مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
آکادمیاخبارتعمیرچاپراهنمای خرید / عمومیویدئو/پادکست

همه چیز در مورد فوکوس+ویدئو آموزشی

دکمه‌های گوناگون، منو‌های چند صفحه‌ای و قابلیت‌های مختلفی که درباره دوربین‌های دیجیتال به آن‌ها اشاره می‌شود، می‌تواند برای همه کمی دلهره‌آور باشد. ما قصد داریم در این سری آموزش‌های کوتاه، در مورد قابلیت مهم فوکوس در دوربین‌های DSLR و آشنایی با فوکوس صحبت کنیم.

مجموع بازدید : 629 زمان مطالعه : 5
همه چیز در مورد فوکوس+ویدئو آموزشی

در این سری ویدئوهای آموزشی تصمیم گرفتیم به مبحث فوکوس بپردازیم. که با یادگیری آن‌ها می‌توانید از پتانسیل فوق‌العاده‌ی دوربین‌ها استفاده کنید و عملکرد دوربینتان را بهبود ببخشید.

 

ما در این ویدئوها آموزش فوکوس را از پایه شروع خواهیم کرد و تمام نکات آن را آموزش خواهیم داد پس از ویدئو آشنایی با فوکوس به آموزش فوکوس در دوربین‌های کانن و نیکون به طور جداگانه خواهیم پرداخت. در بخش اول آموزشی همه چیز در مورد فوکوس با ویدئو آشنایی با فوکوس ما همراه باشید.

 

همان‌طور که می‌دانید، هر روز تعداد نقاط فوکوس در مدل‌های جدید دوربین‌های مدرن در حال افزایش است و این روز‌ها دوربین‌ها با تعداد بیشتر از ۲۰، ۳۰ یا ۵۰ نقطه فوکوس زیاد دیده می‌شوند.

 

بیشترین تکنیک‌ها در این بخش به نحوه انتخاب و نوع استفاده از نقاط فوکوس دوربین برمی‌گردد. البته به‌سختی می‌توان تمام قابلیت‌های فوکوس موجود در نحوه انتخاب نقاط فوکوس همه دوربین‌ها مورد بررسی قرار داد. اما در اینجا قصد داریم قابلیت‌های مشترک بین سیستم‌های یا انواع فوکوس در دوربین‌های مختلف را معرفی کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.