دسته بندی محصولات

  • عکاسی

  • فیلمبرداری

  • نورپردازی

  • تجهیزات صدا

  • لوازم جانبی

  • لوازم جانبی موبایل

  • محصولات دست دوم

  • محصولات آموزشی

لوازم جانبی دوربین

(همه محصولات)

رونمایی از لنز‌های سریع و ارزان‌قیمت برای دوربین‌های بدون آینه توسط شرکت Artisans7

رونمایی از لنز‌های سریع و ارزان‌قیمت برای دوربین‌های بدون آینه توسط شرکت Artisans7

شرکت چینی Artisans7 چهار لنز ارزان‌قیمت معرفی کرد که می‌توان جایگزین مناسبی برای لنز‌های برند و گران‌قیمت شوند. این لنز‌ها برای دوربین‌های بدون آینه طراحی شده‌اند و Artisans7 متناوباً این لنز‌ها را برای دوربین‌های Sony E، MFT، Fujifilm X ، دوربین‌های سری M کانن و دوربین‌های سری M شرکت Leica طراحی کرده‌است.

سیستم فوکوس در هر چهار لنز دستی می‌باشد. بدنه‌ی این لنز‌ها از آلیاژ مس و آلومینیوم ساخته شده و در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای روانه‌ی بازار خواهند شد. اطلاعات چندانی درباره‌ی این لنز‌ها در سایت Artisans7 وجود ندارد اما بخش فروش سایت آمازون مشخصات فنی این محصولات را ارائه داده است. اکنون، به معرفی هر چهار لنز می‌پردازیم.

لنز 25mm f/1.8، مخصوص دوربین‌‌های Sony E ، Fujifilm X و MFT

این لنز سریع و واید برای دوربین‌هایی با ابعاد حس‌گر Micro Four Thirds و APS-C طراحی شده‌ است و محدوده‌ی دیافراگمی برابر با f/1.8 -16 را شامل می‌شود. دهانه‌ی دیافراگم این لنز 12 تیغه می‌باشد و قطر دهانه‌ی فیلتر در آن 46 میلیمتر است. همچنین در این لنز از 7 عدسی در 5 گروه استفاده شده است.

لنز  35mm f/2برای دوربین‌های Sony E، Fujifilm X و سری M‌کانن

این لنز سریع و پرایم برای دوربین‌های فول‌فریم طراحی شده‌است. دهانه‌ی دیافراگم آن 10 تیغه می‌باشد و کمینه‌ی دیافراگم در آن f/16 است. در این لنز از هفت عدسی در پنج گروه استفاده شده و قطر دهانه‌ی فیلتر در آن 43 میلیمتر است.

لنز  50mm f/1.1مخصوص دوربین‌های سری M‌ شرکت Leica

این لنزی نرمال و سریع است که برای دوربین‌های سری M‌ شرکت Leica طراحی شده است. دهانه‌ی دیافراگم این لنز 12 تیغه می‌باشد و محدوده‌ی دیافراگمی برابر با f/1.1  تا f/16  را شامل می‌شود. این شرکت از طراحی لنزهای Sonnarبهره گرفته و عدسی‌های HRI موجود در آن امکان داشتن دیافراگم فوق‌العاده بازی را منجر می‌شوند. در این لنز از 7 عدسی در شش گروه استفاده شده است. نسخه‌ی کنونی این لنز با دوربین‌های M4 و M4A شرکت Leica سازگار نیست، اما نسخه‌ای که از سپتامبر ماه روانه‌ی بازار خواهد شد، با این دوربین‌ها نیز سازگار می‌باشد.

لنز سریع

لنز 7.5mm f/2.8 برای دوربین‌های Sony E، Fujifilm X و MFT

این لنز فیش‌آی برای عکاسی با زاویه‌ی خیلی باز مناسب می‌باشد. شرکت سازنده ادعا کرده که با این لنز زاویه‌ای برابر با 180 درجه در عکاسی واید مهیا می‌شود. دهانه‌ی دیافراگم این لنز 12 تیغه می‌باشد و در آن از 11 عدسی در هشت گروه استفاده شده است. کمینه دیافراگم این لنز f/22 می‌باشد.

لنز سریع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط

دوربین جدید کانن، چهارشنبه رونمایی می‌شود!
دوربین جدید کانن، چهارشنبه رونمایی می‌شود!
2 هفته پیش - زمان مطالعه : 3 دقیقه