021-7356

دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • صدابرداری

  • لوازم جانبی

  • محصولات دست دوم

چگونه دوربین های کانن را به وب کم تبدیل کنیم؟

چگونه دوربین های کانن را به وب کم تبدیل کنیم؟

چگونه دوربین های کانن را به وب کم تبدیل کنیم ؟؟ برای ایجاد جلسات ویدیو کنفرانس علاوه بر نرم افزار‌های ارتباطی به دوربین‌هایی که قادر به ارسال تصویر همزمان هم باشند نیاز است. آنچه کنون کابران ویدیو کنفرانس‌ها بعنوان دوربین استفاده می‌کنند بطو عمده شامل وبکم‌های سنتی یا وبکم‌های تعبیه شده در لپ‌تاپ‌هاست که معمولاً کیفیت بالایی ندارند. آن دسته از کاربران که بدنبال ایجاد یک تماس تصویری با کیفیت هستند بایستی از دوربین‌های متفاوت استفاده کنند که هزینه‌های بالایی نیز دارد. اخیراً شرکت‌های تولید کننده دوربین‌های عکاسی دیجیتال با ارئه نرم‌افزارهای منحصر بفرد خودشان امکان استفاده از دوربین‌های عکاسی دیجیتال بصورت وبکم را فراهم کرده‌اند.

 

پیشنهاد مطالعه :

7 تا از بهترین نرم افزار های تدریس مجازی برای کامپیوتر و موبایل

شرکت کانن نیز نرم‌افزار EOS Webcam Utility را برای سیستم‌های عامل ویندوز و مک ارائه نموده است. به کمک این نرم‌افزار می توانید بیش از 40 مدل دوربین کانن اعم از دوربین‌های DSLR ، بدون آینه و حتی چند مدل محدود پاورشات را به وبکم تبدیل نموده و در اپلیکیشن‌های ویدیو کنفرانس معروف دنیا به عنوان وبکم استفاده کنید. این نرم‌افزار با برنامه‌های ویدیو کنفرانس زیر قابل استفاده می باشد :

Cisco Webex, Facebook Messenger, Streamlabs OBS, Discord, Microsoft Teams, YouTube Live, Facebook Live, Open Broadcaster Software, ZOOM, Hangouts, Skype, Apple FaceTime, Hangouts Meet, Slack

برای نحوه استفاده از این نرم‌افزار ویدیویی را برای شما فراهم کرده‌ایم که تمامی موارد نصب را با زبانی ساده توضیح داده است. لطفاً تجربیات خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید.

ویدئو راهنمایی چگونه دوربین های کانن را به وب کم تبدیل کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *