواند شما را از دردسرهای خرید و فروش کالاهای دست دوم رهایی بخشد. در پادکست زیر در مورد پروسه خرید و فروش کالای دست دوم در نورنگار برای شما توضیح می‌دهیم. .خرید و فروش کالاهای دست دوم در نورنگار

نورنگار بعد از حدود ۱۵ سال فعالیت در زمینه تجهیزات عکاسی و جلب اعتماد علاقمندان و فعالات این حوزه تصمیم گرفت که به صورت متمرکزتری در زمینه خرید و فروش کالاهای دست دوم فعالیت کند. به همین منظور دپارتمان دست دوم خودش را به صورت مستقل راه اندازی کرد که افراد بتوانند به راحتی دوربین و لنز دست دوم را با کمک کارشناسان حرفه‌ای و با خیالی آسوده خرید و فروش کنند و هم‌چنین به راحتی دوربین و لنزهای دست دوم خود را با نو تعویض کنند.

 

خریدار مستقیم ممکن است از شما تضمینی برای سلامت کالا و یا مهلت تست بخواهد. و نگرانی فروشنده از این که در زمان تست مشکلی برای وسیله به وجود بیاید این اجازه را به او ندهد. اما این کار برای یک شرکت که در این زمینه به طور تخصصی فعالیت می‌کند امکان پذیر است. مانند نورنگار که دو روز مهلت تست برای تجهیزات دست دومی که می‌فروشد در نظر می‌گیرد. همچنین امکان خرید اقساطی کالاهای دست دوم در نورنگار روند خرید را برای مشتریان نورنگار آسانتر می کند. اگر شما هم قصد خرید و یا فروش کالاهای دست دوم دارید پادکست زیر را گوش کنید. همچنین می‌توانید کالاهای دست دوم موجود را در اینجا مشاهده کنید.