خرید و فروش کالاهای دست دوم در نورنگارReviewed by نورنگار on Mar 16Rating: 5.0دوربین و لنز دست دوم | خرید و فروش دوربین دست دوم- درنورنگارنورنگار بعد از ۱۵ سال فعالیت و جلب اعتماد علاقمندان و فعالات این حوزه تصمیم گرفت که به صورت متمرکزتری در زمینه خرید و فروش دوربین و لنز دست دوم فعالیت کند..خرید و فروش کالاهای دست دوم در نورنگار

نورنگار بعد از حدود ۱۵ سال فعالیت در زمینه تجهیزات عکاسی و جلب اعتماد علاقمندان و فعالات این حوزه تصمیم گرفت که به صورت متمرکزتری در زمینه خرید و فروش کالاهای دست دوم فعالیت کند. به همین منظور دپارتمان دست دوم خودش را به صورت مستقل راه اندازی کرد که افراد بتوانند به راحتی دوربین و لنز دست دوم را با کمک کارشناسان حرفه‌ای و با خیالی آسوده خرید و فروش کنند و هم‌چنین به راحتی دوربین و لنزهای دست دوم خود را با نو تعویض کنند.

 

خریدار مستقیم ممکن است از شما تضمینی برای سلامت کالا و یا مهلت تست بخواهد. و نگرانی فروشنده از این که در زمان تست مشکلی برای وسیله به وجود بیاید این اجازه را به او ندهد. اما این کار برای یک شرکت که در این زمینه به طور تخصصی فعالیت می‌کند امکان پذیر است. مانند نورنگار که دو روز مهلت تست برای تجهیزات دست دومی که می‌فروشد در نظر می‌گیرد. همچنین امکان خرید اقساطی کالاهای دست دوم در نورنگار روند خرید را برای مشتریان نورنگار آسانتر می کند. اگر شما هم قصد خرید و یا فروش کالاهای دست دوم دارید پادکست زیر را گوش کنید. همچنین می‌توانید کالاهای دست دوم موجود را در اینجا مشاهده کنید.