021-7356

رینگ لایت سلفی چیست؟ معرفی بهترین رینگ لایت سلفی

رینگ لایت سلفی چیست؟ معرفی بهترین رینگ لایت سلفی

کوچک‌ترین رینگ لایت‌هایی که در بازار وجود دارند، معمولا رینگ لایت سلفی هستند. این رینگ لایت‌ها با ابعاد متفاوت اما کارکرد مشابه با سایر مدل‎‌ها، یک همراه خاص برای نورپردازی مناسب، کاهش نویز تصاویر و بالابردن کیفیت عکس‌های سلفی هستند. اگر شما هم به دنبال بهترین رینگ لایت سلفی می‌گردید در ادامه با این مطلب همراه باشید تا بهترین مدل‌های رینگ لایت سلفی بازار را بشناسید.

رینگ لایت سلفی چیست؟

شاید برای شما هم این سوال پیش بیاید که رینگ لایت سلفی چیست و چه کاربردی دارد؟ رینگ لایت سلفی در واقع حلقه‌ کوچک نوری است که با نصب روی گوشی و به دور دوربین آن، برای رفع کمبود نور دوربین سلفی و کاهش نویز تصاویر استفاده می‌شود.

این مدل رینگ لایت نسبت به سایر مدل‌های خانواده خود از ابعاد کوچکتری برخوردار است و معمولاً قابل حمل و سبک بوده و برای کسانی که علاقمند به عکاسی سلفی در محیط و شرایط مختلف هستند، یک همراه مناسب است. معمولاً در ساعات مختلف شب، نورپردازی مناسبی برای عکس گرفتن در مکان‌های مختلف وجود ندارد، اما با استفاده از رینگ لایت، شما می‌توانید شرایط را عوض کرده و موقعیت را به نفع خود تغییر دهید.

با اینکه رینگ لایت‌های سلفی معمولاً در ابعاد کوچک و قابل نصب هستند، اما از رینگ لایت‌های رومیزی و بازویی نیز می‌توان به عنوان یک رینگ لایت سلفی برای گرفتن عکس سلفی و همچنین ضبط و ساخت محتوا استفاده کرد. در ادامه به معرفی بهترین مارک رینگ لایت سلفی می‌پردازیم.

بهترین مارک رینگ لایت سلفی

در بین انواع برند رینگ لایت، برخی مارک‌ها پرفروش‌تر هستند. برند هیرو، برند ایرانی عرضه‌کننده انواع رینگ لایت، یک برند شناخته‌شده و پر آوازه در بازار ایران است که با عرضه انواع رینگ لایت در ابعاد و اندازه‌های متنوع، نیاز مخاطبان خود را به راحتی مرتفع می‌کند. این برند با امکانات و قابلیت‌های به‌روزی که در رینگ لایت‌های خود به کار می‌برد، هر آنچه را کاربران از یک رینگ لایت می‌خواهند شناسایی کرده و به بهترین شکل پاسخ داده‌است. در کنار این برند، برند آر جی بی هم جزو لیست بهترین برند رینگ لایت سلفی است.

بهترین مدل‌های رینگ لایت برای سلفی گرفتن

حال که متوجه شدیم رینگ لایت سلفی چیست، چه کاربردی دارد و برای چه شرایطی مناسب است، در ادامه به معرفی بهترین رینگ لایت سلفی می‌پردازیم. این رینگ‌ها از مدل‌های سلفی گرفته تا رینگ لایت‌های رومیزی، هم برای سلفی گرفتن و هم برای افرادی که قصد دارند با رینگ لایت خود محتواهای ویدئویی خویش‌انداز بسازند، بسیار کاربردی هستند.

رینگ لایت سلفی RGB Ring Light phone RG 01 selfie؛ رینگ لایتی مناسب کیف شما

رینگ لایت سلفی RG 01 یک رینگ لایت 20 واتی جمع‌وجور باطیف رنگی متنوع، مناسب حمل در داخل کیف شماست. این رینگ لایت امکان سلفی گرفتن در هر شرایطی را برای شما فراهم می‌کند و با حلقه نور ملایمی که به دور دوربین سلفی شما ایجاد می‌کند، نویز ناشی از کمبود نور را کاهش داده و کیفیت تصاویر شما را ارتقا می‌بخشد.

رینگ لایت سلفی RGB Ring Light phone RG 01 selfie
رینگ لایت سلفی RGB Ring Light phone RG 01 selfie

رینگ لایت هیرو Hero HX-260 Ring light؛ قهرمان روی میز شما

رینگ لایت HX-260 هیرو، یک رینگ لایت رومیزی با قابلیت نصب گوشی به وسیله هولدر است که برای گرفتن عکس‌های سلفی باکیفیت در خانه و یا تولید محتوای سلفی بسیار مناسب است. در لیست معرفی بهترین رینگ لایت سلفی، این رینگ لایت با قابلیت تنظیم شدت نوردهی، سه حالت نوردهی متنوع و زاویه نوردهی 360 درجه، شما را در گرفتن بهترین سلفی‌ها یاری می‌دهد. با استفاده از ریموت سیمی این رینگ لایت نیز می‌توانید کنترل تنظیمات رینگ لایت خود را در اختیار داشته باشید.

رینگ لایت مدل MJ30 RGB Ring Light؛ حلقه نوری رنگارنگ

رینگ لایت MJ30 یک رینگ لایت متفاوت با سایر رینگ لایت‌ها است و یک رینگ لایت خاص در لیست معرفی بهترین رینگ لایت سلفی محسوب می‌شود. این رینگ لایت با سایز 12 اینچی خود، یک رینگ لایت متوسط به حساب می‌آید و مثل رینگ لایت‌های سلفی معمولی قابل حمل نیست اما یک ویژگی خاص دارد که آن را برای گرفتن سلفی‌های خاص مناسب می‌کند و آن تنوع رنگ نورش است.

این رینگ لایت با 80 لامپ LED با نور سفید و 30 لامپ از نوع RGB، یک دنیای رنگارنگ را برای شما خلق می‌کند تا خاص و متفاوت باشید. این رینگ لایت با ریموت کنترل روی سیم و همچنین ریموت کنترل جداگانه، شرایط ایده‌آلی را برای تنظیم کردن رینگ لایت شما فراهم می‌کند. این رینگ لایت با حالت‌های نوردهی متنوع خود به صورت، نوردهی ثابت، چرخش رنگ میکس و همچنین چشمک زن، یک رینگ لایت خاص مناسب سلفی گرفتن است.

رینگ لایت MJ30
رینگ لایت MJ30 به خاطر تنوع رنگ نورش، یک رینگ لایت متفاوت با سایر رینگ لایت‌های سلفی محسوب می‌شود.

رینگ لایت هیرو مدل Ring Fill Light 26cm cxb-260؛ یک دنیا نور

رینگ لایت CBX-260 یک رینگ لایت مناسب نصب گوشی‌های هوشمند با سه طیف رنگ نور است که با کنترلی که در تنظیم شدت و دمای رنگ نور به شما می‌دهد، رینگ لایت برتر لیست معرفی بهترین رینگ لایت سلفی است.

این رینگ لایت با وزن مناسب و امکان نصب روی سه پایه رومیزی و ایستاده، حلقه نورانی با زاویه نوردهی 180 درجه‌ای به دور گوشی شما ایجاد می‌کند که نور کافی و لازم برای سلفی گرفتن و همچنین ساخت محتواهای سلفی را به بهترین شکل برای شما فراهم می‌کند. این رینگ لایت و تمام رینگ لایت‌های معرفی شده در لیست بهترین رینگ لایت سلفی، در فروشگاه نورنگار موجود هستند.

رینگ لایت CBX-260
رینگ لایت CBX-260 یک رینگ لایت مناسب نصب گوشی‌های هوشمند با سه طیف رنگ نور است.

ویژگی بهترین رینگ لایت سلفی گوشی

یک رینگ لایت سلفی نیز مانند سایر رینگ لایت‌ها باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد که بتوان آن را در دسته بهترین‌ها قرار داد. این ابزار که یک همراه برای عکاسی و فیلمبرداری سلفی شما خواهد بود، با استفاده روزمره و دائمی، باید به نحوی باشد که نیاز شما را هرچه بهتر برطرف کند. در ادامه به شرح این ویژگی‌ها می‌پردازیم.

کیفیت نورپردازی مناسب

یک ویژگی اساسی که هر رینگ لایت سلفی باید داشته باشد، کیفیت نورپردازی آن است. رینگ لایت سلفی یک ابزار نورپردازی خاص است و با نور ملایمی که روی سوژه پخش می‌کند، کیفیت عکس‌های سلفی گرفته شده را بهبود می‌بخشد.

پس از اینکه دانستیم رینگ لایت سلفی چیست، باید به این نکته توجه کنیم که آیا این رینگ لایت، نوری که از آن انتظار داریم را به ما می‌دهد یا خیر؟ اگر کیفیت نور رینگ لایت استاندارد نباشد یا نورپردازی و شدت و دمای آن متناسب با نیاز ما نباشد، نه تنها نتیجه دلخواه حاصل نمی‌شود، بلکه ممکن است شرایطی بدتر از زمانی که از رینگ لایت استفاده می‌کنیم به وجود بیاید.

پس در هنگام خرید رینگ لایت چه یک رینگ لایت سلفی باشد چه برای کارهای دیگر کاربرد داشته باشد، حتماً از کیفیت نورپردازی آن، متناسب با نیاز خود اطمینان حاصل کنید تا از صرف هزینه‌های نابه‌جا و خرید محصول اشتباه، جلوگیری شود.

رینگ لایت سلفی
رینگ لایت سلفی یک ابزار نورپردازی خاص است که کیفیت عکس‌های سلفی گرفته شده را بهبود می‌بخشد.

قابلیت تنظیم شدت و دمای رنگ نور

یک ویژگی رینگ لایت‌ها که به شما کمک می‌کند نتایجی عالی داشته باشید، شدت نور رینگ لایت است. بسته به اینکه به چه مقدار نور در محیط خود نیاز دارید، رینگ لایتی مناسب است که به شما امکان تنظیم شدت نور را بسته به کانسپت به شما بدهد. اینکه در هر شرایطی به چه مقدار نور نیاز دارید متفاوت است و اینکه بتوان این میزان را در موقعیت‌های مختلف فقط با یک رینگ لایت تنظیم کرد، یک ویژگی اساسی برای صرفه‌جویی در بودجه است.

همچنین رینگ لایت‌هایی که قابلیت تنظیم دمای رنگ نور را دارند به شما این امکان را می‌دهند که نور سرد و گرم را به نحوی روی رینگ لایت تنظیم کنید که ویژگی‌های خاص چهره جلوه‌ای متفاوت بگیرد. همینطور نور مهتابی، آفتابی یا ترکیبی که رینگ لایت‌هایی با قابلیت تنظیم دمای نور به شما می‌دهد، بسیار کاربردی است و دست شما را برای اعمال تغییرات بازتر می‌گذارد.

شدت نور رینگ لایت
یک ویژگی رینگ لایت‌های سلفی که به شما کمک می‌کند نتایجی عالی داشته باشید، تنظیم دمای نور رینگ لایت است.

وزن مناسب

جدای از رینگ لایت‌های رومیزی که برای سلفی گرفتن نیز استفاده می‌شوند و کاربرد دارند، یک رینگ لایت از نوع سلفی باید وزن مناسبی داشته باشد. وقتی می‌پرسند رینگ لایت سلفی چیست، با توجه به نامش به راحتی می‌توان گفت یک رینگ لایت است که برای سلفی گرفتن مناسب است و عکاسی سلفی، نوع خاصی از عکاسی است که شما را در شرایط متنوع قادر به ثبت لحظات از خود می‌کند.

به همین دلیل یک رینگ لایت سلفی نیز باید وزن مناسبی داشته باشد تا بتوان آن را در کمترین فضا جا داد و با خود به هرجایی برد تا تجربه گرفتن سلفی‌های عالی و خاص را در هر سفر و موقعیتی برای شما فراهم کند.

 رینگ لایت از نوع سلفی
یک رینگ لایت سلفی باید وزن مناسبی داشته باشد.

سخن پایانی

رینگ لایت سلفی، جدیدترین ابزار نورپردازی در دست بیشتر افراد است که با دنیای تکنولوژی پیشرفت کرده و به جلو حرکت می‌کنند. شناخت بهترین رینگ لایت سلفی فرصتی عالی را برای شما فراهم می‌کند که بهترین و خاص‌ترین لحظات را با قاب دوربین سلفی خود گرفته و هر جایی که می‌روید زیباترین لبخند خود را با بهترین کیفیت به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.