دوربین‌ بدون آینه | پیشرفت دوربین‌های بدون آینه | بهترین دوربین بدون آینهReviewed by نورنگار on May 6Rating: 5.0اگر به دنبال دوربین‌ بدون آینه می‌گردید، تنها نیستید. طبق آمارها در سال 2018، دوربین‌های بدون آینه، موضوع بسیار داغی هستند، و محبوبیت آنها بین تمامی عکاسان، از مبتدی‌ها تا حرفه‌ای‌ها، هر روز در حال رشد است. .برترین دوربین‌های بدون آینه 2018

مزیت‌های دوربین‌های بدون آینه نسبت به DSLR، غیرقابل انکار است، و هر روز، یک عکاس جدید در نقطه‌ای از زمین، سیستم خود را تعویض کرده یا مسیر عکاسی خود را با دوربین‌ بدون آینه آغاز می‌کنند.

 

 

دوربین‌ بدون آینه

 

دوربین‌های بدون آینه، جدیدترین فناوری‌ها را با قیمت‌های رقابتی، به صورت یک مجموعه، ارائه میدهند. و شاید همین نکته روز به روز به محبوبیتشان می‌افزاید.

 

قابلیت‌هایی مانند منظره‌یاب الکترونیکی ، قابلیت فوکوس خودکار در تمام محدوده، لرزشگیر داخل دوربین، و تکنولوژی پیشرفته در مورد وضعیت‌های مختلف عکاسی، از مزایای بزرگ دوربین‌ بدون آینه است و می‌توانند عکاسی را آسان‌تر و جذاب‌تر کنند.

 

جمع‌بندی زیر با آخرین و مناسب‌ترین مدل‌های دوربین بدون آینه با لنز قابل تعویض (MILC) گردآوری شده‌است تا بتوانید بهترین دوربین بدون‌آینه را برای خود انتخاب کنید.

 

بهترین دوربین‌های بدون آینه سال ۲۰۱۸

 

دوربین مگاپیکسل حسگر وزن
Sony a7III ۲۴٫۳ فول فریم ۶۵۳ گرم (۲۳ اونس)
Fujifilm X-T2 ۲۴٫۳ نوع C ۵۰۷ گرم (۱۷٫۸ اونس)
Fujifilm X-T20 ۲۴٫۳ نوع C ۳۸۳ گرم (۱۳٫۵ اونس)
Sony a6000 ۲۴٫۳ نوع C ۴۶۸ گرم (۱۶٫۵ اونس)
Olympus OM-D E-M5 Mark II ۱۶ میکروچهارسوم ۴۶۸ گرم (۱۶٫۵ اونس)
Sony a7R III ۴۲٫۴ فول فریم ۶۵۷ گرم (۲۳٫۸ اونس)
Sony a9 ۲۴٫۲ فول فریم ۶۷۳ گرم (۲۳٫۷ اونس)
Hasselblad X1D-50c ۵۰ قطع متوسط ۷۲۵ گرم (۲۵٫۶ اونس)

 

در اینجا دوربین‌های بدون آینه را به ژانرهای مختلف عکاسی و موضوع‌های محبوب دسته بندی می‌کنیم تا بتوانید مناسب‌ترین دوربین را برای خود پیدا کنید. طیف قیمت استفاده شده در این جدول، می‌تواند برای تمامی عکاسان، اعم از تازه وارد‌ها، آماتورها و عکاسان حرفه‌ای مناسب باشد.

 

همچنین یک طیف برند نیز وجود دارد، البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید دوربین بدون آینه، کمی بیشتر درمورد موجودی ( و قیمت) لنزهای آن، تحقیق کنید.

 

اگر توجه کنید، متوجه خواهید شد که در اینجا هیچ دوربین بدون آینه‌ای از برندهای Nikon یا Canon معرفی نشده است… اما باید منتظر رویدادهای آتی در سال ۲۰۱۸ باشیم.

 

 

اگر به اطلاعات بیشتری درمورد سیستم دوربین‌های بدون آینه نیاز دارید، یا فکر میکنید که دوربین بدون آینه، برای شما انتخاب خوبی است، در ادامه با ما باشید ، دوربین‌های DSLR و بدون آینه را به صورت مفصل، برررسی و مقایسه می‌کنیم.

 

مارا دنبال کنید تا هرروز دوربین‌های بدون آینه را در یکی از ژانرهای عکاسی بررسی کنیم.