دوربین‌ بدون آینه | پیشرفت دوربین‌های بدون آینه | بهترین دوربین بدون آینهReviewed by نورنگار on May 6Rating: 5.0اگر به دنبال دوربین‌ بدون آینه می‌گردید، تنها نیستید. طبق آمارها در سال 2018، دوربین‌های بدون آینه، موضوع بسیار داغی هستند، و محبوبیت آنها بین تمامی عکاسان، از مبتدی‌ها تا حرفه‌ای‌ها، هر روز در حال رشد است. .برترین دوربین‌های بدون آینه 2018

مزیت‌های دوربین‌های بدون آینه نسبت به DSLR، غیرقابل انکار است، و هر روز، یک عکاس جدید در نقطه‌ای از زمین، سیستم خود را تعویض کرده یا مسیر عکاسی خود را با دوربین‌ بدون آینه آغاز می‌کنند.

 

 

دوربین‌ بدون آینه

 

دوربین‌های بدون آینه، جدیدترین فناوری‌ها را با قیمت‌های رقابتی، به صورت یک مجموعه، ارائه میدهند. و شاید همین نکته روز به روز به محبوبیتشان می‌افزاید.

 

قابلیت‌هایی مانند منظره‌یاب الکترونیکی ، قابلیت فوکوس خودکار در تمام محدوده، لرزشگیر داخل دوربین، و تکنولوژی پیشرفته در مورد وضعیت‌های مختلف عکاسی، از مزایای بزرگ دوربین‌ بدون آینه است و می‌توانند عکاسی را آسان‌تر و جذاب‌تر کنند.

 

جمع‌بندی زیر با آخرین و مناسب‌ترین مدل‌های دوربین بدون آینه با لنز قابل تعویض (MILC) گردآوری شده‌است تا بتوانید بهترین دوربین بدون‌آینه را برای خود انتخاب کنید.

 

بهترین دوربین‌های بدون آینه سال ۲۰۱۸

 

دوربینمگاپیکسلحسگروزن
Sony a7III۲۴٫۳فول فریم۶۵۳ گرم (۲۳ اونس)
Fujifilm X-T2۲۴٫۳نوع C۵۰۷ گرم (۱۷٫۸ اونس)
Fujifilm X-T20۲۴٫۳نوع C۳۸۳ گرم (۱۳٫۵ اونس)
Sony a6000۲۴٫۳نوع C۴۶۸ گرم (۱۶٫۵ اونس)
Olympus OM-D E-M5 Mark II۱۶میکروچهارسوم۴۶۸ گرم (۱۶٫۵ اونس)
Sony a7R III۴۲٫۴فول فریم۶۵۷ گرم (۲۳٫۸ اونس)
Sony a9۲۴٫۲فول فریم۶۷۳ گرم (۲۳٫۷ اونس)
Hasselblad X1D-50c۵۰قطع متوسط۷۲۵ گرم (۲۵٫۶ اونس)

 

در اینجا دوربین‌های بدون آینه را به ژانرهای مختلف عکاسی و موضوع‌های محبوب دسته بندی می‌کنیم تا بتوانید مناسب‌ترین دوربین را برای خود پیدا کنید. طیف قیمت استفاده شده در این جدول، می‌تواند برای تمامی عکاسان، اعم از تازه وارد‌ها، آماتورها و عکاسان حرفه‌ای مناسب باشد.

 

همچنین یک طیف برند نیز وجود دارد، البته پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید دوربین بدون آینه، کمی بیشتر درمورد موجودی ( و قیمت) لنزهای آن، تحقیق کنید.

 

اگر توجه کنید، متوجه خواهید شد که در اینجا هیچ دوربین بدون آینه‌ای از برندهای Nikon یا Canon معرفی نشده است… اما باید منتظر رویدادهای آتی در سال ۲۰۱۸ باشیم.

 

 

اگر به اطلاعات بیشتری درمورد سیستم دوربین‌های بدون آینه نیاز دارید، یا فکر میکنید که دوربین بدون آینه، برای شما انتخاب خوبی است، در ادامه با ما باشید ، دوربین‌های DSLR و بدون آینه را به صورت مفصل، برررسی و مقایسه می‌کنیم.

 

مارا دنبال کنید تا هرروز دوربین‌های بدون آینه را در یکی از ژانرهای عکاسی بررسی کنیم.