مجموعه ویدئوهای همه چیز در مورد فایل خام-قسمت هشتم

Adobe RGB یا sRGB ؟

در مجموعه ویدئوهای آموزش کار با فایل خام دوربین هر آنچه باید در مورد عکاسی با فایل خام و ویرایش آن بدانید به شما گام به گام خواهیم آموخت. مشاهده این سری از ویدئوها به شما در کار با فایل RAW ، از شناخت آن تا ویرایش فایل‌ خام توانایی کامل خواهد داد. در این قسمت در مورد کار با فضای رنگی sRGB و ادوبی RGB صحبت خواهیم کرد، پس در قسمت هشتم با ما همراه باشید.

Adobe RGB یا sRGB ؟
فضای رنگی sRGB و ادوبی RGB | ویدئو آموزشی کار با raw-مجله نورنگارReviewed by نورنگار on May 6Rating: 5.0مشاهده این سری از ویدئوها به شما در کار با RAW ، از شناخت تا ویرایش فایل‌ خام توانایی خواهد داد. این قسمت در مورد فضای رنگی sRGB و ادوبی RGB صحبت خواهیم کرددر مجموعه ویدئوهای آموزش کار با فایل خام دوربین هر آنچه باید در مورد عکاسی با فایل خام و ویرایش آن بدانید به شما گام به گام خواهیم آموخت. مشاهده این سری از ویدئوها به شما در کار با فایل RAW ، از شناخت آن تا ویرایش فایل‌ خام توانایی کامل خواهد داد. در این قسمت در مورد کار با فضای رنگی sRGB و ادوبی RGB صحبت خواهیم کرد، پس در قسمت هشتم با ما همراه باشید..Adobe RGB یا sRGB ؟

فضاهای رنگی از بخش‌های اساسی عکاسی هستند و به طریقی در تمامی عکس‌های شما نقش دارند. معروف‌ترین فضاهای رنگی فضای sRGB و ادوبی RGB هستند. اما چرا این فضاها اهمیت دارند؟ توجه کنید که اطلاعات نادرست زیادی در این رابطه در فضای وب وجود دارد. پیشنهادات منسوخ و غلط فراوان‌اند، ولی در کنار آنها اطلاعات ارزشمند هم دیده می‌شوند. در مقاله‌ای در مورد سه فضای رنگی sRGB، ادوبی RGB و پروفوتو RGB به طور مفصل صحبت کردیم که به شما توصیه می کنیم آن را مطالعه کنید. در این ویدئو درباره کار با فضای رنگی sRGB و ادوبی RGB صحبت می کنیم.

دیدگاه خود را وارد کنید. ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در خبرنامه
چاپ عکس | نورچاپ