مجله نورنگار جدیدترین اخبار دنیای عکاسی
راهنمای خرید / عمومی ویدئو / پادکست آکادمی / آموزش اخبار چاپ / تعمیر
مقالات
دسته بندی ها
برچسب ها
دسته بندی ها
فروشگاه اینترنتی نورنگار
آکادمی / آموزشاخبارچاپ / تعمیرراهنمای خرید / عمومیویدئو/پادکست

تقاضای زیاد برای دوربین S5 II پاناسونیک

مجموع بازدید : 78 زمان مطالعه : 5
تقاضای زیاد برای دوربین S5 II پاناسونیک

عکاسان به حدی برای دوربین S5 II مشتاق هستند که پاناسونیک می گوید دوربین کافی برای پاسخگویی به تقاضای پیش خرید نخواهد داشت.

 

در ژاپن ، شرکت‌ها موظفند به صورت عمومی اعلام کنند که نمی‌توانند انتظارات عمومی برای تحویل محصول را برآورده کنند . با توجه به فرهنگ ژاپنی ، این بدان معنی است که این اعلامیه همیشه به عنوان یک عذرخواهی بیان می شود . در این مورد ، تخمین‌های پاناسونیک در مورد تعداد دوربین‌های S5 II که باید تولید کند با تقاضای واقعی مطابقت نداشت و این شرکت معتقد است که دوربین S5 II به اندازه کافی برای ارسال واحدها در تاریخ عرضه به همه کسانی که سفارش داده‌اند ، نداشته باشد.

 

ما سفارشاتی برای LUMIX DC-S5M2 دریافت کرده ایم ، یک دوربین تک لنز فول فریم که قرار است در 16 فوریه عرضه شود ، که بسیار فراتر از انتظارات ما بود . ممکن است نتوانیم آنها را در همان روزی که تاریخ انتشار آن است تحویل دهیم.

 

نه تنها این ، بلکه مشتریانی که از امروز دوربین سفارش می دهند ، ممکن است برای دریافت آن مدتی صبر کنند.

 

«علاوه بر این ، مشتریانی که در آینده رزرو می کنند ممکن است پس از عرضه محصول ، مدتی طول بکشد تا محصول را تحویل بگیرند . پاناسونیک می‌گوید: ما صمیمانه از ایجاد ناراحتی زیادی برای مشتریانمان که مشتاقانه منتظر محصولات ما هستند ، پوزش می‌خواهیم.

 

به منظور برآورده کردن انتظارات مشتریان خود ، ما تمام تلاش خود را برای تحویل در اسرع وقت انجام خواهیم داد ، بنابراین از درک شما قدردانی می کنیم.

 

وقتی یک شرکت ژاپنی این را می گوید ، این یک تاکتیک نیست که برای یک محصول تبلیغاتی ایجاد کند ، بلکه یک موضوع قانونی است . به هر دلیلی ، پاناسونیک در واقع واحدهای کافی برای پاسخگویی به تقاضای یک محصول را ندارد . به احتمال بسیار زیاد ، تخمین زده نمی‌شود که S5 II به همان اندازه محبوب باشد به همین خاطر پاناسونیک زمان یا منابع کافی در کارخانه‌های خود رزرو نکرده است تا بتواند به اندازه کافی دوربین S5 II برای پاسخگویی به این تقاضا بسازد.

 

زمان کارخانه محدود است و از ماه‌ها قبل برنامه‌ریزی شده است ، بنابراین جبران کاستی‌ها زمان زیادی طول می‌کشد تا بهبود پیدا کند ، به همین دلیل است که Nikon Z9 بسیار طول کشید تا به طور گسترده در دسترس قرار گیرد.

 

پاناسونیک تنها فروش قبلی دوربین را به عنوان معیاری برای انتظار داشت ، و از آنجایی که S5 II اولین دوربین بدون آینه آن است که از فوکوس خودکار تشخیص فاز بهره می‌برد ، نمی‌توان به آن ویژگی به عنوان دلیل تقاضای زیاد اشاره کرد . هیچ امکانی وجود ندارد که پاناسونیک در حال حاضر متوجه نشده باشد که این ویژگی برای محبوبیت دوربین چقدر مهم است ، بنابراین باید انتظار داشت که در مدل‌های آینده از این فناوری منحرف نشود.

 

منبع خبر: petapixel

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.